Je to pozitivní test?

lidlova
4. zář 2015

Ahoj,dnes jsem si delala tehu test z DM.Citlivost 25.Ukazala se mi na nem slaba carka,ktera ale po zaschnuti testu skoro zmizela...Myslite,ze mohu byt tehotna?

jawel
4. zář 2015

Myslím že spíš ne.

pekkaa
4. zář 2015

muze byt i nemusi.. asi je jeste brzy.
zkus si koupit 10ku (je citlivejsi), idealne z Dr.Max (Lady Max). ten falesne duchy nedela

naxii
4. zář 2015

Zkusila bych jiný, citlivost 10 .. v Globusu mají výborný za 40 kč a je to dvojbalení. Nebo dr max..

iveta93
4. zář 2015

No nic tam nevidím. Záleží jak dlouho meškáš s MS. Počkej ještě týden a zopakuj ho. 🙂 Nejlépe z ranní moči a podle návodu (nemá cenu tam něco lovit hodinu když se to má ukázat do 5 minut).

luckylee
4. zář 2015

Takhle slaboulinkou carecku jsem mela 1.den vynechane ms na testu Lady max s citlivosti 10.Ted jsem v 11tt.Muze byt proste jen brzo.Taky se to jeste nemusi uchytit ale nijak se nestresuj a za dva nebo 4dny to zkus znovu z ranni moci.🙂

mmaajjaa
4. zář 2015

Tak týden bych asi čekat nevydržela, jak radí iveta93, zkusila bych ob jeden den testem s větší citlivostí. Já na testu do 5 minut neviděla nic a po 15 minutách už se rýsovala jasně viditelná čárka a jsou z toho dvojčata. 🙂

vroni4
4. zář 2015

Já tam teda slabou čárku vidím. Držím pěsti.

finezuza
4. zář 2015

Já tam ducha vidím, ale to ještě nemusí nic znamenat.

kacinda
4. zář 2015

Ja myslim, ze klidne muzes. Ta moje taky takhle nejdriv vypadala

vapka
4. zář 2015

Myslím, že to mimísek je. Také jsem měla takovéto testy..... Ale ještě bych zkusila ten citlivější, tam bude určo pěkná dálnice 😀

simdan
5. zář 2015

já vidím krásně duch,ale určitě bych testla třeba za dva dny 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru