• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem nebo nejsem těhotná? 14 dní jsem nedostala menzes

7. května 2012 
Ahoj,
jdu k Vám pro radu. Už 14 dní jsem nedostala MS ( nikdy předtím se mi to nestalo ), dneska jsem si dělala test a byl negativní ( test byl dělán odpoledne ) . Kromě bolení kolen, nafouklého břicha a pobolívání v podbřišku jako při MS na sobě nepociťuji žádné příznaky. Myslíte, že je brzo na to aby na testu byly dvě čárky ? Mohu být vůbec těhotná ? Děkuji za rady
7. kvě 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teoreticky muzes byt tehotna. Udelej si tes hned rano po probuzeni. Kdyz bude negativni, zajdi si k doktorovi. Vynechana MS muze i byt i z jineho duvodu. Casto to byvaji cysty. Preji at je to tehu :wink:
7. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Může to být cokoliv ... těhotenství i porucha cyklu.
Asi bych ještě počkala třeba týden a pokud nebude pozitivní test, objednala bych se na gyndu.
Osobně si myslím, že po 14-denním vynechání by měl těhotenský test ukázat, jak se věci mají.
Ale stát se může cokoliv - mohlas mít později ovulaci.
Spíš ale tipuju na nějakou poruchu cyklu. :wink:
7. kvě 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brazdicka Ahojky .... těhotná být mužeš ale taky je možné že se ti jen spozdila MS...Počkala bych ještě tak alespon 3 dny a znova si udělala těhu test :wink: Já jsem to zjistila hned po týdnu co se mi spozdila MS,potvrdila mi to mudr a i na testíku byli // :slight_smile: Jinak pokud MS do 14 dnu nepříjde a test bude negativní tak si skoč k mudr... Hodně štestí :wink: :slight_smile:
7. kvě 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek