• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem podle testu těhotná?

16. února 2014 
Pred chvílí jsem si dělala mamatest a vidím tam ducha. Nebo jsem slepá? A pokud jsem tak kdy zajít k doktorce? Dekuji
13. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no já ducha taky vidím... Zkus ráno za dva dny, a pokud se objeví silnější, je to jisté! K doktorovi máš času dost, teď by stejně nic neviděl... Stačí tak za čtyři týdny :slight_smile: Vydržžžžžž, i když je to strašný.... :slight_smile:
13. únor 2014 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj co vim tak mamatest je jeden z tech testu co dela falesne duchy :( ja je bohuzel taky mela...ale daleko slabsi nez ty takze ti moc preju aby to nebyl zadnej falesnak a hlavne aby silil :slight_smile: myslim ze by to mohlo vypadat dobre :slight_smile:
13. únor 2014 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Podle mě tam duch je a celkem silnej, takže naděje tam je.
Zkus další test ráno, moč je koncentrovanější. Četla jsem, že duchy testy dělají, když je namáčíš dýl než bys měla. Přečti si návod.
Já jsem mamatest namáčela pět vteřin, stačilo to :wink:.Držím palečky.
13. únor 2014 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
je videt hezky...kolik DPO jsi?
13. únor 2014 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mám 37DC... Prsa neboli, podbrisek místy popichava a MS ne... :slight_smile: ženy, nestraste s falešnými duchy
13. únor 2014 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
rekla bych že naděje tam je :slight_smile: já si dělala dnes mamatest a nic :/ MS spožděná o den a pul zatím :slight_smile: dnes jsem koupila jiný test tak uvidíme v sobotu ráno :slight_smile:
13. únor 2014 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@bergina prd duch, normalni slaba carka a mamatesty jsou casto velmi slabe, holky hodne doporucuju testy dr. Maxe, obzvlaste kdyz ho nedelas z ranni moci :wink: vypada to dobre, kdyz ho udelas ob den, melo by byt videt, zda carka sili
13. únor 2014 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano, gratuluji :grinning: Zítra ráno testnout znovu!!!
13. únor 2014 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to uschlo a je to velmi málo vidět.. Uvidíme další dny.. Divila bych se, kdyby to vyslo napoprvé.
13. únor 2014 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kachorka-děkuji a předběžně nejasat :slight_smile: dítě si přejíi, ale najednou jsem z toho vykolejena
13. únor 2014 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@bergina nám to poprvé taky vyšlo napoprvé:slight_smile:. Vždy když byl na testu duch těhu to bylo. (2 pak dopadly potratem v6 a9tt,a le bylo:slight_smile:).
13. únor 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nooo snad to nebude mimodelozne.. Nooo ve 22 letech těhotná :grinning:
13. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@bergina : já otěhotněla taky we 22 letech, plánowaně :slight_smile: držím palečky ( sorry za ,w, nejde mi jendnoduché)
13. únor 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vpohode... Taky jsme plánovali.. Jen mi teď začaly bolesti podbřišku, tak snad to neznaci něco špatného :frowning2:
13. únor 2014 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bergina bolesti v podbrisku davej k uhnizdovani a roztahovani delohy.. ja to taky tk mela.. I hnedy vytok se muze dostavit... jinak krasny dusik. moooc krasne viditelny.. snad bude silit.. drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2014 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No je to velice pěkný duch a jistě bude sílit :slight_smile:Bolest v podbřišku jako na MS je ze začátku normální,mně se vždy držela až tak do 8-9tt,tak přeji hodně štěstí ať se miminko drží :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2014 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dekuju moc.. Sama tomu ještě nemůžu uvěřit.. Každopádně jsem teď koukala znovu na proužek a čárka úplně vybledla.. Testik si semnou hraje :grinning:
13. únor 2014 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla na mamatestu už 9 dpo a je z toho Filípek :grinning: gratuluji :wink:
13. únor 2014 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Asi není důvod jásat :frowning2: dnes ráno se mi na testu neukázal.. Nechapu
14. únor 2014 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@bergina Mě na mamatestu také takto prosákla barva, dělají to celkem často, tak už je nekupuji. Vypadalo to dost podobně...zkus raději dr. Maxe, dělají citlivost 10 a je levňoučký a neděla falešné duchy... :slight_smile: Přeju, aby čára sílila a už žádný dušík :slight_smile:
14. únor 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@bergina zkus si udelat jeste jeden odpoledne! ja mela jeden den vecer ducha, druhy den rano uz nesla carka skoro ani videt a odpoledne sem to zkusila zas a carka tam zase byla! :slight_smile: držím palečky!
14. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dekuju.. Uvidíme.. Ale divne Mě bolí podbrisek a včera tak 2 min Palela zaha
14. únor 2014 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak prikladam test dělaný před 15 min :slight_smile:
14. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jasné těhu,gratuluju :wink:
14. únor 2014 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dekuju a kdy mám zajít na gyndu? Abych si těhotenství potvrdila?
14. únor 2014 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zavolejte si,sestra by Vás měla objednat podle termínu poslední ms
15. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Noo, poslední menstruaci jsem právě mrlela 8.1.... A jinak děkuji :slight_smile:
16. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vidíte něco? :slight_smile:
16. únor 2014 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek