Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je to duch či pozitivní?

lucinkamarecek
13. zář 2018

Ahoj krásky,

Máte některá zkušenost s testy clear Blue?je to pozitivní či nějaká šance , aby byl? Tenká čárka na + se ukázala po pár minutách.

Díky za rady maminky

dominikaanovakova
13. zář 2018

Myslím, že je to pozitivní test 😊

majdulena
13. zář 2018

já bych řekla, že je pozitivní 🙂

lucinkamarecek
autor
13. zář 2018

@lucinkamarecek holky tak v pondělí jdu na krev tak uvidíme , ale ovšem nedočkavost mně nedá a dneska zkusím koupit digitální od clear Blue třeba budu moudřejší

zuzan88
13. zář 2018

@lucinkamarecek poslední dobou jak sem si tak všimla je tady milion dotazů na téma duch🙂ste holky strašně netrpělivé☺️😁ten digitální vyzkoušej, za mě říkám, že je top😉

lucinkamarecek
autor
13. zář 2018

@zuzan88 Zuzanko myslíš že by mohl být test pozitivní?

lucinkamarecek
autor
13. zář 2018

@zuzan88 ano jsme šíleně netrpělivá , protože mám konečně po očistě od adrenalinu, který si musím píchat, protože jsme těžký alergik a teď víc jak půl roku bez alergie takže doufám , že se co nejdřív zadaří kvůli zdraví mého i miminka 😊

lotta1234
13. zář 2018

Digital da najspolahlivejsiu odpoved. A kolko dni ti meska menzes?

zuzan88
15. zář 2018

@lucinkamarecek jak to dopadlo?

nikolamaresova
17. zář 2018

Me clear blue nic neukazal a tak jsem skusila mamatester prouzek jsem namocila a byli tam dve carky

zuzan88
17. zář 2018

@nikolamaresova doporučuji ten Digital,jinak sem měla 2x naky obyč co mi dali v lékárně, vždy v jiné a výsledek bez problémů

lucinkamarecek
autor
18. zář 2018

@zuzan88 ahoj Zuzanko podle krve nejsem těhotná a žádná cysta nic uvidíme co bude dál jestli přijdou měsíčky a nebo ne

lucinkamarecek
autor
18. zář 2018

@nikolamaresova diky Nikolko za typ pro příští pokus koupim

nanaba
26. zář 2018

Holky, vyzyvam vsetkych lovcov duchov 🙏😅 vidite tam neco?

misicka1988
26. zář 2018

@nanaba Já nic nevidím..

milunka28
26. zář 2018

Já nevidím nic ani na jednom 😔

nanaba
26. zář 2018

@milunka28 tak si to nahovaram :( este mam dva dni do ms tak snad b patek neco 🙏💪😍

Sem začni psát odpověď...

Odešli