• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to těhu, nebo ne? Příznaky, ale test negativní

16. května 2013 
Ahojky,trochu si příjdu jako cvok,ale chci se vás zeptat,jestli jste na tom byly podobně:
Před měsícem jsem vysadila Vreyu a rozhodli jsme se s manželem ,že se pokusíme o 2.mimi.
Po MS jsme si užívali a po týdnu mi začalo bolet v podbřišku a v prsou,k tomu hemeroidy a nemohla jsem na velkou-
- no prostě cítila jsem všechno ,co je dáno v příznakách těhu.
Test mi vyšel negativní a dneska dokonce přišla MS.Tak nevím,na čem zrovna jsem.Je blbý,že nějak nechápu svoje tělo:frowning2:
Máme už sice 3letýho syna,ale tohle se mi s ním nestalo.
Zajímalo by mi jen,jestli se vám to některé stalo,nebo ne.
Moc děkuju.Dajda
14. kvě 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud vyšel test negativní a dostavila se MS, tak bych řekla, že se o těhotenství nejedná. Spíš bude nějakou dobu tělu trvat než se vyrovná s vysazením antikoncepce
14. kvě 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle jsme se cítila celé roky..jako tehotná...a nakonec, když jsme tehotná byla, tak jsme to nepoznala :grinning:
14. kvě 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
podle mě není žádny náznak toho, že by si byla těhu
14. kvě 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JJ, já na sobě taky hledala stále příznaky, dokonce sem si už byla jistá těhotenstvím, měla jsem snad všechny příznaky a nic. Asi to na sobě hledáš a pak si tak zblblá, že si myslíš že jsi. Ale nakonec začátek těhotenství bylo pro mě uplně jiné, celou dobu jsem ty příznaky hledala ale doopravidcké těh.příznaky jsou prostě jiné, než ty co si myslíš - dosud je prostě neznáš, nikdy si nepoznala.
14. kvě 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V podbřišku a prsa tě můžou bolet s příchodem MS. Určitě těhu nejsi, jen po vysazení HA se potřebuje tělo vzpamatovat.
14. kvě 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mně se taky stalo, že jsem měla těhotenské příznaky, jako bolest v prsou a tak, a těhu to nebylo. je to jak falešná březost... a teď naposled jsem byla jen trochu přecitlivělá, že mě i maličkost rozplakala. no a vyšlo to.
14. kvě 2013 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klasické PMS :wink:
16. kvě 2013 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek