Je digitální těhotenský test Clearblue spolehlivý?

simca31
20. kvě 2013

ukazuje mi to 1-2 ale mamatest je negativni tak ted prave nevim jestli mam tomu digi tt verit ?

jirikmaminka
15. kvě 2019

@jaja01k vydrzim budu dale merit a v pondeli udelam test

jaja01k
15. kvě 2019

@jirikmaminka Držím palce 🙂

jirikmaminka
15. kvě 2019

@jaja01k dekuji 😊 dam vedet jak jsem.dopadla

jirikmaminka
17. kvě 2019

@jaja01k prosim prosim takto mi hapruje teplota je to dobre nebo ne 4 dny do ms děkuji

hawah
17. kvě 2019

@jirikmaminka taky mi teplota lítala a teď jsem 22tt, ale u tebe je ještě hodně brzo na nějaké soudy. Počkej do termínu ms a uvidí se nebo neuvidí.

terezsk
22. čer 2019

@ell94 ahoj , muzu se zeptat jak to u tebe dopadlo ? Prave se mi stalo to samé . Čárky sílí ale Clearblue mi 2x po týdnu ukázal 1-2. Dekuju moc za zpětnou vazbu.

ell94
25. čer 2019

@terezsk Ahoj. Promiň za opožděnou reakci. U mě to bohužel znamenalo potrat. Ještě v den, kdy jsem jela k dr jsem měla obě čárky stejně silné, ale začala jsem trošku krvácet, tak jsem tušila, že je to špatně, a taky bylo. Ale u Tebe to tak být nemusí. Já si dělala celkem tři v delším časovém rozmezí, a výsledek byl pořad stejný, 1-2. Držím palce, ať Ti to dobře dopadne. 🙂

terezsk
25. čer 2019

@ell94 ahoj , dekuju ale u me to znamenalo to samé . Vcera se dostavila opozdena mrcha takze biochemické 😞 takze ti preju at se nam to povede dalsi cyklus 😘

ell94
25. čer 2019

@terezsk To mě mrzí. Ale ono se určitě brzy zadaří, a tentokrát to výjde. 😉 Já jsem začala chodit k dr, protože od té doby nic. A protože je to skoro rok, chce to vyšetření. Ale aspoň, že sliznice byla dnes po ovulaci krásně vysoká. Dala mi utrogestan, tak uvidíme, snad budu brzo hlásit dobré zprávy, jinak nás to kolečko po doktotech nemine. 🙂

duduska0603
13. črc 2019

Chtěla bych taky přidat pár svých dojmů z těhu testů...mám již 32 měsíčního syna a v lednu jsem vysadila po dvou letech antikoncepci, musím říci, že ty stavy, které mi následovaly jsem myslela,že asi nezvládnu, ale vše chce cas. Menstruace mi přišla ukázkově prakticky do měsíce a měla jsem i pravidelnou ovulaci, takže nebylo těžké zjistit, kdy mame plodné dny. No a včera to byly dva dny, kdy mám očekávat menstruaci, ale už mi tak bylo týden šoufl, únava,že jsem chodila spávat a malým a tak celkově jsem poznávala na sobě změnu. Tak mi to nedalo, podotýkám,že vždy jsem měla každý měsíc pro jistotu papirkove těhu testy doma a včera zrovna nic. Rozhodla jsem se tedy pro ně sjet....a nevydržela a udělala si ho hned odpoledne, vyšel mi tam duch, byla jsem na vážkách, říkala si, máš dva dny před MS, že to může být zkreslené....no, ale ještě jsem měla schovaný v záloze Clearblue, že co kdyby mi někdy vyšel na papirkovem duchduch, tak,že si

duduska0603
13. črc 2019

Udělám ještě pro jistotu ten dražší....no a tak se stalo, že se mi včera potvrdilo,že jsem těhotná, ale teprve na začátku, nicméně mám obrovskou radost a kdyby někoho zajímalo, tak nám to trvalo 5mesicu. První syn byl za dva měsíce. Ale pokud mohu říci jednu podstatnou věc....od února jsem pořád nám otěhotněním přemýšlela a moc si to přála,ale co nám asi pomohlo bylo to, že mi před 14dny umřela maminka a ta nám z nebicka poslala uzlíček štěstí a radosti. Takže za mě clearblue jednoznačně suprovni a potvrdí Vám 100% zda jste či nejste těhotná. Přikládám své fotečky

macmac
8. led 2020

ahoj holky, prosim o radu. Vcera jsem testovala s Clearblue (den pred ocekavanou ms) a vysel negativni. Test jsem delala pres den. Myslite, ze je spolehlivy ?

terezsk
8. led 2020

@macmac za me je spolehlivy 100% me vysel pozitivni uz 5 dni pred ocekavanou ms a delala jsem ho vecer. Ale nehazej flintu do zita treba u tebe mohla byt dyl ovulka a chce to chvilku jeste cas , zkus za dva dny treba dalsi 👍🏼 Drzim pesti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru