Těhotná i s antikoncepcí, je to možné?

denda5000
24. srp 2017

Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda je možné otěhotnět, i když už 3 roky beru pravidelně antikoncepci?? Pohl. styk jsem měla cca 2 tydny před menstruací, která mi trvala sotva 4 dny. Dnes, 2dny po menstruaci, mi bylo ráno tak špatně, že jsem musela jít hned zvracet. ☹ No a hned potom už mi bylo dobře, tak se trochu bojím, zda je možné otěhotnět i když beru dlouhodobě HA.

vanea
24. srp 2017

@denda5000 Ahoj, možné to je v případě, že jsi po zapití prášku pila alkohol, zvracela, myslím že i mléčné výrobky snižují účinek...ale suma sumárum je to dost nepravděpodobné, pokud bereš pravidelně ve stejnou dobu a navíc jsi měla menstruaci ;) spíš je ti blbě z něčeho jiného..pokud jsi i tak nervózní, kup si test, už by to tam bylo vidět🙂

kajulinek
24. srp 2017

@denda5000 možné to je, ani hormonální antikoncepce není 100% ochrana. Nicméně šance je velmi malá

michaela_2
24. srp 2017

@denda5000 Ne, pokud jsi měla normálně menstruaci a bereš HA, tak těhotná nebudeš 🙂. Zvracení bude spíš z jiného důvodu - střevní chřipka, začínající viróza, něco z jídla atd.

Mimochodem já nezvracela ani u jednoho těhotenství 😀

belleelle
24. srp 2017

@denda5000 neni nic jednodussiho nez test.
Ja take nezvracela v tehu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru