Je v tomto případě možné těhotenství?

slecna_em
12. pro 2016

Dobrý den. Chtěla bych se vás zeptat na názor. Je mi 18 let a včera jsem měla svůj první pohlavní styk. Byl ovšem nechráněný, ale trval jen chvíli. S přítelem jsme si řekli, že nemůžeme pokračovat a tak k ejakulaci nedošlo. Sperma se však může uvolňovat i v průběhu. Měla jsem 1-2 dny před menstruací. Od včerejška mě mírně poboliva v podbřišku ale to může být způsobené buď přicházející menstruací, nebo mým poprvé. Doufám.
Můj dotaz tedy zní: myslíte si, že je možné, abych byla těhotná?

nevesta2708
12. pro 2016

Ne! Nemysli na to, počkej na menstruaci a zajdi si pro prášky 🙂

slecna_em
autor
12. pro 2016

@nevesta2708 Děkuji mockrát za odpověď. 🙂
Antikoncepci bohužel nemohu, protože mám Leidenskou chorobu (týkající se srazlivosti krve). Takže budeme muset vydržet s prezervativem.

kulihrasekzeleny
12. pro 2016

@slecna_em porid si telisko gynefix. Taky mam leidena na kondom bych se nespolehala do budoucna

slecna_em
autor
12. pro 2016

@kulihrasekzeleny A mohla bych se zeptat, nenese to žádná zdravotní rizika? Je to vhodná antikoncepce i pro mladé?

medulinek
12. pro 2016

Pozor na teliska,zrovna tohle jsem mela a abiz bych neco citila,uvolnilo se a byla jsem bez ochrany zjistilo se az na Uz,ze neni tam kde by melo byt

dzogobela
12. pro 2016

@slecna_em je to nepravdepodobne. Hlavne klid, at si zbytecne neoddalujes menstruaci nervama a priste s ochranou 🙂
Moje poprve bylo taky bez, ale k vyvrcholeni nastesti taky nedoslo. Pak to byl tyden nervu, nastesti to bylo ok 😀

slecna_em
autor
12. pro 2016

@dzogobela Mockrát děkuju, já jsem z toho dost nervózní, musím na to stále myslet. Asi to chce se uklidnit :D 🙂

kulihrasekzeleny
13. pro 2016

@slecna_em me je 27let takze pro mlade nerodicky to urcite je. A nejake riziko tam bude. Uvolnuje ze sebe med misto hormonu jako bezna antikoncepce. Mela jsem ho 2 roky a v pohode. Az na to zavedeni.

cica002
13. pro 2016

Tehotenstvi je velmi malo pravdepodobne. Zkus se v lekarne zeptat na cipky Pharmatex. Treba Ti budou vyhovovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru