Je možné, že jsem těhotná?

diasy2023
20. kvě 2023

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné že jsem těhotná měli jsme s přítelem dva dny po MS nechráněný pohlavní styk. S tím že mě 5 dní po styku bolí hlava ale hrozně muže to být příznak těhotenství ? Nic jiného nepociťuji ale bolest je příšerná až mám z toho pocit na zvracení taková migréna na migrény ale netrpím.

lencaa11
20. kvě 2023

@diasy2023 na to je brzo mít po 5 dnech příznaky těhotná bejt můžete udělala bych test 14 dní od styku

jaja01k
20. kvě 2023

@diasy2023 5 dní po styku je na příznaky brzo, ale těhotná být samozřejmě můžeš.

wladimira
20. kvě 2023

@diasy2023 dva dny po ms je to hodně nepravděpodobné ještě musí proběhnout ovulace a jestli nemáš fakt extra krátký cyklus tak se toho neboj a navíc jak už je psáno víše těhotenské priznaky se začínají pociťovat cca 14 dni od ovulace

diasy2023
autor
20. kvě 2023

@wladimira já si říkala ze dva dny po MS je nepravděpodobné abych otěhotněla ale ta hlava bolí jak čert takže jsem četla a viděla ze je to jeden z příznaků ale je pravda ze to by musela proběhnout ovulace. I tak jsem se chtěla tady ujistit je tu dost žen co si tím prošly

lencaa11
20. kvě 2023

@diasy2023 jsou ženy které maji ovulaci chvyli po Ms a taky spermie si 5 dní počkají +- tak že tehotenstvi vyloučit nelze udelat test 14 od styku

eressiel1020
20. kvě 2023

@diasy2023 Já otěhotněla cca 1-2 po mestruaci

mysh_me
20. kvě 2023

Tehotna byt teoreticky muzes (i kdyz pravdepodobnost je nizka), ale ta bolest hlavy s tim urcite nesouvisi. Na priznaky by bylo prilis brzy, a bolet hlava te muze z tisice mnohem pravdepodobnejsich duvodu…

markeetaaa24
24. kvě 2023

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Mám 4 dny opozdenou ms a test je negativní. Je šance, ze mužů být těhotná?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru