Jsem těhotná?

90janka
8. bře 2016

Ahoj holky, už jsem sem psala, ale bohužel jsem zadala svou otázku jen jako "otázku" a ne diskuzi. Tak to chci napravit.
"Čtu si vaše diskuze a taky by mě zajímalo, jestli bych brzo mohla mít //.
S přítelem se sice nijak nesnažíme o mimi, ale ani jsme se tenhle měsíc nechránili.
MS mám mít až za dva týdny, podbřišek mě začíná pobolívat obvykle asi den před MS a prsa mě nebolívají.
Od začátku minulého týdne mě pronásleduje nehorázná chuť na sladké, větší než obvykle. Píchá mě v podbřišku a mám bolestivě citlivé bradavky. První dny jsem sotva mohla mít podprdu, teď jsou bolestivé už jen na dotek.
Uprostřed týdne jsem si už myslela, že to dostanu, protože jsem měla po utření slabě růžovou barvu. To se mi stalo dvakrát. Pak jsem měla bílý hustý hlen a teď špiním. Ne nijak moc ani tmavě.
Píchá mě občas kolem pupíku a často v podbřišku. Včera jsem si při cvičení v kleku nemohla lehnout na břicho, přišlo mi to hrozně nepohodlné a jako bych se tam nějak nevešla. Prsa jsou teď citlivá už i ze stran a píchání v podbřišku hodně časté. Spíš otravné než bolestivé.
Za radu nebo vlastní zkušenost budu vděčná a omlouvám se za podrobný popis emoticon Díky"

victress
18. bře 2016

@nikyska20 tak možná jsi těhotná, ale hcg ti roste pomaleji, zkus ještě počkat a pak zajdi za tvou MUDr, musí tě vyšetřit aspoň UTZ, ne že tě odbyde sestřička, co je to za jednání? na druhou stranu je fakt, že gynďáci neradi vyšetřujou v tak raném stádiu těhotenství, protože spousta žen ještě spontánně potratí, mně například ani u jednoho těhu nebral nikdo krev na hcg, přišla jsem až v 8tt na UTZ jestli je srdíčko 😝

kolibricek36
18. bře 2016

@nikyska20 tak to by tě mala na gyndě vyšetřt tím tuplem - RTG se nesmí - sice do 6. týdnu to je celkem jedno, známá byla na RTG a vše v pohodě i malý

mrskato
18. bře 2016

@nikyska20 takový výtok je v těhotenství také normální. Nechápu přístup gyndařky. Prostě bych se objednala s tím, že ti vyšel pozitivní těhotenský test, ale počkala bych tak 2-3 týdny od termínu MS, aby na UTZ bylo už vidět něco pořádnýho. Držím palce 🙂

kika_21
18. bře 2016

Jestli nemáš teplotu a nic Tě nebolí, neděsila bych se zánětu nebo něčeho podobného. Pokud mají prapodivný přístup, opravdu bych šla jinam. Hodně štěstí a zdraví přeji. 🙂 🙂 🙂

nikyska20
18. bře 2016

@kolibricek36
No ja to právě říkala ze bych to potřebovala vědět jistě ohledně RTG podle rotoped to vypadá na utržené vázy :-/ tak mám jen ortezu a klidovy režim...
A právě me znepokojiko to ze pokud je hcg nízký tak asi tam musí něco být jinak by ani nevyšla naka hodnota nebo jo? A když negativni tak by to nemělo nic naměřit=0 ?
Je mi 20 let a příteli 28 je z toho nestastnej je schponej moji doktorku roztrhal v zubech...sam ty carky na TT viděl (4xTT pozitivni a sílí )

nikyska20
18. bře 2016

@kika_21
Ne neboli, teplotu nemám ale ja uz vymýšlím vše možný... :(

nikyska20
18. bře 2016

@mrskato
Jediný co mi gyndarka vzkázala po sestricce bylo at si ve středu jdu na vyvolavacku...
Tak v pondělí volám jinam a snad to klepne... děkuji 🙂

mrskato
18. bře 2016

@nikyska20 no to je teda přístup, to možná fakt raději zkus jinde 🙂 Ta tvoje gyndařka musí bejt padlá na hlavu.

nikyska20
18. bře 2016

@mrskato
Ano ano...chodí k ni jen staré babičky a ja z tradice mých předků...hodně žen si na ni stěžuje a pry měla i dost špatných porodu kvůli její nedbalosti...když zmíním její jméno u jiných lékařů i mimo obor gynekologie všichni rikaj ať utecu za vcasu a asi ten čas nastal...
A ještě jedna otazecka prosím je možné mít okolo bradavek vystouple bílé tečky okolo bradavek to mám hrbolate a dvorce strašně bílé a občas mám takové bílé drobeni v podprsence :/ a i jakoby popraskane pigmentovane a nejvíc to pálí v noci nebo po sprse... :/

kolibricek36
18. bře 2016

@nikyska20 fakt se na ni vykašli a jdi k jinému - fakt divný přístup - vyvolávačka bez prohlídky nemám slov 🤐

kolibricek36
18. bře 2016

@nikyska20 moje gyndařka, mě prohlídla i když jsem ji jen řekla, že mám pocit, že jsem těhu. (samozřejmě, že jsem si dělala test, ale jí jsem nic neřekla)
je to podivné chování

nikyska20
18. bře 2016

@kolibricek36
No ja se v tom právě nevyznam nikdy jsem takový potíže ani starosti neměla a nemám s kym to probrat a jediné vy mi moc pomáháte... 🙂
Takže si nemám nic nechat píchnout pokud me nevysetri teda, děkuji...

frozenka8
19. bře 2016

@nikyska20 ahoj,zrovna ten problém mam taky,okolo bradavek vystouple bile pupinky v bradavkach malinkate bile flicky,ale drobeni nemam,jen paleji a jsou hodně těžká a zvětšena.🙂

victress
19. bře 2016

@nikyska20 i kdyby ti píchla vyvolávačku a ty byla těhotná, tak miminku to neublíží, ale je to zbytečné, když tě může napřed vyšetřit, takže trvej na tom, že jsi měla pozitivní TT a chceš aspoň UTZ vyšetření 🙂

nikyska20
19. bře 2016

@frozenka8
Jo přesně tak jsou těžké a když ležím na boku a jsou na sebe namackle tak bolí...
@victress
Dobře, nenechám se odbýt...
Mooc děkuji všem... 🙂

kolibricek36
19. bře 2016

@nikyska20 no, miminku to neublíží, ale je to zbytečné - prostě trvej na UTZ, nebo zajdi jinam. ...

90janka
autor
22. bře 2016

Ahoj, tak bych potřebovala radu. Nebo možná naději, na gyndu se chystám. Jak jsem menzes dostala o dva dny dříve, tak druhý den v noci jsem to už neměla a pak asi dva dny jen špinila. Včera jsem si udělala test a druhá čárka nejdříve zčervenala a pak zesvětlila. Byla viditelná, ale jen trošku. Zajímalo by mě, jestli se to tak děje normálně, ještě jsem neměla důvod test použít. Prsa mě bolí jen minimálně seshora a břicho sem tam, nic v takové míře, jako ty tři týdny před MS. Pořád se držím naděje 🙂

lajla
22. bře 2016

@nikyska20 nejsou to kvasinky...zánět? Normální to určitě není a tehu příznak určité ne
Každopádně taky říkám, vyměnit dr zavčasu, vyvolavacku bez utz v žádném případě a já bych si do sebe žádné hormony zbytečně nepichala ani tak...buď MS dorazí později nebo nedorazí

90janka
autor
23. bře 2016

Tak dnes ráno jsem si test udělala podruhé. A bohužel, jen /. Snad příště, ostatním držím palce.

kolibricek36
23. bře 2016

@nikyska20 tak jak jsi dopadla?

kolibricek36
23. bře 2016

@90janka to je mi líto - ale snad příště. mi právě došla"tetka", takže uvažuju, zda se začnem snažit - jsem po revizi ...

nikyska20
24. bře 2016

@kolibricek36
Promiňte,ze jsem se neozvala,ale nebyl čas...
V pondělí jsem byla na gynde s tím ze jsem to pořád nedostala byl ster a pichla mi vyvolavacku...žádný utz a ani krev mi nevzala na kontrolu hcg...včera jsem měla slabší krvácení ale dnes uz opět nic..tak tomu nerozumím...jelikož nemohu chodit skrz to koleno nemohu jít jinam na vyšetření nezbývá mi nic jinýho než čekat co se z toho vyvrbi...ale před měsícem výsledky ze steru byly ok...

kolibricek36
24. bře 2016

@nikyska20 hm, tak fakt nevím, co proadit, koleno dává zabrat? asi ano.
no asi fakt nezbývá než čekat ....
Já konečně dostala normální MS od revize v lednu, minulý měsíc to byla či nebyla (byla ale jaksi divná).

nikyska20
24. bře 2016

@kolibricek36
Tak to je mi líto,ale není všem dnům konec.Hlavně aby si byla v pořádku a vše bylo jak ma...
Ano koleno je špatný,mám zakázaný chodit bez jakéhokoliv doslapnuti...jinak ja tu ms mam taky divnou uz od února,měla jsem ji dva dny úplně slabou ze jsem měla jen slipovou vlozku no včera jsem měla to samo ale jen jeden den...tak třeba se to ještě rozjede no...ale jsem z toho jelen a strašně nervózní...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru