Jsem těhotná?

teranka
22. črc 2019

Dobrý den, je mi 17 let a beru pravidelně antikoncepci. Když jsme je-li s přítelem do Brna jeden nebo dva jsme ji vynechala (né po sobě) beru jí už tak 6 měsíců a víc. Měli jsme přitom sex a já si nebyla vědoma, že jsem vynechala druhy prášek, přítel se do mě neudělal vždycky to vytáhne při jakékoliv sexu. Tak se chci zeptat jestli mohu být těhotná. Poslední prášek jsem dobrala ve čtvrtek a dnes je už pondělí a stále nic. Takové ty příznaky jako, že by měli stát bradavky, bolení v podbrisku nic.. bolí mě normálně záda, prsa. Četla jsem ještě, že muže být výtok s hlenem a to je prý u toho že jste těhotná. A to pravé mám tak nevím ;/ Ten hlen je jenom nepatrně. Bojím se toho když si koupím tehotensky test a uvidím dvě čárky.

dacer
25. črc 2019

@priefi děkuji i nás

dacer
Autor odpověď smazal
Zobraz
werysek3131
29. črc 2019

Dobry den,chtela bych se zeptat jaka je pravdepodobnost tehotenstvi sex byl asi 2 dny pred ovulaci (ovulaci moc nesleduju je to podle aplikace ,a vytoku)takze to asi sedi..kdyz mam jen jeden vejcovod ?o miminko se uplne nesnazime ale kdyby bylo nevadilo by to,dekuji za odpovedi 🙂

sayast
29. črc 2019

@werysek3131 tak přesně z této situace jsem právě v 8.tt 😁

werysek3131
29. črc 2019

@sayast aha 😁tak dekuji za odpoved .muzu se zeptat jak se citis od te ovulace ..ja mam mit mesicky az 13.8 tak sem zvedava pak dam vedet

sayast
30. črc 2019

@werysek3131 úplně normálně. Že bych z toho mohla být těhotná mě vůbec nenapadlo,říkala jsem si,že to tak snadno nepůjde,ani jsme teď nechtěli. Asi opravdu kdyz se na to člověk nesoustredi,tak to pak jde lip

werysek3131
13. srp 2019

@sayast ahojky tak jen davam info ze tehotna nejsem dostala jsem to sice o dva dny driv ale dostala 😁😁😁😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru