Je možné otěhotnět v šestinedělí po revizi?

valkyra92
6. dub 2013

Ahoj holky,hned 3.týden po interupci (10tt) jsme s přítelem začli dělat na dalším miminku. Je to 2 týdny a dnes ráno jsem byla 2x zvracet a bolej mě prsa. Je možné takhle rychle otěhotnět? Stalo se Vám to někomu? Díky moc

vjercik
3. bře 2017

@lenka_1981 ano...uz mam za sebou revizi v cervenci ve 12t,prestalo bit srdicko.
Ted to bylo mikrotehu, takze neco jineho. Ale uz je dobre a tesim se na snazenicko 🙂
Jak to vypada s tebou?

vjercik
3. bře 2017

@lenka_1981 rikali vysoka sliznice, ze musim....taky jsem to moc nepochopila,kdyz to odchazelo....
V deloze nic nakonec nebylo a mimodelozni vyloucili. Odeslo to s ms.
Se mas, muzes se snazit hned 🙂

olisek83
3. bře 2017

Já jsem začala krvácet a v nemocnici mi řekli,ze můžu jet domů a jestli se to nemá udržet,ze potratim doma a nebudu mít ani šestinedělí.Ja se toho ale bála a chtěla zůstat v nemocnici.V ten den bylo hCG 270. Druhý den ráno mi nabrali a měla jsem 50 a hned mě vzali na sál.Ted jsem si jela pro výsledky z histologie a ty nemám,protoze mi řekli,ze v době kdy jsem byla na sále ve mě už Mimi nebylo.. Takže to asi takhle brzy jde i bez revize

olisek83
3. bře 2017

@lenka_1981 zkusím tě najít na fb 🙂

vjercik
3. bře 2017

@olisek83 presne jak pises,mela jsem tona stejne, revize ale, uz to odeslo I bez ni. Ve zprave z histologie bylo ze plod v deloze nebyl. Dle me to odeslo s ms. A je to pry normalni...stava se to stovkam zen a ani o tom nevi. Dnes mi to dr.vysvetlovala.
Ale bohuzel revize byla a cekam aspon na jednu ms.

lenka_1981
3. bře 2017

@ashleynkacz beruško to je mi moc líto... ☹ taky furt brečim

lenka_1981
3. bře 2017

@vjercik tak to si asi musela mít vysokou sliznici pak to pro jistotu vyčistí... já měla na dobré kontrole 15mm a na té co už bylo jasné že neprosperujeme 7mm a to bývá akorád před MS

olisek83
3. bře 2017

Holky,taky plaču.Jen po tají.Teď to moc lidí nevědělo..ani v práci.Musim dělat,ze se nic nestalo a přitom mám pocit,že mě to že uvnitř zničí

vjercik
3. bře 2017

@lenka_1981 ano rikali ze mam vys.sliznici ze musim na revizi.
Taky holky obcas brecim, je to tezky... ale ted to byl zacatek, takze to tak neboli ☹

vjercik
3. bře 2017

❤ drz se❤

vjercik
3. bře 2017

@olisek83 srdicka byly pro tebe 🙂

olisek83
3. bře 2017

@vjercik děkuji ❤ jsi hodná 🙂. Musíme věřit,že se nám to brzy podaří a dočkáme se zdravého miminka 🙂

vjercik
3. bře 2017

@olisek83 ano 🙂 ja uz mam nekdy pocit ze jsem za limitem 🙂

olisek83
3. bře 2017

@vjercik za limitem čeho?? 🙂

olisek83
3. bře 2017

@lenka_1981 tak jsem tě našla a poslala žádost 🙂

vjercik
3. bře 2017

@olisek83 vek, bude mi tricet😝

lenka_1981
3. bře 2017

@vjercik jj když to u nás bylo 30+4 mrtvý porod tak to bylo o mnoho těžší ale stejně budim... ☹ t je jasné... ale zase víme, že to jde a tak určitě brzo se povede ...

lenka_1981
3. bře 2017

@olisek83 jdu se kouknout
🙂

vjercik
3. bře 2017

@lenka_1981 jezis, to je mi lito...to muselo byt a je strasne ☹ ach joooo ☹

olisek83
3. bře 2017

@vjercik já měla taky mrtvý porod. A věk máš v pohodě.Me teď bylo 34 . To už je krutý

lenka_1981
3. bře 2017

@vjercik jj to bylo hrozne... ☹ zmeni to cloveka na cely zivot... ☹

vjercik
4. bře 2017

@olisek83
@lenka_1981 holky jste statecne....
Je to krute co se deje...

olisek83
4. bře 2017

@vjercik děkujeme.. musíme

lenka_1981
4. bře 2017

@vjercik jj to jo musime ❤

radunka82
3. kvě 2017

Ahoj holky taky se k vam přidám. V lednu jsem vysadila antikoncepci posledni ms 3.2.2017 tudiz hned po mesici jsem otehotnela dnes 3.5.2017 jsem mela podstoupit 1srening.Minuly patek jsem zacla spinit bylo to večer v sobotu rano mi to nedalo a jela jsem na pohotovost. Kde me pani doktorka prohledla a rekla ze nevidí srdeční akci tudiz sok.Ted 1.5.2017 jsem podstoupila zakrok.Prvni den jsem krvacela a ted dva dny jen spinim a minimálně. chceme se znovu pokusit o mimisko. Zvladla jsem to vse a to co me drží nad vodou je muj 4lety sen a predstava ze budeme druhé mimi.Cekat moc nechci letos mi bude 35let.Holky držme se at to vse zvladneme a znovu otěhotnime a vse at proběhne v pořádku.Jinak toho 1.5.2017 jsem byla 12+1

mili34
30. kvě 2017

Ahoj holky,je tu nekdo kdo otehotnel v sestinedeli po revizi a se zdarnym koncem 🙂?

radunka82
31. kvě 2017

Ja dnes po 31 dnech od revize dostala MS tak na to hned po nich vlitnem at se zadari 🙂

radunka82
5. čer 2017

Holky je tu nekdo kdo mel normálně ms a nevedel ze je tehotna a zjistila to az po nake dobe?

klaraslavickova
5. čer 2017

jsem přesvedčena že telo stejne neotehotní dřív než bude čas my na další dve čárky čekaly 13mesicu a ted se čeká zda tohle miminko bude zdrave

jezz1e
5. čer 2017

@radunka82 Můj lékař v CARu tvrdil, že už to zažil. Moc prý v úspěch těhotenství nevěřil, protože děloha po revizi byla v hrozném stavu, ale dotyčná dítě zdárně donosila. Já bych do toho teda cíleně určitě nešla, čekala jsem 2 MS.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru