Jsem těhotná?

verunka_bous
24. bře 2017

Dobrý den, je mi tťináct let. Poslední menstruace mi vynechala a je mi hodně nevolno. Dělala jsem si těhotenský test a první byl pozitivní, asi o 2 hodiny později jsem si pro jistotu dělala druhý a ten vyšel negativně. S mím přítelem jsme spali naposledy před cca měsícem.
Chtěla bych se zeptat, jestli je možné, že bych byla těhotná????????

motty22
24. bře 2017

posli foto tt testu

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
majaaa82
24. bře 2017

@verunka_bous tak nějak nevím, zda je to trolling nějakýho puberťáka, nebo nudící se mámy na mateřský... ale budiž:

Menstruace v tomhle věku ještě není pravidelná na sto procent, může se stát, že se ti zpozdí, případně vynechá úplně. Test nemůže být pozitivní a za dvě hodiny další negativní. Je pravděpodobné, že ten první byl vadný, případně se ti tam prolnula ryska. Pro jistotu udělej za pár dnů další a navštiv gynekologa.

Ps.: Pokud je tohle celé pravda, tvůj přítel páchá trestný čin ohrožování mravní výchovy mládeže, protože ti nebylo patnáct.

vanea
24. bře 2017

@verunka_bous Ahoj, samozřejmě , že je to možné...ale musíš vydržet. Buď MS dorazí se zpožděním, nebo je to jasné =) vyrazila bych k doktorovi na nabrání krve, z HCG ti to určí jasně do druhého dne a nemusíš lovit duchy na testech =)

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@ttm ano to vím, ale zarazili mě ty testy

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@majaaa82 Děkuji.
Ano všechno si uvědomuji, nejsem na to pyšná, ale potřebovala jsem radu.

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@vanea Děkuji

majaaa82
24. bře 2017

@verunka_bous Pokud bys fakt otěhotněla, máte oba průser jak mraky... obzvlášť, pokud je tvému příteli přes 15 let. Tak se fakt modli, ať je to chyba testu... Nevím, jesli na krev nebudeš potřebovat souhlas rodičů, protože jsi oficiálně dítě bez OP. Takže asi raději kup další testy, zkus v lékárnách Dr. Max.

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@majaaa82 Ano, oba jsme byli s narvama v háji, když se to potom ukázalo negativní spadl nám kámen ze srdce, ale ted mi to zacalo vrtat hlahou a tak jsem si rekla ze se radsi zeptam

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
majaaa82
24. bře 2017

@ttm Myslím, že pokud bude test pozitivní, maminka už nebude mít co vysvětlovat. To spíš ona mamince... a policajtům.

zak1991
24. bře 2017

@verunka_bous Koncentrace HGC je během dne v moči různá, takže ranní test mohl být slabě pozitivní, pak, pokud jsi třeba hodně pila, mohl být odpoledne třeba negativní... Každopádně,pokud je ti třináct, jak píšeš, na sex máš dost času. Ale zrovna to slyšet nepotřebuješ... Cyklus může být ve tvém věku dost nepravidelný, takže to může být jen vynechání, nemusí jít hned o těhotenství. Ale může, a to by ve tvém věku nebylo moc dobré. Doporučovala bych zajít ke gynekologovi.

verunka_bous
autor
24. bře 2017

Děkuji za radu. Všechno (neno alespoň vetsinu) o sexu chapu, jenze jsme byli hloupi a zkusili jsme to i bez ochrany, do ted si to vycitame, a tak jsem se radsi zeptala tady.

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@zak1991 Děkuji moc za radu

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@ttm Děkuji za radu. Všechno (neno alespoň vetsinu) o sexu chapu, jenze jsme byli hloupi a zkusili jsme to i bez ochrany, do ted si to vycitame, a tak jsem se radsi zeptala tady.

motty22
24. bře 2017

@verunka_bous nebo zkus jeste treba zitra dalsi test.

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
verunka_bous
autor
24. bře 2017

@motty22 To je super nápad, díky

majaaa82
24. bře 2017

@verunka_bous Ještě mě tak napadá, pokud jste s přítelem spali před měsícem a ty bys z toho měla bejt těhotná, musela bys bejt teď už tak v 7.-8. týdnu (bráno od poslední menstruace) a to už bys měla testy pozitivní úplně všechny a hodně silně. Takže se ti spíš měsíčky někde zatoulaly a test byl falešně pozitivní, což se před blížící se menstruací občas stává. Nepanikař a příště se chraňte, když už musíte v takhle nízkým věku blbnout.

A nebo přiznej trolling a můžem to tady rozpustit 🙂

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
verunka_bous
autor
24. bře 2017

@majaaa82 Děkuji

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@ttm Já vás chápu, prostě to bylo nskutecna kravina, kterou si uvedomuje

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
verunka_bous
autor
24. bře 2017

@ttm To už jsme taky poznali, ty nervy a všechno, potom strach z postihu pro přítele (byli jsme si toho vedomi hned na zacatku, ale i tak jsme ryskovali(

majaaa82
24. bře 2017

@verunka_bous pritelovi rekni, at si na dva roky udela uzel na prirozeni. Nesmi s tebou spat. Spravne bychom te tady mely nahlasit, protoze se stal trestny cin, navic na diteti mladsim patnacti let... tak bacga na dalsi skopiciny, at to fakt nemusite resit v realu.

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@majaaa82 Ja vim, ale potrebovala jsem proste radu, a byla jsem presvedcena, ze tady pochopite, ze ji potrebuji, kdyz uz je ted pozde

majaaa82
24. bře 2017

@verunka_bous já si myslím, že tě chápeme, ale na druhou stranu, pochop i nás, dospělé. Čtem tady tohle, tak jsme trochu zděšené, protože tvůj přítel sakra riskuje... a ty vlastně taky. Co bys dělala, kdybys fakt těhotná byla? Jak bys to řešila? Musela bys s pravdou ven, takže tvůj přítel by dostal tak tři roky na tvrdo a ty bys šla na potrat... a pravděpodobně by ti vaši hodně zmalovali prdelku a pak bys měla kasárníka, že bys i na nákup chodila s kamerou na krku. Tak seber rozum do hrsti a dejte si od sexu ještě nějakej ten čas voraz.

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@majaaa82 Jo jo, to jsme resili a dospeli jsme ke stejnemu zaveru a chapu vas

majaaa82
24. bře 2017

@verunka_bous Tak fajn. Držím palce, ať ti to dobře dopadne... pro jistotu si udělej ještě ten test od Maxe, ten je fakt spolehlivej. A pokud chceš, hoď sem fotku toho pozitivního testu, můžem na to kouknout a řekneme ti, oč asi jde... ženský jsou tu hodně zkušený, co se testů týče.

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@majaaa82 Děkuji moc, Test jsem už bohuzel vyhdila :( ale děkuji vam za vsechno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru