Jsem těhotná?

15. kvě 2022

Ahoj všem ve spolek.
Holky vidíte něco na testech? MS mám dostat 19.5. ve čtvtek, ale protože mě děsně bolí prsa, udělala jsem si testy. Vidíte na nich něco?
Nahoře dělaný ráno, další odpoledne, večer.
Mám se potichu radovat?
Díky

autor
17. kvě 2022
adepickova
17. kvě 2022

Přijde mi že sílí 🍀🍀

autor
17. kvě 2022

@adepickova 🙏🏻🍀💙❤

adepickova
17. kvě 2022

Držím pěsti ať to vyjde 🍀🍀❤️

pupinda
17. kvě 2022

Sílí ❤️ ja dělala test týden před vynecháním a měla jsem tam úplně stejnou čárku.. takže myslím že můžu gratulovat..dnes mám roční holčičku.❤️🤷

autor
17. kvě 2022

@adepickova moc děkuji. 🍀🙏🏻 Pak napíšu.

autor
17. kvě 2022

@pupinda moc děkuji za povzbuzení. My máme doma 2letého chlapečka, doufám, že to vyjde.
Ve čtvrtek by měla dojít MS, ale doufám, že nedojde. 😍🍀

pupinda
17. kvě 2022

Tak držím palce a dejte vědět. 🙂❤️

evunka27
17. kvě 2022

@nevimne jo já semtam nějakou nevolnost spíš jako bolest žaludku než že by mi bylo špatně. Mám pořád hlad a mám citlivý bradavky. Sem tam mě pobolívá břicho :D zatím nic jiného. Žádná averze na chuť, na vůně nebo dokonce zvracení 😂

Jen co slýchám, že takovéhle klidně těhotenství pak má za následek nehodné dítě 😂 kamarádka trpěla v těhotenství jako pes a miminko měla hodné a skoro nebrečící 😁

vikysek0987
17. kvě 2022

Ano❤

autor
17. kvě 2022

@pupinda ano napíšu. 👍🏻

autor
17. kvě 2022

@evunka27 no, tak to jsem zvědavá. Já měla těhotenství se synem v klidu. Tak snad vyjde i toto a bude v pohodě. I když syn byl první měsíce taky docela ubrečený.

autor
17. kvě 2022

@vikysek0987 😍😘

michaela666
17. kvě 2022

Dělej testy stejné značky, každá může mít jiné množství barviva. Přeju ať sílí. 🍀

autor
17. kvě 2022

@michaela666 díky za upozornění. Zkusila jsem jiný z toho důvodu, že ty předchozí byly od dr. maxe a mají málo barviva.

pupinda
17. kvě 2022

@evunka27 tak tak.. něco na tom pravdy bude..🤣 mě kdyby nerostl pupek tak jsem taky nevěděla že miminko nějaký čekám..🤣 zato teď vím až až, že nějaký mám... Babička říká že sní sijou všichni čerti a to vážně od narození 🤣🤣 ale aspoň vím že ji mám..🤣❤️🥰

autor
18. kvě 2022

Ahoj holky, tak jsem to nevydržela a udělala další test. 🙏🏻🍀 Prosím, ať to vyjde.

adepickova
18. kvě 2022

Teda tak to už je krásná čárka 🍀🍀tak držím pěsti aby vše vyšlo jak si přeješ ❤️🙏

autor
18. kvě 2022

@adepickova moc děkuji, přeji si, abychom to společně dali 9 měsíců. 👣
Zítra mám dostat MS, tak snad už nedojde. 🙏🏻

evunka27
18. kvě 2022

Myslím že nedojde 🍀

adepickova
18. kvě 2022

Taky jsem to takhle měla 🙏u nás to sice nebylo plánované, ale když jsem pak měla hodně brzo příznaky a po zjištění ducha na testu ,jsem furt říkala ať to dáme 🍀přes hematon v 8tt ,jsem momentálně 33tt,tak snad to dopadne i tobě ❤️❤️❤️

autor
18. kvě 2022

@evunka27 kéž by 🙏🏻🍀

autor
18. kvě 2022

@adepickova tak přeju hodně štěstí i Tobě 🍀33tt už je krásný.
Jsem zvědavá, ale začínám věřit, že to dáme.

adepickova
18. kvě 2022

Ted se každým dnem zas modlím ať už to mám za sebou 😁😁

autor
18. kvě 2022

@adepickova to přijde, ani se nestihneš otočit.

vikysek0987
18. kvě 2022

Tak ten je už přímo luxusní ❤Moc držím palečky, ať se brouček udrží a máš bezproblémové a klidné těhotenství 🍀

autor
18. kvě 2022

@vikysek0987 moc děkuji. Na kontrolu půjdu asi až v červnu. Teď má mudr dovolenou. Jsem zvědavá. Už abych šla od mudr s fazolkou tam kde má být a srdíčkem. 🍀🙏🏻❤💙

vikysek0987
18. kvě 2022

Určitě není kam spěchat, takhle to bude kontrola se vším všudy ❤Moc,moc držím palečky, ať vše probíhá jak má 🍀

autor
18. kvě 2022

@vikysek0987 vím, stejně nic neuspěchám. 🍀

evunka27
18. kvě 2022

Já jsem zítra přesně 8tt a na první kontrolu jdu až v pondělí a to budu 8+4tt, tak ti můžu dát vědět, co vše jsme viděli 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru