• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je těhotná? Na testu se po limitu objevila druhá čárka

8. března 2014 
Holky mám dotaz nejedná se vážně o mě!Kamarádka si včera dělala těhu.test ukázala se jí jedna čárka dělala si ho v dopoledních hodinách .no a teď ráno mě volala celá natěšená,že tam má najednou čárky dvě:Mě se to zdá divný podle mě to je neplatný test ne?Jaký máte názor Vy?
5. bře 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sabuleee muze byt :slight_smile: jen nechapu, proc to resis, zda je/neni tehotna a zduraznujes' ze opravdu nejde o Tebe :wink: :grinning:
5. bře 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gepe a proč bych nemohla je to snad někde zakázaný???mám dvě děti tak ode mě chtěla radu !!!když se Ti to zdá k smíchu tak sem nepiš!!! a zdůrazňuji,že nejde o mě protože jsem 5 měs. po porodu a vážně bych takhle po sobě děti neměla!!!!
5. bře 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabuleee je to možné,protože z odpolední moči neměla tolik hcg jako z ranní takže jeden den muže být jedna čárka a už druhý jsou na testu dvě hcg se zvyšuje. at zkusí za dva dny test.
5. bře 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabuleee pokud se jedna o ten samy test, tak se dve carky objevily nejspis az po uplynuti te doby pro odecitani vysledku (tech 10 min), takze bych tomu moc neverila....:wink: at si kamaradka udela test novy...
5. bře 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud se jedná opravdu o jeden a ten samý test, tak bych tomu také moc nevěřila. Pokud je to test nový, možné to určitě je :wink:
5. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabuleee :confused: tak fakt jsem necekala takovou reakci s tolika vykricniky :sweat_smile: je tezky napsat neco, co nenas*ere druhyho aniz by to bylo bylo ucelem koukam :grinning: preji hezke rano a klidnou mysl :slight_smile: a souhlas s @golymetr s tim, at si udela obden novy test, na prip. ne/potvrzeni
5. bře 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedná se o ten stejný test? Těžko říct, mně se taky objevily dvě čárky až po limitu a byla jsem těhotná. Ale nejde se na to spoléhat, nejlepší je udělat si nový test a toto neřešit :slight_smile:
5. bře 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V návodech se sice včuded píše,že po limitu se nemají výsledky odečítat,ale někdy je test prostě hodně nasáklý a čárka vykoukne až potom,co to trochu zaschne.
Já to takhle taky měla.
Prostě buď v té moči HCG je nebo není
8. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek