Jsem těhotná nebo ne?

crazylenka
3. bře 2016

Ahojky holky,
Snazime s pritelem o mimi cca 4 mesice, tento mesic jsme byli na dovci a tak nejak jsem mela pocit,ze se zadarilo... MS, jinak pravidelna, nedorazila dnes je to 5-ty den, delala jsem test 2 dny zpet a duch viditelny pouze s veeelikou fantazii,dnes jsem si delala opet test (mamatest citlivost 10) a opet duch,ale zda se mi silnejsi,pritel nic nevidel,ja urcitem uhlu pri svetle ano.... Dnes jsem si koupila Cleablue digi...pockam do nedele a uz by mel ukazat nemyslite? Dekuji.... Na priznaky zatim nepriklanim zadny duraz,aby to nebyla jen sugerace (citliva prsa, navaly,vzdusnost, akne...) co myslite?
Dekuji za nazory.... 😉

shine2015
3. bře 2016

@crazylenka podle me by ti to ukazal digi test uz dnes

andrejka3741
3. bře 2016

Digi test už ti určí těhotenství 4 dny před očekávanou MS. Myslím, že kdyby jsi byla těhotná, že už by ti to ukázal.

hani1234
3. bře 2016

@crazylenka Také se domnívám, že ti to ten digitální test zobrazí už dnes . Já měla na normálních testech slabého ducha a až digitální mi potvrdil, že jsem těhotná a to bylo tak dva dny před očekávanou MS

crazylenka
autor
3. bře 2016

Priznam se, trochu se obavam negativniho testu...ale v nadeji me drzi zpozdena ms... Do soboty jsem v praci,otestuji se v nedeli z ranni moci a uvidime to uz bude 8 den zpozdeni.... Bud tam bude + a budeme nejstastnejsi nebo - a budu muset zajit na gyndu,kde se stala chyba,kdyz mi nedorazila mrska...

hani1234
3. bře 2016

@crazylenka Tak budu držet palce, ať je test pozitivní !!

crazylenka
autor
3. bře 2016

Dekuji moc ;)

hani1234
3. bře 2016

@crazylenka Jojo, tak pak napište, zda se zadařilo 😉

gracinka7
3. bře 2016

Já jsem měla pozitivní test až 10 dní po vynechání 😉

crazylenka
autor
3. bře 2016

Ještě technická... Musím si ten clear test digi dělat ráno pro přesnější výsledek nebo je to u tohoto jedno kdy 🙂 Děkuji

hani1234
3. bře 2016

@crazylenka Já dělala odpoledne .

luciferkaklaris
3. bře 2016

@crazylenka Co to je za příznak vzdušnost? 🙂

andrejka3741
3. bře 2016

@crazylenka Je to jedno kdy.

crazylenka
autor
3. bře 2016

@luciferkaklaris nadymani

crazylenka
autor
4. bře 2016

Holky,tak asi nic, dnes mě začalo bolet trochu podbříško jako před MS a začínám malinko špinit (hnědý výtok) 😢 takže mrška asi dorazí se 6-ti denním zpozděním ☹ achjoooo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru