Jsem těhotná? Duch na testu 4 dny před menstruací

aneeta
3. bře 2014

Ahoj holky, prosím o radu, poslední MS jsem měla 7.2. a v neděli jsem si udělala test, protože mě hrozně bolela prsa, měla jsem hustý bílý výtok, nafouklé břicho, návaly...a objevia se mi na testu jen maličko viditelná druhá čárka, testovala jsem dále, ale furt je to jen ten ,duch,. dnes jsem volala na gyndu a dr. mi řekla, ať počítám spíše s tím, že těhu jsem a že není divu, že je ta druhá čárka jen málo viditelná, protože teprve teď 7. bych to jakoby měla dostat a navíc únor byl krátkej. tak mi řekla, ať testuju až tak v pátek a dám ji vědět a pak že by mě objednala k ní, ale až tak v dubnu, až bych byla tak v 8 týdnu....co myslíte...??

andrejkocka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irisek33
8. kvě 2017

Tak dopadla jsem dobře tehu jsem mám radost přeju ať každému to dopadne vše ok 😍

kibiz
17. kvě 2017

Ahoj devcata...jen tak se chci zeptat jestli taky neco vidite nebo jen blouznim..??

marky_d
17. kvě 2017

@kibiz já tam nic nevidím 😕

lencak80
17. kvě 2017

vidím ho tam celkem v pohodě, teď jde o to jak se to bude dále vyvíjet

luj89
17. kvě 2017

@kibiz taky nic nevidim. Zkus si ztmavit fotku v nejakym programu.

linee
17. kvě 2017

@kibiz jj, je tam duch, rozhodne. Drzim palce, at sili.

kibiz
18. kvě 2017

Devcata tak tenhle je z dneska,myslim ze uz je videt trosku lip...je mi jasne ze to potvrdi nebo vyvrati az pan doktor ale jen jsem se chtela podelit o tu malou nadeji a radost ze by po dvou chlapcich mohla preci jen prijit ta princezna ☺

isabelafuentes
18. kvě 2017

@kibiz Myslím, že tam fakt je! 🙂 Tak držím palečky!

luciebx
18. kvě 2017

@kibiz krasna carka

linee
18. kvě 2017

@kibiz skoda, ze to ty testy neprozrazujou, co?🙂 Ale tehu urcite jsi.

luj89
18. kvě 2017

@linee ja si zase myslim, ze to je k necemu dobre, ze to nevime 🙂. Podle me pokud neni zdrav. duvod, tak je jedno, co bude mit mit mimi mezi nohama 😉
@kibiz gratuluju, je tam 🙂

kibiz
18. kvě 2017

Devcata moc vam vsem dekuju ☺ na kontrolu jdu az za 14dni takze to ted budou muka a budu doufat ze uz opravdu ms neprijde...nekde jsem cetla ze by to mohlo znacit i blizici ms ale nikdy se mi to prave nestalo a ted uz 5x a porad tam je...👍 tak snad uz tomu zacnu asi i pomalu verit...🙌

linee
18. kvě 2017

@luj89 to urcite, ale jsou maminky, co chteji znat pohlavi, i kdyz maji zdrave miminko.

kibiz
20. kvě 2017

Ahoj devcata,tak dnes nebo zitra by mela prijit ms ale myslim ze carka od minule trochu zesilila,takze by mozna ms uz prijit nemusela...jak to vidite? ☺

kibiz
22. kvě 2017

Ahoj devcata tak je to takhle 😍 snad bude vse v pohode a zvladnem to do tretice vseho dobreho 👍

julliee
11. srp 2017

Takhle dnes z ranní moči 3 dny před ms je to tam?

bera28
12. srp 2017

@julliee já tam tedy vůbec nic nevidím.

roxyinka
12. srp 2017

@julliee vidím, ale naradovala bych se předčasně. Minulý měsíc jsem taky před ms měla na tomto testu takové čárky a pak jsem se dočetla, že dělají falešňáky. Ms dorazila přesně na den😠

julliee
12. srp 2017

@roxyinka nu ms by měla dorazit zítra tak uvidím jindy mám před menstruací hodně silný PMS a teď nic den před ms a ticho po pěšině krom citlivosti prsou a nadýmání 🙂 zkusím ještě další testík a počkám do zítřka

roxyinka
12. srp 2017

@julliee samozřejmě bych přála, aby to vyšlo👍🏻 ...já si ten minulý měsíc taky byla skoro jistá, že jo. Žádný pro mne typický PMS a navíc jsem i 2x po ránu zvracela, taková nenadálá nevolnost a stejně nic. Možná to těhu bylo, ale neudrželo se, to už nezjistím. Každopádně tobě držím palce👏🏻😊

luciebx
12. srp 2017

@julliee ja tam ducha vidím. Jen ať sílí

julliee
12. srp 2017

@luciebx už začal sílit děkuji přikládám foto testíku ze dneška odpo 😉

lucccinek
12. srp 2017

@julliee krásný gratuluji 🙂

storczerova
16. srp 2017

Ahoj. Chtela jsem se zeptat. Posledni ms jsem mela 22.7. Dnes bych mela byt po ovulaci 12dni. Menzes ma prijit ted 19.8. Na tehotenskem testu mi vysel duch,ale v limitu. Je videt normalne,ne pod zadnym uhlem. Myslite ze by to mohlo byt tehotenstvi? Prsa me boli uz dobrej tyden,vcera bolesti v podbrisku jak pri ms. 🙄

julliee
16. srp 2017

@storczerova to vypadá slibně 😉 pokavaď se ukázal v limitu a máš takovéto příznaky zkus udělat testík zase pozítří měl by sílit hodně štěstí 🙂

julliee
16. srp 2017

@luciebx dělaný včera

storczerova
16. srp 2017

Dekuju🙂 tak snad to vyjde. Nechavame tomu volny prubeh. Jo a jsem strasne spava. Rano vstanu kdyz jde manza do prace a kolem 10te to na me padne a spim kazdej den vetsinou do 14hod. Apis teda me vzbudi manza kdyz dorazi z prace dom,jako dnes 😂

storczerova
16. srp 2017

@luciebx: presne takhle mi dnes vysel test,ale po zaschnuti carky trochu vybledla. Tak nevim no☹ Ty jsi pred ms nebo po?

luciebx
16. srp 2017

@storczerova to asi není pro mě viď 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru