Je možné, abych měla týden po ovulaci příznaky těhu?

jublinka
5. bře 2016

Ahojky holky, prosím o radu ačkoliv jednoho prcka doma už mám, tohle neznám. 🙂 O miminko se snažíme pár měsíců. Ovulace byla okolo 22.2. a od tohoto úterka mi je špatně - nezvracím, ale prostě třeba několik hodin mi je blbě, že bych nejradši zvracela ale neděje se to...protstě jakobych seděla na zadních sedačkách v autě a četla si...klepu se, jsem malátná - to až poslední dva dny...blbě mi je čím dál více...mzs nevím kdy mám dostat ale někdy příští týden...ty nevolnosti mám denně, nevynechali ani jeden den zatím. Je ale přeci blbost abych cca týden po ovulaci měla již takového příčiny těhu ne?.....Mám i ostré píchání v levém vaječníku..několikrát za den ale ne v kuse...bolesti na mzs nulové, prsa nebolí...Mám strach, abych nebyla spíš nějak vážně nemocná....
Má někdo podobné zkušenosti a třeba těhotný byl?

jublinka
autor
5. bře 2016

@jublinka A mám návaly tepla a zároveň zimy....však to není normální....:/

iwet91
5. bře 2016

@jublinka Myslím, že takhle na dálku je to dost těžký určit, asi bych raděj šla k dr 🙂

jublinka
autor
5. bře 2016

@iwet91 mě spíše zajímá zda měl někdo podobné příznaky...je mi jasné, že mě tu nebudete léčit na nemoc 🙂

g_m
5. bře 2016

@jublinka Nechci to zlehčovat, ale tipla bych to na 90% hlavu a pak PMS ;)

jublinka
autor
5. bře 2016

@g_m PMS? 🙂 prosim tebe z čeho soudíš?

merope
5. bře 2016

Pokud byla 22.2. ovulace, tak to znamená, že embryo došlo do dělohy tak 27.-28.2. tzn. v úterý by ještě nemuselo být ani zvýšené Hcg natož cokoli jiného. Pokud se to navíc zhoršuje, tak bych v tom přestala hledat příznaky těhotenství a naklusala za doktorkou. V nejhorším budeš za simulanta (nebo v nejlepším?).

magdalenax
5. bře 2016

Nebolí Tě levá ruka? - Když by ses třeba levou rukou chtěla poškrábat za krkem? To, proč se na tohle ptám je opodstatněné.....

odula
5. bře 2016

@merope kdyz prochazim diskuse tak pár holkám se stalo ze začaly pociťovat nevolnost hned po uhnizdeni... Ale nepodcenila bych to. Radej mudr.

jublinka
autor
5. bře 2016

moudrý člověk ví, že pokud neumí odpovědět na otázku - má mlčet 🙂 děkuji Vám dámy, je vidět, že jste dostatečný důvod, proč jsem sem nechodila a proč si smazat účet 🙂

odula
5. bře 2016

@jublinka čoveče a jak bys asi chtěla aby ti kdokoliv odpověděl na tvoje otázky ohledně tveho zdravotniho stavu přes internet? Vzhledem k tvym nereálným ocekavanim je opravdu dobře ze sis zrušila účet - zda se totiž, ze prestavas vnimat rozdíl mezi světem virtuálním a realnym. Každopádně hodně štěstí

magdalenax
5. bře 2016

@jublinka Ty ses ptala a já taky. Myslela jsem to a myslím dobře...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru