Jsem těhotná?

15. kvě 2022

Ahoj všem ve spolek.
Holky vidíte něco na testech? MS mám dostat 19.5. ve čtvtek, ale protože mě děsně bolí prsa, udělala jsem si testy. Vidíte na nich něco?
Nahoře dělaný ráno, další odpoledne, večer.
Mám se potichu radovat?
Díky

autor
18. kvě 2022

@evunka27 ano prosím, budu Ti vděčná. Ať vše dobře dopadne. 🙏🏻🍀

autor
18. kvě 2022

Holky, dívejte, koho jsem dnes viděla. Že by znamení?

pupinda
18. kvě 2022

Mě zase jednoho večera padala hvězda přímo před očima, tak jsem si přála miminko. Dlouho jsem toužila po mimcu. Druhý den jen tak ze srandy ze segrou jsme si dělali TT. No a bylo to tam..🥰🤷 takže za mě, na takové věci věřím..❤️ upalovala jsem na gyndu a byla jsem 3tt. ❤️🙏

autor
18. kvě 2022

@pupinda to je taky moc hezké. Čápa jsem viděla i když jsem čekala syna. 💙

adepickova
18. kvě 2022

Teda čáp 🍀🍀🍀tak ted jen ať je vše v pořádku 🍀

vikysek0987
18. kvě 2022

Také jsem byla v 9tt....Viděla jsem krásné hýbající se miminko s náznaky ruček i nožek a ne jen ,,bublinku,,😉

nevimne
18. kvě 2022

@evunka27 nooo tak to pěkně děkuju 😂 mě jednou palila žáha jinak nic ani prsa neboli vůbec nic 😂😂😂😂 tak to bude malý satan nebo satanka 😂😂😂😂

autor
18. kvě 2022

@adepickova snad bude, těším se na ráno a snad bude test ještě silnější a MS dojde nejdřív za 9měsíců.

autor
18. kvě 2022

@vikysek0987 jé 🍀 pohled na utz se nikdy neomrzí.

autor
18. kvě 2022

@nevimne no tak to jsem teda zvědavá 😂

autor
19. kvě 2022

Tak poslední je z dneška (to bych měla mít MS). Holky myslíte, že je silnější? 🙏🏻Mě přijde, že není 😐

ferda90
19. kvě 2022

Já myslím že je 💪 Držím palce, dej pak vědět

nevimne
19. kvě 2022

Já taky 😂

autor
19. kvě 2022

@ferda90 děkuji za uklidnění. Ano napíšu. 🍀🙏🏻

autor
19. kvě 2022

@nevimne moc děkuji za uklidnění. 🍀🙏🏻

adepickova
19. kvě 2022

Rozhodně silnější je 🍀🍀

autor
19. kvě 2022

@adepickova moc děkuji za uklidnění. 🍀🙏🏻

autor
20. kvě 2022

No holky, zase jsem nevydržela. Testy dnes musím koupit, protože už žádné nemám. 🙈
Vždy jsem říkala, až jednou budu zase těhotná, nebudu to tolik řešit.
A mě přijde, že to teď s Tečkou řeším ještě snad víc jak u prvního. Měly jste to taky tak? 🙏🏻🍀
Nejsem jen já blázen?

evunka27
20. kvě 2022

Vzhledem k tomu, že jsem dělala testy furt a stálo mě to x stovek měsíčně, tak jsem přestala 😂 udělala jsem jeden test 5 dní po vynechání a negativní.
Pak jsem udělala až když jsem přiletěla z dovolené, ještě ten večer (17 dní po vynechání) a krásná čárka. Pak jsem udělala další ráno, jestli se ten první nemýlil a od té doby jsem žádný nedělala 🤷🏻‍♀️
V pondělí jdu na první kontrolu a budu 8+4 tt

autor
20. kvě 2022

@evunka27 no ještě koupím jedno dvě balení a končím. 🙂🍀

adepickova
20. kvě 2022

Myslím si že není potřeba kupovat už testy 😁ja byla na první kontrole v 5+4 cca ,pozval si me takhle sám doktor kvůli předešlému samovol.potratu, ale byly to nervy ,protože tam nebylo ještě nic vidět 😁

autor
20. kvě 2022

@adepickova já včera volala sestřičce a pozvali si mě na 7.6., protože má mudr dovolenou. To bych měla být 6+4tt. 🍀

vikysek0987
20. kvě 2022

Také tak....S první dcerou jsem udělala dva testy a bylo...Teď u druhého jsem testovala jak blázen 😅

autor
20. kvě 2022

@vikysek0987 já tak blbla i u prvního. Jen tam jich bylo asi 6, teď už je jich víc. 🙈
No co...

autor
22. kvě 2022

Tak holky. Včera jsem netestovala. Dnes jsem nevydržela, ještě jsem jeden test našla.
Myslím, že další si dělat nebudu. Možná až před kontrolou.
Dnes to vidím i já, že sílí.
PS :Ale mám trošku jiný problém. Mám u syna podezření na neštovice. Já je prodělala. Může se něco stát Tečce?

jjasmina
22. kvě 2022

Hele pozit je, víc bych neřešila, já jsem to jednou taky takhle dělala, ovšem po zkušenosti, že ani sílící testy nemusí nic znamenat, je to zbytečný

autor
22. kvě 2022

@jjasmina nemusí vím, ale klidnější trochu jsem. Jen mi trochu vrtá hlavou, co když bude mít syn neštovice. 🤔

autor
22. kvě 2022

Tak neštovice to naštěstí nejsou. Uff.

autor
7. čer 2022

Ahoj holky. Tak dnes proběhla kontrola. Tečka tam je jedna (uff, máme v rodině dvojčata, ob dvě generace), schovává se nahoře. A už bilo i srdíčko jako o závod. Další kontrola za 14 dní. 🍀❤

adepickova
7. čer 2022

Tak gratuluji 🍀🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru