Je možné 9. den po oplodnění zjistit těhu?

amona
9. říj 2017

Příští týden jdu na plánovanou roční prohlídku na gyndu. Budu 9DPO je již možné z UTZ zjistit tehu? Díky za názory.

amona
autor
17. říj 2017

@snezenka123 ja brala HA 8 let takže ted po vysazeni se mnou možná jen mlátí hormony... 😉 když tady čtu ty diskuze zvažují jestli zítra v 11 DPO nezkusit ten digitální testik... ale asi je to porad brzo co? V prvním tehu jsem testovala az týden po vynechání MS (jak jsem to mohla vydržet tak dlouho??😀😀😀)a čárky byly hodně slabé. 😕

slayc
17. říj 2017

@amona Pokud nemáš nic na testu s citlivostí 10 tak na digitalu urcite nic mit bohužel nebudes, digi ma citlivost 25. Zkus ještě vydrzet. 🙂 verim ze je to tezke, ale každému se dve carky ukážou jinak🙂 Taky sem se tesila, ze bych mohla manzelovi k narozeninam oznámit tehotenstvi, když jsme ten mesic v době ovulace byli na dovolene, a ono ano🙂 jen sem samou radosti tu novinu oznámila dřív nez v den narozenin. 🙂

snezenka123
17. říj 2017

@amona já měla pozitivní tehu testy u všech třech tehu až pár dní po vynechání... Jenže u prvního otehu nám dr řekl, že zřejmě budeme muset na asistovanou repr. tak jsem se s tím smířila že ty pokusy předtím nevyšli a hold budeme muset na ivf a tak jsem po nedošle MS ani nedoufala udělala jsem si že cviku tehu test v den MS a negativní.. A 4 dny na to už pozitivní...
U druhého jsem ještě kojila a dr říkal že budu muset přestat nejdřív kojit a ptal teprve otehu, sex byl jen 4x v tom měsíci.. A já zase pár dní pi vynechane MS tehu test pozitivni..
U třetího tehu jsem to měla celé rozházený kvůli dvojím atb v jednom měsíci.. Takže jsem po termínu MS měla negativní test z moci krve.. No a a píchl mi vyvolavacku... A 10 dní na to MS stále nikde. Dělal utz, nic neviděl, ale kvůli léčbě vytoku mi pro sichr udělal znova krev a bylo to tam.. 50 jednotek... 😇🙂

Takže já spíš si pohrávám s myšlenkou jít na krev.. Ale bojím se zklamání, hlavně bricho mě bolí jako každý měsíc takže u mě to vypadá na MS...
Pokud to do vikendu nedostanu, udělám test buď v neděli či pondělí.. Mám už jen jeden.. A nechce s mi je plácat ještě před příchodem MS... Stejně by byly negativni 😔
No ale u tebe bych to zkusila.. Když víš, kdy byla ovulace a víš kolikátý DPO jsi 🙂

amona
autor
17. říj 2017

@snezenka123 no ty jsi teda mela veselo...☺ zítra zkusím testik s citlivosti 10 a uvidím. ..Budu zkoušet obden dokud nebude dusík nebo MS...☺

snezenka123
17. říj 2017

@amona jj určitě zkoušej 🙂mě teda děsně bolí břicho tak spíš čekám každým dnem MS.. Budu na tebe myslet a držet palečky.

amona
autor
17. říj 2017

@snezenka123 tak dokud se neobjeví ms tak můžeme doufat obě dvě. ..😉

amona
autor
18. říj 2017

@snezenka123 tak testik v 11DPO je uplne jednoznačné bily..😕

snezenka123
18. říj 2017

@amona mě včera večer děsně bolelo břicho, úplně jako před MS... Fakt hodně..a inspirována tebou jsem dneska Teda koupila pepino 10 test a teď udělala a úplně biiiilo☹
Takže u mě je to jasný.
Mám pms jak vyšitý a už chodím s intimkou a čekám to každou chvíli, a předpokládám, že se dr strefil a ms dorazí ještě před víkendem 😠
A jak se cítíš ty?

snezenka123
18. říj 2017

@amona a břicho mě Teda bolí pořád a hodně. Pokud mám sliznici 17mm tak to bude asi masakr, až přijde ms😖
A jinak dnes se mi zdálo že jsem u stánku jedla celer a jablko, bylo to strašně moc dobrý.. Mám sny že jim jen v tehu... A říkala jsem si, že to bude asi kluk, v polospánku ráno (u dvou holek s mi zdálo že jsem jedla samé sladké pečivo)
Ale jak říkám, chodím s vlozkou a čekám to každým okamžikem.. Joo ta psychika 😕

amona
autor
18. říj 2017

@snezenka123 Ahoj,dneska boli břicho taky docela solidne,tak čekám jestli se má MS ukáže... 😕Ještě mám doma nejake testikX tak zkoušet budu než doráží nebo nedorazí MS. Třeba je 11 DPO opravdu moc brzo. Za jak dlouho po zákroku na tom čipku se zase můžeš snažit otěhotnět?

amona
autor
18. říj 2017

@snezenka123 a testikovat mas hned ráno z ranní moci ať je tam připadne vysoka koncentrace HcG 😀 hele dokud to vylozene nedostaneš tak je naděje porad...a někdy i přesto že to dostaneš!😉

snezenka123
18. říj 2017

@amona já mám jenom už dva testy... Takže pokud to nedostanu (jako že určitě jo) tak zkusím další až o víkendu... A to už by se muselo ukázat něco... Já vím, nechtěla jsem testovat původně vůbec už vzhledem k těm bolestem břicha.....
Další určitě ráno 😉
Taky u tebe může být ještě brzo.. Někomu to trvá déle, než to test potvrdí..
A po tom zákroku vůbec nevím.. Bude nejspíš klasika šestinedělí 🙄
A pak kdoví... Čípek mi budou roztahovat na velikost 1cm.. A vůbec nevím jak to potom bude s případným udrzenim tehu...

amona
autor
18. říj 2017

@snezenka123 ještě me tak napadlo...Ta zesílena stěna...Jestli to není pouze důsledek vysazeni HA! Co myslíš?

snezenka123
18. říj 2017

@amona to já vůbec nevím... U dr co mi dělala ten utz jsem se jí zmínila že jsem Vysadila ha před měsícem, to nijak nekomentovala, pouze řekla, že je hooodne zvětšená a vypadá tehotensky, že vypadá hodně zbujela, taková že bývá v tehu (a teda 17mm je asi fakt dost, co jsem guglila tak bývá kolem 10-14)ale že plod tam nevidi (gest. vacek) a že rozhodně ani neříká, že jsem těhotná, jen že je ta c sliznice fakt velká na to, že čekám MS až za několik dní...
Druhý dr mi řekl že když jsem mu ukazovala výsledky z utz a zmínila se o tom případném tehu souzeno dle doktdoktorky a tě sliznici, řekl mi jen, že to vůbec nic neznamená a že MS dojde každým dnem..

jezz1e
18. říj 2017

@amona Ono záleží, co tím Dr. myslela. Jestli zesílila oproti obecné normě nebo oproti tvojí normě Já třeba v době braní HA mela sliznici hodně slabou, takže po vysazení ve srovnání s tím "zesílila" na běžnou velikost ( a odhalilo to nějaké vady).

snezenka123
18. říj 2017

@jezz1e já měla v pondělí 17mm... Což je asi dost, ale může to být tou ha,jak se tělo vzpamatuje a dohání co nemohlo 🙂

snezenka123
18. říj 2017

@amona jak to u tebe vypadá? Mě bolí děsně břicho, úplně se mi svírá čípek dole, náladu mám jak ženská v přechodu a nejradši bych se zahrabala tak metr pod zem🙄 už aby se to někam hnulo...

amona
autor
18. říj 2017

@snezenka123 Ahoj, p Red chvíli jsem dojela domu a šla si rovnou lehnout...jsem hrozne unavena ale to muže byt i podzimňam počasím..Navic v práci je toho ted moc. Odpoledne me svrbely prsty a dokoupila jsem desítkovy testikX a ještě Digital ClearBlue. Kdyby se náhodou ráno ukázal dusík tak ať v tom mám jasno. Takže ještě 3 dny do MS... Jinak břicho mam jak ve 4 měsíci tehu...dneska na me v práci divne koukali...myslím že si toho kazdej musel všimnout...jsem hrozne nafoukla 😠

snezenka123
18. říj 2017

@amona já už si snad preju to dostat, je to děs, nafouklá taky, natekla, nervózní jak sáňky v létě a břicho bolí furt😔
Takže ráno budeš testovat? Budu se těšit, já to mám v plánu až na sobotu, pokud MS nedorazí...

amona
autor
19. říj 2017

@snezenka123 Dobre ranko, tak 12DPO a 2 dny před termínem MS stále snehobilo...😕Břicho boli stsndardne jako před MS,tak z toho asi nic nebude... zítra má přítel narozeniny tak ještě testnu a pak už budu jen čekat co bude a nebude...

snezenka123
19. říj 2017

@amona jj jsme na tom stejně.. Mě břicho bolí už od úterka, většinou bolí den před MS.. Ale asi to bude tou sliznici.. Ještě ale šance je dokud nepřijde ms

snezenka123
19. říj 2017

@amona takže budeš testovat zítra ráno? Já už chodím s vlozkou, každým oka. Okamžikem to čekám... I když by nemusela přijít vůbec a nebo až v pondělí, chceme jít v sobotu lézt a máme spát na neděli někde ,kde je kadibudka,, tak bych raději MS měla až potom, chjo

amona
autor
19. říj 2017

@snezenka123 jo zkusím to ještě zitra..Byl by to pěkný dáreček...😊 mam doma ještě ten digitální testik...ale bojím se ho udelat...Takhle ještě pořád trochu doufám...😁😁 ale pokud nedostanu MS do neděle tak přijde na řadu. Zatím jen desítkovyma. DiVala jsem se fo diskuzi a 12DPO jste některého tehuLe melX negativní TTL tak uvidím jak se to bude vyvíjet... Držím ti pěstičky ať mrska nepřijde vůbec nebo az v klidu po víkendu...😉

absintka19
19. říj 2017

@amona testovani pred Ms je jen ztrata casu a nervy ktere pripadnemu tehu nepomuzou. Zeny testuji pred NS, zjisti pozitivni testa a pak prijde MS...kdyby testovali az po vynechani MS tak se nedozvi o "potratu". Takze naco stres? Naprd 🙂 pockej, casu je dost a psychika dela hodne :*

snezenka123
19. říj 2017

@absintka19 proto jsem se zarekla, že testovat budu až v sobotu, kdy má přijít MS... Já mívám pozitivní tehuaz po termínu ms.. Ale v sobotu jedem pryč, tak abych věděla jak moc náročný cesty si popřípadě můžu volit 🙂ale vidím to spíš na tu ms

absintka19
19. říj 2017

@snezenka123 budu drzet palecky 🙂

snezenka123
19. říj 2017

@absintka19 děkuju moc. To pms je tenhle měsíc nějaký silný, uz aby se to rozlousklo, buď tak či tak🙂

snezenka123
19. říj 2017

@amona chápu tě, že šetříš ten digi... Některý ženský po vysazení Ha měli ms třeba i dyl, že jim to trvalo, než se to srovnalo, takže kdoví kdy vlastně člověk může počítat že už je ten den ms... Asi i taky záleží jak měli pravidelnou ms před ha.. Já tak 24-28dc. A dnes jsem 26dc..

snezenka123
19. říj 2017

Teda 25dc

amona
autor
19. říj 2017

@snezenka123 mam porad pocit....tam někde vevnitř. ..Ze bych mohla byt tehu. Cítím se jinak,ale pak si řeknu že to je jen to vysazeni HA ach jo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru