Je možné, abych byla těhotná?

t_e_r_y_s_e_k
3. črc 2017

Ahojky,
Mam dotaz ohledne mozneho tehotenstvi...10.6. sem zacinala sve dny, trvaly 5 dnu, 28.6. se omylem stalo, ze to priteli ujelo. Momentalne presne nevim, kdy mam sve dny ocekavat, protoze naposledy jsem mela cyklus 33dnu(mela sem po hodne silnem zanetu vajecniku, kdy sem musela byt i v nemocnici) , ale pred tim jsem mela cyklus 27-28dni. A moje otazka zni...je mozne, abych byla tehotna? Boli me v podbrisku(uz 2dny), uz ted, coz mi prijde brzo jak na tehotenstvi, ale i pro MS...v patek si pro jistotu udelam test, ale nevim jestli mi neco ukaze, kdyz v patek to bude 10dni po styku. Co myslite? Mate s tim nekdo skusenost prosim? 😖

jaja01k
3. črc 2017

Mozne to urcite je. S testem to zkus vydrzet, aby to bylo aspon tech 10 dni, i kdyz i to muze byt jeste brzy.

nikkmarka
3. črc 2017

10 dní po už by tam mohlo být něco vidět....držím pěstičky, ať to dopadne, jak si přeješ 🙂

jarmulka
3. črc 2017

10 dní po styku by mohlo být něco málo vidět, ale také nemusí. Lepší by bylo tak 12 dní i s ohledem na to, že nevíš, kdy u Tebe došlo k ovulaci. Kdyby totiž třeba den, dva po styku, nemuselo by být vidět ještě vůbec nic....

t_e_r_y_s_e_k
autor
3. črc 2017

@jaja01k no ja prave v patek bych podle starych cyklu mela dostat MS...ale kdyz naposledy to trvalo dele, tak to muzu ocekavat klidne az po nedeli, ale jsem z toho hodne na nervy. Tohle "omylem" se nam jeste nikdy nestalo, takze pro me neco nepredstavitelneho 😢 a to sem rikala, ze ja se do takove situace nikdy nedostanu. 😕

t_e_r_y_s_e_k
autor
3. črc 2017

@jarmulka no, ja prave doufam, ze to tehotenstvi nebude. Me spis zajima, jestli nektera maminka tady ma skusenost s tim, ze by hned citila bolest v podbrisku. Ja uz mam za sebou 2 tehotenstvi a u obou sem bolest v podbrisku zacla citit az nekdy kolem 3.-4.tydne a ne 3.dne po nechranenem styku. Mam 2 planovane deti a vzdy sem nechapala, jak muze mit nekdo neplanovane...no a uz to zacinam chapat 😀

jarmulka
3. črc 2017

@t_e_r_y_s_e_k neboj se! Ono to není až zas tak jednoduché ( otěhotnět) , jak to na první pohled vypadá.... Vajíčko je schopné být oplodněno cca 16 hodin z celého cyklu a pokud dojde ke splynutí, je dokázáno, že okolo 50% vajíček se vůbec neuchyti v děloze.... A kdyby přece jen, vše se dá řešit! Neboj se! Každopádně přeji, aby vše bylo tak, jak si přeješ

t_e_r_y_s_e_k
autor
3. črc 2017

@jarmulka no ja se prave obavam i zase nejakeho zanetu nebo buh vi ceho...v posledni dobe sem si s tim uzila dost 😢 ale na gyndu jeste pockam. Pujdu tam kdyz tak az po testech a kdyz do pristiho tydne stredy neprijde ani ms a ani na testu nic nebude, zaskocim na gyndu pri nejhorsim na vyvolavacku. Tu uz sem taky jednou mela, ale nerada do sebe necham pichat takovy svinstvo, ale kdyz to jinak nepujde, tak se mi aspon ulevi a doktor me prohlidne a bud me uklidni a nebo rozplace 😂 😂 😂

kajka750
4. črc 2017

A nemohla byt ta bolest pozdější ovulace? Mě ukazal test pět dní před ms,ale ja mám ovu brzo.

t_e_r_y_s_e_k
autor
4. črc 2017

@kajka750 to si nejsem jista, ze by to byla ovulace, protoze od te doby me boli v podbrisku kazdy den. Navic me pri ovulaci nikdy bricho neboliva, takze ani nevim, kdy tu ovulaci mam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru