Je to duch nebo ryska?

nikolakola
27. bře 2017

Ahojky holky, dnes jsem 14 DPO a dělala jsem si tt z ranní moči, ale nevím, zda je tam duch nebo je to ryska. Manžel tvrdil, že je tam duch a strašně moc bych tomu věřila. Co myslíte? Je to mamatest 10.

dolezalovalucie
27. bře 2017

Ja myslim,ze ryska ale zkus za dva dny znovu

fonamor
27. bře 2017

ahoj, takhle to jde špatně vidět, ale neměla by být ta druhá čárka o něco výše? Zkus zítra test znovu, držím palečky🙂

nikolakola
autor
27. bře 2017

díky holky, zkusím ve středu a uvidím 🙂

no_title
27. bře 2017

podle mě to bude spíš asi ryska. Obě čárky mají být stejně široké (i když je jedna o hodně méně zbarvená), pokud je jedna o hodně tenčí, je to ryska. Tohle je můj pozitivní test 2 dny po vynechání MS. Sice sotva znatelný, ale obě čárky stejně široké.

no_title
27. bře 2017

jo a na mamatesty bacha, jsou často falešně pozitivní. Nejlepší je dr. Max.

flamarion
27. bře 2017

Vidim to na vadny nebo spatne provedeny test (napr. moc moci)...Promin. Ale nic neni ztraceno, zkus za dva za tri dny znovu, treba jeste neco vykoukne. Drzim palce. 😃

astyna
27. bře 2017

nic, negativní.

masajka87
27. bře 2017

Mamatesty tohle dělají. Možná je ještě brzo a nebo je to testem. Kup si třeba dr Maxe a za dva dny testuj znova. Já bych to neuzavirala. Měla jsem taky hodně slabého ducha že by se dalo spekulovat co to vlastně je a už mi tu lítají kluci jak draci..

kapitanluu
27. bře 2017

@nikolakola ahoj, já to takhle měla a to už jsem byla v 8.tydnu..Čárka mi zesílila až o týden pozdeji

michelette
27. bře 2017

Taky mi prijde, ze vidim slabeho ducha. Muj slaby duch bude mit za 14 dnu rok, takze nic neni ztraceno 😊

frufrunka
27. bře 2017

S mamatestem mám špatné zkušenosti - vždy falešně pozitivní. A souhlasím s holkama, jedině Dr. Max... Ten test na fotce mi přijde kazový, to napojení nasávací části na testovací je podle mě vadné - špatně slepený test.... Ale přes to všechno tam na fotce č. 3 cosi vidím... 🙂 Tak snad! Držím palce! 🙂

barbora24082011
28. bře 2017

Holky co myslite?Je to dost slabe,alw vidim to

masajka87
28. bře 2017

@barbora24082011 jo, je tam duch..

barbora24082011
28. bře 2017

Jeste tady

prisil
28. bře 2017

@barbora24082011 Je tam uz viditelna slaba carka 😉 Mas pred MS nebo uz po terminu? Ja mela takhle slabou minule utery,ted uz je mnohem silnejsi...tise gratuluji 🙂

fonamor
28. bře 2017

Krasna carka🙂.. Gratuluji😘

barbora24082011
28. bře 2017

Prisil mám po termínu MS

prisil
28. bře 2017

@barbora24082011 je slaba,ale mohlo dojit k pozdejsimu zahnizdeni,ja ji po tydnu mam silnejsi,ale dalnice to zatim taky neni...zkus test zase za dva az tri dny,ale myslim,ze uz je to jiste nebo zkus digital 😉

masajka87
28. bře 2017

Já takto slabou měla ve 24dnu ms. Po 28dnu hodně zesilila. A o další 2 dny už to bylo jiste.

astyna
29. bře 2017

Duchove vznikaji,kdyz se to odecita treba nekolik hodin po limitu a lovi se tam neco,co vidi casto jen ta zena. Odecist v limitu, zahodit,neresit. Aspon nebudete zbytecne blaznit. Pozitivni test se ukaze hned, max do tech 10min. A hlavne netestovat pred terminem....

janajens
29. bře 2017

Holky vidíte něco jen se ptám jelikož mě čeká rentgen prosim

pajushak
29. bře 2017

@janajens nevidím

simanov
3. led 2020

Ci myslíte?

natalnovak
17. led 2021

@simanov ahoj prosím tě mě vyšlo tohle taky jak jsi dopadla ?

ema90
17. led 2021

@natalnovak Tohle neni carka, to je ryska.
Carka je stejne silna jako ta testovaci. I kdyz je sotva viditelna a svetlounce ruzova, tak ma stejnou sirku.
Toto je jen ryska proste. Test nakonec byt pozitivni samozrejme muze, ale ne tenhle, takhle nevypada.
A vy si udelejte dalsi test, protoze z toho co jste davala v jine diskuzi je prd poznat a sviti tam taky pouze ryska.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru