• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné těhotenství, když užívám antikoncepci?

5. června 2013 
Dobrý večer,

prosím poraďte. Už asi týden mě pobolívá v podbřišku (většinou večír), na dotek mám bolavá prsa a lehce nafouklé bříško. MS by měla přijít 1. června, poslední byla 5. května (vše v pořádku), pohlavní styk zhruba necelý týden po MS a cca před týdnem, za týden o necelé 4 kg na váze. Od čtvrtka si dělám těhotenské testy a na všech 6 testech je hodně slabounká čárka, na fotce od lennyve (viz výše) je čárka stejně viditelná, ale s tím rozdílem, že s testem se musí trochu točit proti světlu, aby byla čárka lépe viditelná. A i přesto, že mám takovéto obtíže, užívám už 7. rokem HA bez pauzy, užívám ji tak jak mám, bez žádného vynechání. Je možné, abych i přes užívání HA byla těhotná? Děkuji za odpověď. Hezký večer všem. :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renyta1990 ahoj, o několika případech co otěhotnělo během užívání antikoncepce jsem slyšela... Těhotenské testy ukazují bud vůbec nic... a nebo ze začátku dušíky a to o těhotenství svědčí...
Ten příbytek na váze muže být voda zadržovaná před MS...
Taky jsem slyšela o holkách tady z koníka co měly pozitivní testy a měly nějaké cysty....
Být tebou počkám tak třeba do 5.6. a pokud se MS nedostaví (pokud jí máš pravidelně) objednala bych se k lékaři a uvidíš co ti řekne... čárka na těhu testech by měla cca každé dva dny sílit... ale jde o to jak citlivé je testování.. ja měla duchy hodně dlouho... takže dělat každej den test je blbost.. tak každé 4 dny...
Držím pěsti ať vše dopadne podle tvých představ..
28. kvě 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renyta1990 druhá věc je že hlídej ty bolesti a kdyby byly nějaké nesnesitelné a nebo křeče nebo nějaké velké krvácení raději jdi k lékaři hned... mohla by jsi potratit a nebo něco s tou cystou.... každopádně nic těžkého nezvedej, nepij a někuř... kdyby náhodou aby jsi mimču neublížila...
28. kvě 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za rady :slight_smile: V pátek ještě před MS jdu na gyndu, tak uvidíme, co mi poví. :wink:
28. kvě 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renyta1990 ta dej určitě vedět jak jsi dopadla...:slight_smile:
1. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mám zánět na obou vaječníkách, takže mám antibiotika a musím být v teple. Bolest prsou prý s vaječníky nesouvisí, jestli mě prsa budou bolet i za týden, kdy jdu na kontrolu, tak mě pošle na vyšetření s prsy. Dnes měla přijít MS, ale zatím nic. Jsem z toho všeho nějaká nervózní :frowning2:
1. čer 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renyta1990 a co ty duši na testech, na to lékař nic neříkal?
4. čer 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na to mi odpověděla, že je zastáncem toho, když žena užívá bezproblémově antikoncepci, je otěhotnění nemožné.
4. čer 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, když jsi nachlazená máš střevní potíže nebo antibiotika HA není tak spolehlivá. Určitě si udělej další test a objednej se na gynekologii. Mě se osvědčil těhotenský test predictor early, tak ho vyzkoušej. :slight_smile: držím pěstičky ať už to dopadne jakkoliv.
5. čer 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek