• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná? Bez MS, jen špinění. TT slabě pozitivní

29. května 2013 
Ahoj holky, od začátku dubna jsem to nedostala ... Pokaždé my test vyšel negativní ... 2 dny zpět jsem špinila a druhý den nic ... Pak jsem si dělala test a ten mi vyšel uplně slabo pozitivní .... Mám nepravidelnou menses akže co stím ???
25. kvě 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercanika : já bych wydržela a zkusila test třeba zítra nebo pozítří, jestli bude sílit. Jestli máš neprawidelnou MS tak newíš kdy byla owulace - ta mohla být později takže můžeš být těhotná zatím jen krátce ( omlouwám se za ,w,)
26. kvě 2013 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože můj, jak to můžeme vědět. Zajdi si na gyndu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. kvě 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj :slight_smile: urcite bych zasla k dr,ktera to bud potvrdi,nebo vyvrati..je taky mozne,ze opravdu tehotna jsi,ale uplne na zacatku :slight_smile:
26. kvě 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč nejdeš na gyndu? Každopádně, pokud jsi měla pohlavní styk, můžeš být těhotná.
26. kvě 2013 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
26. kvě 2013 v 15:51 • haaaluska
Ano, můžeš být těhotná, pokud žiješ pohlavní život :wink:
26. kvě 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak je pro upřesnění páč jsem si zde vyslechla pár nehezkých věcí o svém IQ !! Jsem vdaná už 2 roky s manželem jsme spolu 6let a o naše první dítě jsme přišli jen jsem se chtěla ujistit jestli to zas není planý poplach !!!! Jinak všem ostatním moc dík :slight_smile:
29. kvě 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek