Jsem těhotná?

15. kvě 2022

Ahoj všem ve spolek.
Holky vidíte něco na testech? MS mám dostat 19.5. ve čtvtek, ale protože mě děsně bolí prsa, udělala jsem si testy. Vidíte na nich něco?
Nahoře dělaný ráno, další odpoledne, večer.
Mám se potichu radovat?
Díky

l01991
16. kvě 2022

Ahoj,vyfoť je lepe prosim a proč si robiš rano,odpoledne a večer?Ma se robit jen rano (nezředěna moč) a idealně co dva dny abys viděla zda sili nebo ne.... během dne ti hcg nezesili,tři denně je zbytečne.

l01991
16. kvě 2022

A na tom spodnim možna něco vidim ale zkus to vyfotit znovu.

autor
16. kvě 2022
autor
16. kvě 2022

@l01991 ano, vím, že se dělá jen ráno, ale chtěla jsem zkusit i další.

ferda90
16. kvě 2022

Možná tam něco málo vidím, ale lepší je testovat po vynechání. Ušetříš si i nervy. Jinak držím palce ✊

jjasmina
16. kvě 2022

Něco tam je ❤️

autor
16. kvě 2022

@ferda90 moc děkuji za odpověď. Vím, ale bylo to silnější. Je mi totiž jinak.

autor
16. kvě 2022

@jjasmina moc děkuji, já právě taky vidím na všech, tak snad to dobře dopadne. 🙂 <3

jjasmina
16. kvě 2022

Uvidíte, to máte test dr Max? Ten má totiž snad nejméně barviva

vikysek0987
16. kvě 2022

Vidím, držím palečky, ať sílí 😊

autor
16. kvě 2022

@jjasmina ano, dr max

autor
16. kvě 2022

@vikysek0987 jé, moc děkuji, snad to vyjde. 🍀 jednoho rošťáka už doma máme, ale před ním potrat a nedávno biochemko. Tak jsem jak na jehlách. 🙈

adepickova
16. kvě 2022

Zkuste za dva dny jinou značku testu,dr.max ma nejméně barviva ,ale něco málo tam vidím 🍀

l01991
16. kvě 2022

Vidim,držím palce 💗

vendelinka08
16. kvě 2022

Ano. Vidím krásné duchy. Testuj si kdy chceš... také jsem testovala...ale pokud to dostaneš, budeš zklamaná. Zatím to vypadá nadějně, uvidíš...

evunka27
16. kvě 2022

Pokaždé když jsem testovala dopředu, protože “mi je jinak” a udělal se mi duch, tak jsem se radovala. O to víc jsem byla zklamaná, když to bylo jen biochemko nebo falešný test.

Teď jsem 7+4 a nebýt toho, že jsem měla pozitivní test, trochu mě bolí bradavky a břicho a semtam mi je nevolno, tak ani nevím, že jsem těhotná.
Ale když jsem měla spoždění, tak jsem nic z toho neměla. Tohle mi začalo tak 2 týdny po vynechání.

Takže doporučuji moc se nekontrolovat, nemyslet na to a testovat až po vynechání.

Tadyty “příznaky” jsou akorát vsugerovaný.

vikysek0987
16. kvě 2022

Určitě vyjde🍀Také máme doma princeznu a čekáme další princeznu(tedy prý, zatím je na závěry brzy)před tím ZT,tak teď doufám ve zdárný konec🙏Dej vědět, jak jsi dopadla ❤

lenerka1
16. kvě 2022

Vidím na všech třech, tak ať to dobře dopadne. Já měla příznaky už pár dní po oplodnění a naopak jsem si to rozmlouvala, že to není možné, tak brzo je mít a byly to. Každá to máme jinak a zvláště pokud to není první zdárné těhotenství a ženská zná své tělo, může to poznat ještě před pozitivním testem. U prvního jsem taky každý měsíc zkoumala, jestli tohle "píchnutí" nemůže znamenat těhotenství a u druhého už jsem to uměla odlišit.

autor
16. kvě 2022

@adepickova moc děkuji, dnes jsem byla pro další test, ale myslím, že je to jak u dr max. Uvidíme zítra. Udělala jsem i dnes. 🙈

autor
16. kvě 2022

@vendelinka08 budu zklamaná, ale něco mi říká, že by to mohlo vyjít 🙏🏻

autor
16. kvě 2022

@evunka27 myslím, že to dopadne. Ale nikdy neříkám nikdy. Stát se může.
Co se týká biochemka, první den jsem měla ducha a jen dopoledne a další už nic. Ani odpoledne ani druhý den.
Teď jsou testy slabě pozitivní včera (3testy), dnes jeden.
Takže šance tu je...
A co se týká příznaků - bolí mě prsa, někdy víc jindy míň, to je vše.

autor
16. kvě 2022

@vikysek0987 moc děkuji za povzbuzení 🍀 Tobě taky hodně štěstí 🙂 ano, dám vědět.
Ve čtvrtek to mám "dostat". Manžel má v ten den narozeniny. Tak snad už MS nedojde.

autor
16. kvě 2022

@lenerka1 myslím, že teď je to v jiné, ale dozvím se ve čtvrtek.

vikysek0987
16. kvě 2022

Tak moc držím palečky, aby nedošla a manžel měl krásný dárek😍
Děkuji 🤗

nevimne
16. kvě 2022

@evunka27 tak já jsem 19+2a do teď nemám žádné příznaky 😂 a kdy mě nebylo divné že nemám MS a roste mě pupek tak o ničem stále nevím 😂😂😂

autor
16. kvě 2022

@vikysek0987 kéž by 🙏🏻🍀
Jste milá, děkuji i já

autor
16. kvě 2022

@nevimne buďte ráda. Já měla krásné těhotenství se synem. 😍👍🏻
Předtím (v 7tt potrat) to bylo za trest.

nevimne
17. kvě 2022

Juj tak to mě mrzí ☹️ tak třeba se teď povede 😇🙏

autor
17. kvě 2022

@nevimne snad ano 🍀 nic bych si nepřála víc.

autor
17. kvě 2022

Tak holky dnešní test, jiná značka. Co myslíte? Sílí? 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru