Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jsem těhotná?

kytimyti
17. únor 2016

Ahoj vsem,prisla jsem k vam zkusenym pro radu.
Do prosince menses +/- pravidelny,od ledna tyden zpozdeni,trvalo kratce a bylo slabsi nez obvykle.Ted uz ma taky 5 dni zpozdeni.V prosinci jsme koupili nemovitost,takze pripoustim pripadny stres.V lednu maximalni pracovni vytizeni,tocila se mi hlava,predminuly tyden zvraceni jednodenni.Koncem ledna delan test-negativni,z krve HCG <2.Ted pobolivani v podbrisku jakoby mel prijit menses,prsa neboli(drive pobolivaly).Sex v sobotu.Vcera mikrospineni na tamponu...co myslite?☹

denief
17. únor 2016

Ahoj, doporučuji otestovat znovu jinak ti tady nikdo nic neřekne, bohužel jedině s věšteckou koulí ;))

lenjii
17. únor 2016

Myslím, že by si měla počkat na zpožděnou menstruaci nebo aspon blíž k jejímu datu a udělat si test.

maggie_
17. únor 2016

Stres je bestie 🙂 ....třeba podbříško pobolívá právě proto, že to máš dostat....Klid 😉 jak říkají holky, zkus třeba ještě o víkendu test , ale myslím, že ta mrška dorazí. Jinak i záleží, zda bereš nějakou HA či se chráníte a kdy naposledy jste ...však víš 😀 ale myslim si, že to bude OK

werik153
17. únor 2016

Mě úplně na začátku bolelo břicho tak jako bych měla dostat silnou MS a většinou se to zhoršovalo když jsem seděla a vstala jsem. 🙂 Zkus udělat test a uvidíš.

Sem začni psát odpověď...

Odešli