Je vše ok - těhotenské testy

luckadvorakova123
30. led 2019

První test je z pátka, poslední dva jsou pondělí a dnes ráno, trochu mě znervóznuje, že pondělí a dnešní jsou totožné, nevidím tam moc rozdíl, ve skutečnosti jsou tedy čárky výraznější než na fotce, ale na to že mám 6 dní zpoždění a na inseminaci jsem byla 11.1. (nedělal se ultrazvuk, takže netuším zda už bylo po ovulaci) bych čekala, že dnes ta čárka se bude blížit více té testovací ... na ultrazvuk jdu až 12.2.

lnk84
30. led 2019

Já bych řekla, že čárky jsou v pořádku. Gratuluju 🙂

kittyy17
30. led 2019

V pořádku, gratuluji 👍

nita1984
30. led 2019

U každého jsou carky jiné. Takže klid, určitě to bude dobré 🤞🤞🤞

jaja01k
30. led 2019

Mně to přijde naprosto v pořádku.

cilkat
30. led 2019

Klid. Na síle čárky nezáleží. Jsou zřetelné a to stačí. Může taková klidně zůstat ještě x týdnů. Gratuluju a držím palce 😉.

marketa1218
30. led 2019

To bude v pohodě, gratuluji 🙂

luckadvorakova123
autor
30. led 2019

Díky moc všem za uklidnění aspoň trochu.

moxha
30. led 2019

Klid čárky tam jsou.Já neměla výrazné // na testu ani 10 dní po nedošlé ms.Test Intimed 25.Ovulace pravidelná a jsem v 10 týdnu a zatím je vše ok.

luckadvorakova123
autor
31. led 2019

A ještě otázka, co hodnota hcg z krve, jsem dnes 20. den od inseminace a hodnota 750

nita1984
31. led 2019

@luckadvorakova123 krásná hodnota. Důležité je, aby se od den zdvojnásobila 🙂 Věřím, že to bude v pořádku

lucmd
3. únor 2019

@luckadvorakova123 to je vtipné. Já jsem se před svatbou jmenovala stejně a před týdnem jsem založila podobné téma 😃 jinak gratuluju! 💐

saminomimino
4. únor 2019

Měly by obden sílit,tak nevím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru