Je to duch nebo se mi to zdá?

baarus21
4. srp 2019

Ahoj holky, myslite, ze je to duch nebo se mi to jen zda? 😊 diky

ivybee
5. srp 2019

@julinecka24 To nejspis ne, ale neznamená to, ze se tam nic neděje 😉

mimisef
5. srp 2019

@codal
@ivybee tenhle test mi dělá duchy aniž by těhu byla

kuttu
5. srp 2019

@baarus21 tady je jasna carka❤❤

kuttu
5. srp 2019

@bananekll

@bananekll dle meho nazoru by jsi po 7 dnech spozdeni uz mela mit viditelne // carky...tsdy spise nic nevidim

ivybee
5. srp 2019

@mimisef I mne dělal, ale tentokrát vypadá přeci jen trosku jinak. Zkusím za 2 za 3 dny a uvidím, jestli sílí. Ale i tak jsem dost skeptická

baarus21
autor
5. srp 2019

@bananekll bohuzel nic nevidim 😔 to ale neznamena, ze se treba jeste neobjevi 😊

baarus21
autor
5. srp 2019

@kuttu snad jo 😂 snad se to neztrati 😂❤️

baarus21
autor
6. srp 2019

@julinecka24 tak co jak jsi dopadla??

baarus21
autor
6. srp 2019

Ja jsem si delala jeste dneska a vypada to, ze to sili, tak nevim 😊 na dr. Max to vypada stejne. Kdy se holky popripade chodi k doktorovi?? 😂

ivybee
6. srp 2019

@baarus21 Vypadá to dobře 🙂👍

ivybee
6. srp 2019

@baarus21 Já dělala dnes dopoledne a nevím 🤷‍♀️ Buď je to stejný nebo to bledne 😑

julinecka24
6. srp 2019

@baarus21 já jdu odpoledne na gyndu můj doktor má od tří do sedmý tak uvidíme držte palce i když nevím bojím se 8 dpo tak uvidíme mám strach

baarus21
autor
6. srp 2019

@julinecka24 tak to ti stejne ale zjisti jen z krve ne??

julinecka24
6. srp 2019

@baarus21 jj určitě uvidíme

baarus21
autor
6. srp 2019

@ivybee me to prijde zatim stejny 😊 a ja ty carky mam treba silnejsi k veceru, nez rano 😊👍

baarus21
autor
6. srp 2019

@julinecka24 to cekani na vysledek bude asi nejhorsi, tak drzim pesti 😊

julinecka24
6. srp 2019

@baarus21 jj máš pravdu je to hrozny a nevíš za jak dlouho jsou výsledky

baarus21
autor
6. srp 2019

@julinecka24 to nevim, ale myslim ze bud az ten dalsi den, nebo za dva dny?? Tezko rict, to by ti asi poradily holky jinde 😊

ivybee
6. srp 2019

@julinecka24 To asi záleží, kdy to vezou do laborky, ne? Ale určitě to netrvá víc než 3 dny.

julinecka24
6. srp 2019

@ivybee jj uvidíme dám večer vedet
@baarus21

ivybee
6. srp 2019

@baarus21 Zkusím teda ještě k večeru. Zkoušela jsem i mamatest a byl tam ráno dušík, jen mi přijde, že to rychle bledne, protože teď už skoro není videt. Říká se, že ty Dr. Max mají víc barviva, zdají se ti lepší?

baarus21
autor
6. srp 2019

@ivybee ja ti nevim. Holky tady prave mammatesty nedoporucuji, protoze pry delaji falesne duchy, takze s tim zkusenost nemam. Hodne si tu chvalily prave dr. Max tak jsem si ho koupila (fotku jsem davala vcera) no a dneska zase livsane a vypada to stejne jako u dr. Max. Livsane uz mi dosly a uz je asi ani kupovat nebudu. 😊

marketkaaa30
6. srp 2019

Z mé zkušenosti je nejcitlivější mamatest, tam jsem měla ducha a drmax nic 🤷‍♀️ škoda, že jsem to nevyfotila.. Jinak mi vyšlo na digitalu při sedmidennim zpožděním ms toto a objednávat se k dr budu koncem týdne nebo příští.. Dneska jsem asi 5+6tt ❤️
Můj Arsenal testů 🙈 první je 8dpo..

baarus21
autor
6. srp 2019

@marketkaaa30 to jsou paradni carky 😊 tak moc gratuluju 😊 snad nam to taky vyjde 😊👍

ivybee
6. srp 2019

@marketkaaa30 Tak to je paráda. 👍 Veliká gratulace 🙂
Zase cítím trosku naděje 🙂

marketkaaa30
6. srp 2019

@baarus21 tvoje taky sílí ❤️ už máš po termínu ms nebo jsi ještě před? 🤔Teď nevím jestli jsi zmiňovala

marketkaaa30
6. srp 2019

@ivybee naděje je vždycky, moc držím palečky 😘

baarus21
autor
6. srp 2019

@marketkaaa30 no nejvtipnejsi na tom je, ze nevim 😂😂 ja si to nezapisuju, protoze to mam dost nepravidelne. Vim ze jsem ms mela bud prvni tyden v cervenci nebo druhej 😂 ale kdybych to mela dostat az pristi tyden tak se tam asi nic neukaze ne?? 😂 semnou je to tezky

ivybee
6. srp 2019

@marketkaaa30 Dekuji 😊 Vím, jen už těch zklamání bylo tolik 🙄 Navíc se snažím myslet pozitivně, ale zase se na to nechci upinat, kdyby z toho nic nebylo.. Už mi z toho asi nejspíš přeskočilo 🤦‍♀️🤷‍♀️😃

julinecka24
6. srp 2019

@ivybee tak holky doktor mi pověděl že málo něco vidět je ze to je ale maličký takže mám přijít příští čtvrtek 15

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru