• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné, že jsem těhotná? Píchá mě břicho nad pupíkem

6. listopadu 2013 
Ahoj holky,

neplanuju mimco ani se nesnazim otehotnet :slight_smile: (To vse jsem chtela az tak za 2-3 roky). Myslim si, ze jen plasim, ale doufam, ze mi muzete poradit. Nechci si hned bezet delat tehotensky test. Zpozdila se mi menstruace a zatim jsem ji nedostala. Problem je v tom, ze mam furt takovy "blby" pocit a navic jsem v sobotu mela priserne, ale fakt priserne krece v podbrisku- presne takove, jake mivam pri MS, ale mnohem vetsi. Ale menstruace se nedostavila.. Od te doby me neustale boli bricho a to i takovym divnym zpusobem, ze me picha i nad pupikem... nevim moc, jak to popsat.. Proste obcas kdyz chodim, tak me picha bricho (nevim jestli je to zaludek, ale proste nad pupikem). Jenom me zajima, jestli nektera z vas mela podobne priznaky :slight_smile: Prsa me neboli.
5. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jak dlouho máš zpoždění ?
5. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
3-4 dny
5. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechceš si hned běžet dělat test??? A co je ve tvé situaci jednodušší, než ráno počůrat papírek? Založit diskuzi a přečíst si, že tři uživatelky myslí, že těhotná jsi a čtyři, že nejsi?
Udělej si ten test:wink:.
5. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@leterka93 A pak dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile:
5. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky pro test :slight_smile: určitě dej vědět :slight_smile:
6. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to tak měla, ta bolest se stupňovala a pak se nedala vydržet. Myslela jsem si, že je to slepák, ale v nemocnici mi řekli, že se jedná o těhotenství. Zkus si udělat ten test, ať víš na čem jsi. :slight_smile:
6. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem mela podobne bolesti trvaly asi měsíc . Bolest nad pupikem, kolem vaječníku, v podbrisku i velké tlaky a pichani , vzhledem k tomu ze se mi spozdila MS tak jsem si automaticky myslela ze je mozne ze jsem tehotna jenže testy byly negativni :/ tak jsem šla k doktorovi a ten kdyz mi udělal prohlídku řekl , ze mi nepraskl folikul který mel prasknout a spustit ovulaci :/ proto me to tak bolelo řekl ze je to normální :/ zese to muže stát :/ takže podle me neproběhla ovulace vůbec :/ ukazoval mi to i na monitoru kdyz mi dělal ultrazvuk .. Byla tam taková bublinka :slight_smile: no ja jsem mela hodně obavy zd je to třeba cysta nebo tak protože me to tenkrát hodně bolelo i kdyz jsem mela stYk s přítelem :/ je nejlepsi jít a nechat se prohlédnout ..
6. lis 2013 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek