Je tam nebo tam není?

baruuuuu
14. bře 2016

Ahoj holky, za dva dny mám dostat ms, jsem tedy 12 dní po ovulaci. Nevydržela jsem a dnes jsem udělala test. Nevím jestli mám už vsugerovaný halucinace a nebo tam opravdu ten úúúplně slabounkej duch je. Zkusila jsem si tu fotku ztmavit a jde na ní vidět líp. Co si o tom myslíte? Protože na té původní moc vidět nejde. Vidíte ho taky? 😊 Děkuju za odpovědi 😊

moni92
15. bře 2016

@baruuuuu nezbývá nám nic než čekat 🙂 ale taky ho tam vidím u tebe 🙂 a věřím že je pravej 😉 a zeptám e bereš utrogestan..?

baruuuuu
autor
15. bře 2016

Holky rovnou se vás teda ještě zeptám jaké jste měly příznaky než jste zjistily že jste těhotné? 😊 Zajímá mě jestli to co mám já taky patří k těhotenství 😊

baruuuuu
autor
15. bře 2016

@moni92 nene jedine co beru je femibion abych mela vitaminky. Ja jsem to strašně hrotila asi první čtyři měsíce. Pila jsem čaje, jedla vitaminy, koupila jsem nám i gel na podporu početí. Teď když už je to osm měsíců co se snažíme tak se na to snažím radši moc nemyslet 😊 Popravdě teď ani nevím na co je ten utrogeatan 😊

olivie14
15. bře 2016

@baruuuuu No já dlouho nevěděla, že jsem těhotná, testy jsem měla negativní,ale pak mi to všechno secvaklo zpětně, takže: úplně první byla zácpa, která mě neopustila do konce těhotenství, a ostré bolesti v břiše jakoby na tlustém střevě či močáku, kdy jsem obíhala doktory, cože mi to je, absolvovala rentgen atd., a nakonec jsem šla na gyndu, že by to tedy mohl být nějaký zánět a paní doktorka mi oznámila, že to vše je zavrtané mimčo a roztahování vazů dělohy 🙂 No a pak to byly prsa s modrými žílami, jenže kvůli těm negativním testům jsem si myslela, že je to klasické zvětšování před MS, no a abych nezapomněla, hustý bílý výtok. Toť vše.

moni92
15. bře 2016

@olivie14 zácpa je taky příznak..? já už právě asi 3 dny skučím že mi to nejde a to mě nenapadlo...😀 bílý výtok mám taky ale prsa zatím v klidu... tak uvidíme co se z toho vyvine 😉

moni92
15. bře 2016

@baruuuuu jsou to hormony... mám to nasazený na srovnání cyklu... je t oproti krvácení a protože jsem v lednu o mimi přišla, tak to budu asi brát celej začátek těhotenství...

olivie14
15. bře 2016

@moni92 Hele příznak to skutečně je, ono je to způsobené hormonem, který má uvolnit svalstvo dělohy, ted nevím název, kdy tenhle hormon zpomaluje současně funkci střev. ty prsa mě osobně přišli jako poslední.

lukza
15. bře 2016

@baruuuuu me příznaky před vynecháním mc bolest prsu ale šílena pobolival podbrisek a začal me tehu výtok takže musím mit furt intimku a přestalo me meze dne na den chutnat kafe toto vse před vynecháním mc

baruuuuu
autor
15. bře 2016

No tak to ja mela parkrat takoveh tlak kolem pupiku, taky me trosicku pichalo na vajecnikach a kdyz se prudce zvednu, hybnu nebo kychnu tak pe ostre pichne v podbrisku. A nejvic divne je ze uz trikrat me v noci palila zaha. A to se mi predtim stalo jen dvakrat v zivote 😊 Prsa me boli ale to mivam pred kazdou ms 🙂

baruuuuu
autor
15. bře 2016

Jooo a taky chodim curat kazdou pul hodinu 😄

moni92
15. bře 2016

@baruuuuu a hlava se ti nemotá...? mě už druhej den... zrovna teď.... docela brutál... úplně mě mrazí po zádech... vždycky tak 5 minut...

serrena
15. bře 2016

@baruuuuu já si myslela, že mám chřipku. 😀 Měla jsem teplotu 37.2°C a pořád spala, klidně i 12h denně. Pak mi začalo vrtat hlavou, že mám sice týden teplotu,ale kromě únavy nic víc (normálně mě při 37°C bolí svaly na celém těle, klouby, prostě děs). Tak jsem začala pátrat na netu a dočetla se, že to může být začátek těhotenství. Dva dny na to byl na testu duch a za další tři dny už jasné //

baruuuuu
autor
15. bře 2016

No tak ta se mi taky motala. Hlavne v praci kdyz se firt ohybam a narovnavam, kolikrat jsem se musela neceho chytnout, ale ted uz se mi to tri dny nestalo 😊

baruuuuu
autor
15. bře 2016

Nejhorší je že mi ty břišní příznaky občas přijdou jiný než před ms a občas stejný. Takže furt přemýšlim kestli to dostanu 😊

lukza
15. bře 2016

@baruuuuu me to břicho taky bolelo jak na mc ale před mc nebolelo jakoby furt tedka proste furt jo mi Vala jsem zimnice a ty prsa boli jako více a spis bradavky ze sem se jich nemohla ani dotknout.
Furt na tebe myslím a držím pěstičky aby tam proste byly silnější //

baruuuuu
autor
15. bře 2016

@lukza přijde mi že prsa mě bolí taky trochu víc než normálně před ms. A dneska mě celý den tak píchalo v břiše, bylo to jiné než když to mám dostat. Už jsem byla zase čtrnáctkrát čůrat 😀 Zítra ráno se vrhnu na test a dám vědět jak to dopadlo 😉 I když po tolika měsících už mi naděje dochází 🤔

lukza
15. bře 2016

@baruuuuu na zítra držím pěstičky a doufám že tu uvidím těším s //

baruuuuu
autor
15. bře 2016

Děkujuuuuuu 😊 Já se snad před spaním i pomodlim 😀😀

moni92
16. bře 2016

@baruuuuu no vidíš já se modlila dnes ráno před čúráním 😀 aby tam zas aspoň něco bylo 😀 a bylo 😉 sice je to hodně slabounký pořád, ale říká se že sílí obden, tak zítra porovnám se včerejškem a uvidím.. každopádně v neděli má manža narozky tak by to byl moc krásnej dárek 😉 sice to už ví, páč musel včera ukázat jestli to taky vidí 😀 ale to je fuk 😉 mám nachystanej digi clearblue, ale bojím se že pokud budou pořád duchy tak by to nemusel ukázat.

ninusch
16. bře 2016

Moc držím palečky, máš úplně stejné příznaky jako já na počátku těhu a čárka taky vypadá slibně 🙂 Tak snad se zadařilo 🙂

baruuuuu
autor
16. bře 2016

No tak jsem si ráno dělala další test a nic tam nebylo 😟 Tak ja nevim. Musim proste cekat estli to dostanu...

v82
16. bře 2016

Udělejte si ten clear blue test. Ja jsem pro druhým těhotenství měla na testech ducha a az tento test mi to objasnil. A to jsem uz měla 14 dní po vynechani a některé testy byly negativní a na jiných duch.

baruuuuu
autor
16. bře 2016

Pořád ještě doufám, že to medostanu no 😟 Má to přijít dneska takže ty testy zatím nebudu moc řešit, když nepřijde tak udělám zase třeba za dva dny 😊 Ale zkusila jsem teď pro jistotu dr. Maxe... No a nic. Pořád si říkám že některým maminkám ty testy ukážou až později, podle hcg 😊

olivie14
17. bře 2016

@baruuuuu tak co? ak to vypadá, myslím na tebe už od včera.

baruuuuu
autor
17. bře 2016

Zase se ta mrvha dostavila 😞 Ale je mi to divné, pořád mě bolí břicho, a to mě bolí vždy jen první den ms. To samé s prsama. Pořád čůrám, pořád se cpu, hlava bolí, dnes v práci už to bylo skoro jak migréna. Kdyby se nedostavila tak bych vsadila voty že jsem těhotná 🙄🤔

nicina12
17. bře 2016

Ahoj holky , chci se zeptat je ten poslední ovu test pozitivní nebo ještě ne ? jsem 10 dc , cykly mám 25-26 dní . děkuji 🙂

baruuuuu
autor
17. bře 2016

No mě už ty proužky přijdou stejné tak bych na to pro jistotu vlítla 😊 A spermie prej přežívají až 72 hodin. Tak když to nebude dnes tak si tam na ovulaci počkají 😄 Přeju ať se zadaří 😉 Tfuj tfuj tfuj

nicina12
17. bře 2016

Děkuji 🙂 , Myslíš že kdyby ovu test byl pozitivní dnes a ovu teda zítra , že by zítra nebylo pozdě na to vlítnout ? :/

baruuuuu
autor
18. bře 2016

No říká se že máš souložit tři dny před ovulací a den po ovulaci. Spermie vydrží prej čekat na vajíčko až 72 hodin a nappak vajíčko může být oplodněno ještě dvanáct hodin po ovulaci 😊 Takže podle toho co ksem četla tak ke asi jedno kdy přímo na to vlítnete 😊 Ale nejlepší je stejně chytit to přesně 😊

zlatickon
23. bře 2016

Je tam nebo neni,uz mam z toho mzitky pred ocima

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru