• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde poznat uhnizďování 3. den po styku?

30. března 2014 
Ahoj holky,v pondělí mi začala MS a ve středu proto,že už byla slabší jsem měla nechraněný styk s přítelem a pak už MS neměla jen slabe špinění.Druhý den po styku mi celý den jakoby pálil podbřišek a dneska tam mám tlaky a bolí mě tam ale spíš na prave strane a pořád špiním...myslíte,že by to mohlo být uhnizdování nebo něco jineho? jen me od začátku MS pobolívají prsa a občas měla pocity na zvracení,tak netuším co by to mohlo být..co myslíte?
30. srp 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
menstruace. normálně pokračuje dál. aby vzniklo miminko, musí se spojit vajíčko a spermie, když žena menstruuje, vejce nečeká na tu spermii a tím pádem se nic nespojí .
30. srp 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@berenika39 to ano ale co jsem slyšela,tak se při MS otehotnet dá taky
30. srp 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@weroniqua1992 Já uhňizďování poznala, ale k tomu nedochází 3. den po styku, ale většinou 7.-10. den. Bolesti jako na MS.
30. srp 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@weroniqua1992 současně MS, nechráněný styk a příznaky těhotenství opravdu nejde dohromady.
30. srp 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
i když jsem před dvema měsící vysadila HA a nevím kdy mám ovulaci?
30. srp 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weroniqua1992 zkus to tak detailně nesledovat, při menstruaci se otěhotnět dá, ale po dvou dnech po styku se to nedozvíš.
30. srp 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky jsem uhnizďování poznala, ale bylo to tak týden po... možná i víc. A pak jsem měla asi dva dny slabou teplotu, ale fakt slaboulinkou, přitom mi nic nebylo a v ty dny mi vyšel první pozitivní test.
30. srp 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pri ms se otehotnet neda. To je fakt. Nicmene, ma-li zena ovulaci tesne po ms, spermie si mohou pockat.na vajicko.i nekolik dni a muze dojit k oplodneni. Technicky vzato tedy doslo k oplodneni ze styku ktery byl behem ms, ale k oplodneni samotnemu doslo behem ovulace.
A k puvodnimu dotazu, jak uz rikala @berenima39, proste pokracuje ms.
30. srp 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj :slight_smile: takže podle članku co sem dala hofka1 jsem pochopila že i kdyz se vajicko oplodní není vyhráno,ale že to zaleží jak se uhnízdí :slight_smile: prave se snažime tež o mimi,ale snažim se tak moc nesledovat ,ale stejne šmejdím okolo toho co a jak :slight_smile: :sunglasses:
3. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY JA PO TRECH DNECH PO OVULACI CITILA PICHANI V POCHVE A V PODBRISKU TAK TRI DNY A TE NIC JE TO PATY DEN MYSLITE ZE SE NAM TO POVEDLO DIKY ZA ODPOVEDI
5. únor 2014 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weroniqua1992 PRI MENSTRUACI SE NEDA OTEHOTNET TAKY JSEM SI TO MYSLELA ALE DOKTORKA ME VYVEDLA Z OMYLU BOHUZEL
5. únor 2014 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markkitka ahoj, k nidaci, cili zahnizdovani embrya dochazi nejdriv 6.den po ovulaci, takze to, co te picha, nejsou priznaky tehotenstvi. a vypni si ten capslock :grinning: :grinning:
5. únor 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
normálně ti pokračuje menstruace,pokud si po vysazení HA,tak budeš asi mít ještě v MS miš maš,i kdyby se stal zázrak a ty jsi menstruovala ovulovala zároveň tak 3 dny po styku poznáš kulový,pokud by se v i v den styku vajíčko sešlo se spermií tak k nidaci dochází nejdříve tak 5 den po oplodnění,ale obvykle 7-10 den,ženy to můžou poznat slabým zašpiněním,při měření BT je u nidace výrazný pokles teploty,ale běžně žena nepozoruje u hnízdění vajíčka nic....
Tohle by bylo tolik náhod najednou že těhotenství si dovoluji vyloučit zcela...ale kdo ví
Možná tu někdo vytáhne věšteckou kouli a zavěští,pač na tuhle otázku neexistue odpověď,počkej a uvidíš
5. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Snažíme se o miminko asi půl roku. Tuto sobotu jsem to měla dostat a nic. Bolí mě podbřišek,je mi špatně a prostě se cítím jinak a divně. Test mám negativní. Dělám v nemocnici a nechala jsem si včera vzít Hcg. Ale je v normě,hodnota 0,1. Je možné,že jsem otěhotněla,ale vyjíčko se prostě neuhnízdilo? Nebo co by to mohlo znamenat a být?
5. únor 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@weroniqua1992 Ahoj, podle toho co píšeš bych skoro na 100% řekla, že těhotná nejsi. Někdo má ovulaci brzy (pár dní po skončení menstruace), takže i ze styku na konci menstruace, může vzniknout těhotenství, ale i tak..Na nějaké těhotenské příznaky tři dny po styku je hrozně brzy. Za tři dny nedopluje oplodněné vajíčko do dělohy a tělo v tu dobu ani vlastně neví, že je těhotné, takže ani nevydává žádné příznaky..Příznaky těhotenství se objevují až po uhnízdění vajíčka v děloze a k tomu dochází nejčastěji mezi 7 a 10 dnem po ovulaci, jak už psaly výše holky. Já vím, že čekání na miminko je dlouhé, ale ono bohužel nikdy nikomu nezbyde nic jiného, než počkat do termínu další menstruace, a pak se prostě uvidí..Všechno ostatní kolem jsou vždycky jen domněnky, které jsou i mnohdy ovlivněné psychikou a přáním být těhotná..Pokud si přeješ otěhotnět co nejdřív a nechceš to nechat jen na náhodě, tak si zjisti kdy přesně máš ovulaci..
@iveta3 Ahoj, možné je všechno, ale pokud je test negativní a Hcg jen 0,1, tak si myslím, že jsi těhotná nebyla..Hcg by bylo vyšší i v případě špatného těhotenství..Já jsem prodělala spontánní potrat v listopadu - vajíčko se pravděpodobně špatně uhnízdilo, nebo prostě nějaká chyba a i tak jsem měla Hcg přes 100..Pak jsem chodila na kontroly a čekala, až mi klesne Hcg na 0 a doktoři mi říkali, že negativní výsledek se bere, když je Hcg menší než 5 jednotek..Zbytečně se nestresuj něčím špatným, když to tak vůbec nemuselo být a prostě to ber tak, že těhotná nejsi..
5. únor 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Děkuji za odpověď :wink:
5. únor 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k uhnizďování dochází tak cca 7 dní po ovulaci. Třeba u IVF se transferují ideálně embrya, co jsou 5 dní stará, to už jsou ve stádiu, co se mu říká blastocysta. Dřív než za 5 dnů toho stádia embryo nedosáhne. Unizďovat se začne tak cca za 2 dny potom, tj. 5 dnů po ovulaci a oplodňění.
No a HCG se začne vylučovat, až když se začne zahnízďovat, nejdřív se dá poznat v krvi , pak v moči. Takže test má cenu si dělat tak nejdřív 10 dní po ovulaci, dřív moc ne.
My se teď snažíme o druhé, takže testuju o 106, nejdřív ovulační a pak TT. Důležité hlavně je, si taky koupit ty testy kvalitní, co já vím, tak třeba u ovulačních je dost důležité vychytat sílu druhé čárky a u některých to je blbě poznat. Já používám Mamatesty (teda, ty ovulační se jmenujou tuším GS Ovulační testy.... prostě ty růžový od GS) a ty mne nikdy nezklamaly.
30. bře 2014 ve 22:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek