Je v tomto případě možné těhotenství?

slecna_em
12. pro 2016
Dobrý den. Chtěla bych se vás zeptat na názor. Je mi 18 let a včera jsem měla svůj první pohlavní styk. Byl ovšem nechráněný, ale trval jen chvíli. S přítelem jsme si řekli, že nemůžeme pokračovat a tak k ejakulaci nedošlo. Sperma se však může uvolňovat i v průběhu. Měla jsem 1-2 dny před menstruací. Od včerejška mě mírně poboliva v podbřišku ale to může být způsobené buď přicházející menstruací, nebo mým poprvé. Doufám.
Můj dotaz tedy zní: myslíte si, že je možné, abych byla těhotná?
nevesta2708
12. pro 2016
Ne! Nemysli na to, počkej na menstruaci a zajdi si pro prášky 🙂
slecna_em
autor
12. pro 2016
@nevesta2708 Děkuji mockrát za odpověď. 🙂
Antikoncepci bohužel nemohu, protože mám Leidenskou chorobu (týkající se srazlivosti krve). Takže budeme muset vydržet s prezervativem.
kulihrasekzeleny
12. pro 2016
@slecna_em porid si telisko gynefix. Taky mam leidena na kondom bych se nespolehala do budoucna
slecna_em
autor
12. pro 2016
@kulihrasekzeleny A mohla bych se zeptat, nenese to žádná zdravotní rizika? Je to vhodná antikoncepce i pro mladé?
medulinek
12. pro 2016
Pozor na teliska,zrovna tohle jsem mela a abiz bych neco citila,uvolnilo se a byla jsem bez ochrany zjistilo se az na Uz,ze neni tam kde by melo byt
dzogobela
12. pro 2016
@slecna_em je to nepravdepodobne. Hlavne klid, at si zbytecne neoddalujes menstruaci nervama a priste s ochranou 🙂
Moje poprve bylo taky bez, ale k vyvrcholeni nastesti taky nedoslo. Pak to byl tyden nervu, nastesti to bylo ok 😃
slecna_em
autor
12. pro 2016
@dzogobela Mockrát děkuju, já jsem z toho dost nervózní, musím na to stále myslet. Asi to chce se uklidnit 😃 🙂
kulihrasekzeleny
13. pro 2016
@slecna_em me je 27let takze pro mlade nerodicky to urcite je. A nejake riziko tam bude. Uvolnuje ze sebe med misto hormonu jako bezna antikoncepce. Mela jsem ho 2 roky a v pohode. Az na to zavedeni.
cica002
13. pro 2016
Tehotenstvi je velmi malo pravdepodobne. Zkus se v lekarne zeptat na cipky Pharmatex. Treba Ti budou vyhovovat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli