• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná?

1. srpna 2013 
@ajriska Těžko říct, na první pohled nejde nic vidět, ale když se zadívám hodně mám dojem jako bych tam moooc slaboulinkého ducha viděla, tak snad zesílí!!!!Držím palečky
14. únor 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelahant tak i tak moc dekuju za reakci a nazor jen jsem se chtela zeptat nic takoveho se mi pri prvnim nestalo to bylo videt hned druhy den po ocekavane ms :slight_smile: nj priroda si s nami pekne zahrava uvidime teda za deset dni co povi dr :slight_smile:
14. únor 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka tak z ranní moči je tam dnes duch :slight_smile:
14. únor 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja jsem dala dohromady vsechny tri testy,co jsem si udelala. Ten prvni je 1 den pred MS, druhy 1 den po a ten treti 4 dny po MS (dnes rano). Podotykam,ze ty prvni dva trochu ztmavly,prece jen ubehlo spoustu casu.
14. únor 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@jetynka což ještě nemusí značit těhu, já vím
14. únor 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem jako na trní. V pondělí měla být MS, dnes je čtvrtek a nic. Test negaticní z raní moči, ale uvidíme, jak se to vyvrbí nadále. Já jsme ten typ, co má testy pozitivní až hodně pozdě. Všem držím pěsti pro štěstí. :slight_smile:
14. únor 2013 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelahant : Taky drzim pesti! Ted jsem zrovna zrusila vylet s kamaradkama. Chtely jsme letet v breznu nekam na prodlouzeny vikend,ale slysela jsem hodne,ze v prvnim trimestru neni dobre letat kvuli riziku potratu. :unamused:
14. únor 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě...test z ranní moči byl pozitivní - duch, ale krásnej a teď tam nic není? Je to asi normální, že? Když jsem teprva 27.DC
14. únor 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska no normální, pokud máš ducha na testu, tak většinou je i na dalším:-/ já unimarkum nevěřím, dělají falešné duchy - jsem toho důkaz. za mě testovat jiným.
14. únor 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy OK, díky za info, já zase měla tip od kámošky, že tento test pro ní byl spolehlivý
14. únor 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem 29 DC a nemám ani ducha, mám 3 dny zpoždění, ale mám krátké cykly po 26 dnech, tak počkám 2 dny a zkusím znovu, tedy pokud to vydržím. :grinning: v předchozím těhu jsem měla test pozitivní až 8 den vynechané MS (tedy 4+5 tt), ale 6+5 jsem pak samovolnbě potratila. Tak doufám, že teď to bude OK.
14. únor 2013 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem prvně zkusila těhotenský test a ukázala se mi taková slabší čárka....jsem těhotná?
9. kvě 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 ano, podle všeho jsi:slight_smile:
10. kvě 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Melas pravdu, dnes potvrzeno dle krve:slight_smile:
10. kvě 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, taky se musím pochlubit- s přítelem se snažíme cca od února a dneska mi na mamatestu vyšly dvě čárky! Druhá se začala objevovat cca po minutě, sice není tak výrazná jako kontrolní, ale je zřetelná :dizzy_face: Mám z toho strašnou radost!
10. kvě 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nininka23 Gratuluji!!
10. kvě 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, minulý týden mi bylo zle jako před ms taky, že jsem měla před. Večer jsem pak měla nechráněný styk :slight_smile: mno a od té doby je mi zle pořád mě popíchává v podbříšku ráno je mi špatně od žaludku a pak až zase odpoledne a unavená jsem taky. Test jsem si dělala včera a nic i když vím, že je ještě brzy ale jsem nedočkavá strašně bych chtěla miminko i když to zkoušíme s přítelem teprve měsíc :slight_smile: Jinak cyklus mám nepravidelný jednou 35,43, 48 ale dneska je to už 54. den.... Ale nikdy mě před ms nebolelo v podbříšku víc jak 2-3 dny a ted je to už 8. den. Prsa mě nebolí a hned po probuzení mám hlad :D co myslíte ? jsem? nejsem? :slight_smile:)
15. kvě 2013 ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo Těžko říct, já takovýhle příznaky měla každý měsíc a myslela sem, že jsem a nic. Nezbývá nic jiného než zkoušet testy :slight_smile: At ti to vyjde!
15. kvě 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud se nic nedozvím do příštího týdne tak zajdu na gyndu :slight_smile: mno jenže mě ještě tak dlouho nikdy podbříšek nebolel jako teď :slight_smile:) tak uvidíme já doufám, že už tam je malý uzlíček :slight_smile:)
15. kvě 2013 ve 21:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, poraďte, očekávanám už 9 dní MS a zatím se mrška někde toulá (mezi námi, jen ať si zabloudí), testuji od 4 dne zpoždění. Nejdřívbyl test sněhově bílý, další s neviditelnou čárkou avčera jsem dělala další, když jsem odcházela z WC, že ho jdu vyhodit, že ´teda zase nic, tak se kouknu a byl tam, ale zase úplně slaboulinkej... Každopádně, břicho mě bolí celý týden jako před MS a prsa mě bolí taky, ale jinak než před MS...tak co myslíte, bude to tam??? dnes jsem volala na gyndu, že se tam vetřu, ale mají dovolenou:frowning2:
15. črc 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska Pročítala jsem celou debatu, takže ten slaboučkej neviditelněj duch byl pozitivní test??? :slight_smile: já jen, jestli mám doufat :grinning:
15. črc 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubla87 ano :grinning: jsem 25. týden :grinning:
15. črc 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska já si dneska udělala znovu těhu test a jsem podle všeho taky:slight_smile: jupíí!
15. črc 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bubla87 tak gratuluju - moje břicho právě zažívá tsunami :grinning:
15. črc 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubla87 taky jsem to dneska zjistila:slight_smile: tak moc gratuluju:slight_smile:
15. črc 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajriska Ahojky, jestli to neva, muzu se zeptat? Jak moc jsi tu neviditelnou carku videla? Protože my se s manželem od února nechranime a ted posledni 2cykly se opravdu snažíme. No a ja si dneska udělala test(ted večer) a nevím jestli sem blázen, ale ja tam proste neco vidím, chodila sem po byte, zkoušela různé osvětlení a vždycky tam něco najdu, trochu se bojim, ze miminko tak moc chci, že jsem si to vymyslela, taky te to před tím napadlo? Moc díky
21. črc 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 ani ne..čárka byla zprvu vidět opravdu jen při dobrém úhlu..kamarádka mi poradila, ať test cca po 10 minutách namočím do vody a čárka buď vystoupí nebo nebude...Hele..já musela otěhotnět mezi 2.-6.2. jinak to není možný a čárku jsem měla opravdu viditelnou až 22.2.
22. črc 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska jasné, u me je vidět taky pod určitým úhlem a taky kdyz na nej posvitim svetylkem z boku. Tak snad mi to vyjde no.
22. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Ahoj,dušík být může,ale čárka by měla po 2 dnech sílit
22. črc 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 jasne, doufám, ze sílit bude;) udělám si jeste nejake testy a uvidíme.
22. črc 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek