Jsem nebo nejsem těhotná? Poraďte prosím

Poslední měsíčky mi skončily 28.10. další jsem měla dostat cca kolem 22.11. žádné se však nedostavily. Od té doby posledních měsíčků jsme s přítelem měli pokaždé nechráněný sex (že když bych otěhotněla ani jednomu z nás to nebude vadit a budeme rádi) 🙂
Zkusili jsme to takto poprvé.
Menstruace se ještě stále nedostavila. Tak jsem si udělala těhotenský test. Jeden před 3mi dny a druhý dnes ráno. (jsou téměř totožné) Pociťuji, že se mi zvětšují prsa. Přijde mi to tak. A občas mě v břiše píchne.
Čárky jsou tam dvě, ale jedna jej taková slabší. Nevíte co to znamená, nemáte s tím některá zkušenosti? 🙂
Jsem tedy těhotná? Poradíte prosím? 🙂 ♥
blahova_andrea
29. lis 2013
jsi těhotná, gratuluji! to, že je čárka slabší nevadí. udělej si časem další test a čárka by měla sílit 😉
victress
29. lis 2013
já myslím, že ano, pokud jsou // a tvoje jsou dálnice, tak není co řešit🙂))
saminomimino
29. lis 2013
jsi těhotná,jen aby šlo vše dobře,což půjde,a gratuluji x-)
laurital
29. lis 2013
Já bych test považovala za pozitivní 🙂
jaromira85
29. lis 2013
Určitě jsi těhotná 😃 a moc gratuluji!!! Já měla proužek ještě slabší a byla jsem v necelém 5 tt 🙂 takže ty už dle mého budeš za.
venulka1
29. lis 2013
:-N 😃 98% jsi těhotná 😉 Veliká gratulace a užij si to 😉 tohle je jedno z toho nejkrásnějšího
llluckaaa
29. lis 2013
Gratuluji, jsi těhotná.
pisjutynka
29. lis 2013
Veliká gratulace, maminko 😉
jakoubka
29. lis 2013
tak tady bude v létě miminko 🙂 gratuluji x-) x-) x-) x-)
Mně před 7 lety měsíčky začaly 28.10. a termín jsem měla 2.8. x-) ...takže ty koncem července myslím 🙂
klara.t
29. lis 2013
jejda, kolik pak vám je, že si nejste jistá a musíte se tu ptát? tolik jasných věcí...ztráta menstruace, pozitivní těhu test, prsa...nemluvě o měsíci nechráněného sexu 🙂
klaire22
29. lis 2013
jsi určo těhu 🙂 gratuluji 🙂
stockova
29. lis 2013
Gratuluji maminko,takhle jsem to mela se sebikem )
evulinkab
29. lis 2013
Jsi těhotná, gratuluji.-)
klouzek
29. lis 2013
Gratulace veliká,zkus test za pár dní a uvidíš jak bude čárka sílit,měla by pak být i totožná s tou kontrolní
kacased
30. lis 2013
Jsi těhotná a měla by jsi být o dva dny méně jak já. Užívej si to!
luciksima
30. lis 2013
jsi těhu!Gratuluji já měla první čárku na testu skoro neviditelnou a ted je z ní skoro sedmiměsíční sluníčko 🙂
sarkad2856
30. lis 2013
Ano jsi těhotná,taky gratuluju 🙂
haaaluska
30. lis 2013
ako nechapem co k tomu treba poradit???????????????????niektore zeny mi pridu ze su z inej galaxie......
sisi137
1. pro 2013
coreprincess jsi jednoznačně těhotná, potichu gratuluju, ať to dobře dopadne 🙂
prcekverunka
1. pro 2013
Jsi těhotná podle testu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli