Jsem těhotná?

90janka
8. bře 2016

Ahoj holky, už jsem sem psala, ale bohužel jsem zadala svou otázku jen jako "otázku" a ne diskuzi. Tak to chci napravit.
"Čtu si vaše diskuze a taky by mě zajímalo, jestli bych brzo mohla mít //.
S přítelem se sice nijak nesnažíme o mimi, ale ani jsme se tenhle měsíc nechránili.
MS mám mít až za dva týdny, podbřišek mě začíná pobolívat obvykle asi den před MS a prsa mě nebolívají.
Od začátku minulého týdne mě pronásleduje nehorázná chuť na sladké, větší než obvykle. Píchá mě v podbřišku a mám bolestivě citlivé bradavky. První dny jsem sotva mohla mít podprdu, teď jsou bolestivé už jen na dotek.
Uprostřed týdne jsem si už myslela, že to dostanu, protože jsem měla po utření slabě růžovou barvu. To se mi stalo dvakrát. Pak jsem měla bílý hustý hlen a teď špiním. Ne nijak moc ani tmavě.
Píchá mě občas kolem pupíku a často v podbřišku. Včera jsem si při cvičení v kleku nemohla lehnout na břicho, přišlo mi to hrozně nepohodlné a jako bych se tam nějak nevešla. Prsa jsou teď citlivá už i ze stran a píchání v podbřišku hodně časté. Spíš otravné než bolestivé.
Za radu nebo vlastní zkušenost budu vděčná a omlouvám se za podrobný popis emoticon Díky"

simirek1
8. bře 2016

Když se vám nedostaví následující menstruace, tak si udělejte těhotenský test a uvidíte.....vše je možné i nemožné

nazka
8. bře 2016

@90janka určitě udělejte těhotenský test, nebo klidně dva 🙂

kolibricek36
8. bře 2016

@90janka řekla bych že těhu je možné, ale potvrdí či vyvrátí ti to, když si uděláš test, nebo si zajdeš na krev .... z krve je to vždy dřív zjistitelné než z moči ....

90janka
autor
8. bře 2016

A není na test ještě brzy? No a ještě se mi k tomu přidala motanice hlavy, ale to může být asi z toho, že málo piju. Vždycky jsem měla utkvělou představu, že těhotenství by se mělo projevovat více příznaky, i když vím, že někdo je nemusí mít vůbec. Jinak díky

nazka
8. bře 2016

@90janka jo,teď čtu, že MS až za dva týdny.. to na test brzy je. Většinou to poznají až v době,kdy má MS dorazit. Tak jdi na krev,tam je to vidět dříve.

simirek1
8. bře 2016

nejdříve si udělejte test, ale až poté, když se NEDOSTAVÍ MENZES. když bude pozitivní, zavolejte na gyndu, objednají vás a až teprve potom odeberou krev. Ale pozor, těhotná můžete být i v případě negativního těhot. testu. Spolehlivě to prokáže krevní odběr na hodnoty hCG.

90janka
autor
9. bře 2016

Diky za rady,urcite pockam do menzesu. Jen jsem strasne zvedava. Nechci se ani moc pozorovat,ale zaregistrovala jsem ze chodim casteji na wc. Ale jak na malou tak i na velkou. Zadne potize nemam ani o prilisnem piti se neda mluvit. Vcera se mi stalo,ze se pri male objevila krev. Ale tak nezvykle cista,svetla. Nevim jak bych to vysvetlila. Potom uz se to neobjevilo. Ani dnes pri cviceni nebyly problemy. Jo asi dvakrat jsem mela pocit plnyho zaludku ale to zrejme ani nic neni. Jak rikam nesmim se moc pozorovat

90janka
autor
10. bře 2016

Jelikoz bych uz chtela aby se vse rozseklo,nemuzu si pomoct a na webu si tak hledam ruzne diskuze. Takhle jsem narazila ma tema cipek a ranne tehotenstvi. Trochu mi to zkazilo naladu. Vsichni tvrdi ze musi byt nahore temer nenahmatelny. Ja ho mam bohuzel dole. Az moc nizko. To je taky vsechno co poznam ale jestli je to tak tak bohuzel se nedockam :(

lajla
10. bře 2016

@90janka to spíš vypadá že se hodně snažíte, když jste tak netrpeliva
To chce čas, nohy nahoru a počkat do MS, čípek nezkoumat, nic o tehu neřekne takhle brzo
Toto všechno můžou být tehu ale taky vsugerovane příznaky

kolibricek36
10. bře 2016

@90janka je taky možné, že těhotná jseš déle - jeden test nikoho nezabije, nebo spíš bych si fakt zašla na krev ... myslím, že at už budeš těhotná nebo ne, nikdo ti to vyčítat nebude, že jsi šla na krev

90janka
autor
11. bře 2016

Právě že se "nesnažíme" a podle mě to není vsugerované, o některých příznacích jsem ani nevěděla, že by mohly být. Jenom jak na to teď myslím, tak jsem netrpělivá. Přáli bysme si mimi, to samozřejmě ale na pilu netlačíme. Chtěla bych počkat do MS, s nějakými testy. A uvidí se. Ale nikdy jsem si tak nepřála, abych to nedostala 😀

90janka
autor
17. bře 2016

Tak nejaky test uz je zbytecny. Prave jsem to dostala. A aby toho nebylo malo,tak jeste o dva dny drive. Jinak diky za rady a podporu

frozenka8
17. bře 2016

Ahoj holky 🙂 Dnes jsem 30 DC a bazální teplota stále 37 1..takže 2 dny opozdena menstruace,samozrejmne pálení a tlak na prsou ještě kovová příchuť v ústech ráno jsem si dělala test a nic jen / .Je možný ze k oplodnění došlo pozdejc a test mi vyjde pozitivní za dyl?? Mate některá zkušenost?? Děkuji za rady🙂

frozenka8
17. bře 2016

Musím poznamenat ze u prvního tehu jsem testla az po 5 dnu opozdeni,teď jsem asi moc nedockava :D

frozenka8
17. bře 2016

Omlouvám se zakladatelce diskuze,hrnu se kam nemam :(

victress
17. bře 2016

@frozenka8 určitě mohlo dojít k oplodnění později, záleží na tom, kdy máš ovulaci, někdo 10. 15. 17. nebo i 20. den cyklu, takže nezoufej a vyčkej🙂

90janka
autor
17. bře 2016

Nevadi,jen diskutujte 🙂

frozenka8
17. bře 2016

@victress to vyckavani je nejhorší :( bojím se ze ta mrcha zas dorazí ..:D

90janka
autor
18. bře 2016

u mě dorazila a dřív a silněji než dřív. Bohužel.. ale tobě přeju, ať najdeš //

frozenka8
18. bře 2016

@90janka já se moc kontroluju a to je nejhorší,minule těhotenství jsem se na to tak neupinala a vyšlo to..Neměla jsi ne dvorcích a bradavkach vystouple jakoby pupinky az bile,neumím to popsat 🙂 jinak děkuji za podporu, je to zklamání kdyz najdeš / vím to ze zkušenosti ;(

kolibricek36
18. bře 2016

@frozenka8 pachut v ústech můžeš mít třeba i z jídla - květák - já si taky myslela že pachut je náznak těhotenství a on to může a nemusí být

90janka
autor
18. bře 2016

měla jsem světlé no, ale ne jiné než obvykle. Já si test nedělala, přijde mi to už zbytečné. Možná kdyby málo krvácela nebo špinila, ale mám normální krvácení. Je fakt že mě bolí pořád břicho, víc než obvykle a trochu i jinak, ale to pravděpodobně nic neznamená.

frozenka8
18. bře 2016

@kolibricek36 ta pachut je permanentní,takže vůbec netusim,uvidím no 🙂

frozenka8
18. bře 2016

@90janka počkám do neděle a testnu, potom pujdu na gyndu.S tou bolesti uvidíš,někdo MS mel a byl tehu,tak zkus potom také gyndu,držím palce 🙂

michalelka
18. bře 2016

@90janka počkej do termínu ms.. kolikrát vyjdou // a s MS odejdou.. a hodně rychle (ač se nesnažíte cíleně) může dojít ke vsugerování příznaků.. mě gynekoložka říkala, že 2/3 příznaků jsou mé výplody a dostavují se až mnohem později v těhotenství..
Takže nohy hore a užívej si, že to nehrotíte..

90janka
autor
18. bře 2016

asi bych se mohla pak testnout. Pro můj osobní klid. To mě nezabije. Díky

nikyska20
18. bře 2016

Dobrý den,jsem tu nová a úplně bezradná a uz hodněkrát jsem četla vaše diskuze...moc se mi tahle stránka líbí...
A teď k mymu problemu...mám pravidelný cyklus 28 dní a jen jednou se mi stalo ze MS dorazila 29DC a trvá mi 5 dní.Vše si pečlivě zapisují. A poslední MS byla 16.2.která trvala jen 2 dny a slabě...13.2.před MS byl pohl.styk...od 20.2.jsem pocitovala divné pocity jako pichani v podbřišku, následně bolení prsou a o tři dny později neskutečné pálení bradavek a bolest přetrvává i pichani a pobolivani v podbřišku která vystreluje do do zad v oblasti kříži..od začátku jsem spava, pořád hladova a unavená...byla jsem i na dvou dávkách injekci magnesia kvuli vycerpanosti...MS mela dorazit 16.3. A porad nic, vcera jsem byla na odber krve na hcg a pry je nizky takze negativní,ale pozitivni TT jsem mela uz jeden den pred ocekavanou MS a i dnes rano se zda ze sílí čárka na TT...pořád ale tomu nerozumím MS nikde a to jsem mi nikdy nestalo ze by se zpozdila..cystu nemám potvrzenou.
Prosím o vaše zkušenosti a rady co mám dál dělat...miminko jsme neplanovaly, ale pokud by bylo...byly by jsme šťastní 🙂
Omlouvám se pokud jsem někomu narušila konverzaci nebo napsala někde špatně...

kika_21
18. bře 2016

@nikyska20 Já bych šla asi na jinou gynekologii, nebo bych řekla, co jsem viděla dnes na testu. Měli by Tě prohlédnout, abys věděla, co se děje. 🙂

kolibricek36
18. bře 2016

@nikyska20 hm, já bych šla k jinému gynekologovi, i s podezřením by tě měl pořádně vyšetřit ....

nikyska20
18. bře 2016

@kolibricek36
@kika_21
No právě gyndarka se semnou ani nebaví, vše semnou vyřizuje jen sestřička ☹ žádné mykozy ani jiné infekční onemocnění nemám a nikdy neprodelala...v pondělí zkusím zajít jinam...nejhorší na tom je ze se mi stál úraz kolene a ortoped mi nechce udělat RTG když nevím na čem jsem...
A mohu se zeptat takový bílý docela i hustá vytok z pochvy může to taky něco znamenat?
Jinak děkuji moc za ozvani holky ... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru