Jsem těhotná? Bez MS, jen špinění. TT slabě pozitivní

vercanika
25. kvě 2013

Ahoj holky, od začátku dubna jsem to nedostala ... Pokaždé my test vyšel negativní ... 2 dny zpět jsem špinila a druhý den nic ... Pak jsem si dělala test a ten mi vyšel uplně slabo pozitivní .... Mám nepravidelnou menses akže co stím ???

ange_de_la_morte
25. kvě 2013

@vercanika : já bych wydržela a zkusila test třeba zítra nebo pozítří, jestli bude sílit. Jestli máš neprawidelnou MS tak newíš kdy byla owulace - ta mohla být později takže můžeš být těhotná zatím jen krátce ( omlouwám se za ,w,)

andy80
26. kvě 2013

Bože můj, jak to můžeme vědět. Zajdi si na gyndu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marketa1008
26. kvě 2013

ahoj 🙂 urcite bych zasla k dr,ktera to bud potvrdi,nebo vyvrati..je taky mozne,ze opravdu tehotna jsi,ale uplne na zacatku 🙂

evitaa
26. kvě 2013

Proč nejdeš na gyndu? Každopádně, pokud jsi měla pohlavní styk, můžeš být těhotná.

haaaluska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
26. kvě 2013

Ano, můžeš být těhotná, pokud žiješ pohlavní život 😉

vercanika
autor
29. kvě 2013

Tak je pro upřesnění páč jsem si zde vyslechla pár nehezkých věcí o svém IQ !! Jsem vdaná už 2 roky s manželem jsme spolu 6let a o naše první dítě jsme přišli jen jsem se chtěla ujistit jestli to zas není planý poplach !!!! Jinak všem ostatním moc dík 🙂

ninka115
27. bře 2019

jak to dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru