Již od prvního dne po styku cítím divné příznaky

Ahoj holky, jsem s přítelem 6 let a on mimčo ještě nechce, že není připraven. V pondělí se nám, ale stala nehoda a to, že praskl kondom okamžitě chtěl abych si dojela pro tabletku to jsem odmítla a ujistila ho, že v tom být určitě nemůžu. Jenže ještě než mi řekl co se stalo, já cítila jak mi zamrazilo celé tělo a od té doby, se cítim jako bych nepatřila do svého těla. Je mi tak divně, že to nedokážu ani popsat setkala jste se s tím už některá? Mám takové tušení, že se to podařilo, jelikož HA neberu už 3 roky, takže jsem pročištěná, jak mi říká okolí. Test si můžu udělat až někdy příští týden a to čekání mě asi zabije, protože když to neudělám já, tak pokud to vyjde a zjistí to přítel tak mě zabije on 😃 Setkala jste se s tímto příznakem některá z Vás? hledala jsem tady v diskuzích a nic nenašla 😞
chris_n
10. říj 2013
@mickey001 mě třeba kalkulačka na netu vypočítala ovulaci v podstatě dobře a ten měsíc se pak i zadařilo...
sluneccnicee
10. říj 2013
Já si myslím ,že dohady jsou zbytečné....mentalitu nejde ovlivnit a nemoci už vůbec né.Ale to je věc názoru.....Já mám ovu podle testu 8-9 DC.Podle kalkulačky 14-15 DC...je to asi různé.13DC jsem špinila, tak nevím jestli je to uhnizdování či ovu.Jen vím,že kombinace vařených brambor a pendreku je moooc fajn 🙂 Jinak únava a sem tam tlak jako bych to měla dostat.Ted jsem 21DC tak ještě chvíli a uvidíme....jsem nervozní jak sánky v létě. 🙂 Tak co ted??Tety radte 😕 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli