Jsem těhotná? Test pozitivní, na ultrazvuku nic

vascena
8. bře 2014

Ahojky holky
Před měsícem jsem se zaregistrovala u novýho gynekologa takže mi samozdřejmě dělal vstupní prohlídku. Podle které jsem zrovna zčinala ovulovat. A řekl mi, že brzy příjde menstruace, ale ta nepřisla. Dělala jsem si testy ty vyšli pozitivní a tak jsem šla k doktorovi. Ten mi řekl že podle poslední menstruace bych měla být v šestém týdnu, ale na UTZ nic nevíděl a že to možná bude mimoděložka...Tak mě brutálně vystrašíl na to, že to má bejt první mimi. Ale já si myslím, že budu teprve v začátku, když před měsícem jsem ještě nic neměla a řekl že je vše ok....A ted mi řekl, že sliznice je pěkně narostlá , ale že mimi nevidí. Co si myslíte vy? děkuju

nada003
13. zář 2015

Ahoj babi mozem sa pridať posledna ms bola 28.7 .2015 som v 6tt+5 dni a bola som na sono v piatok a 'bol tam vidieť len botku a dr povedal ze babo uš bi malo viďiet ale bola tam taka malinka botka nevieťe čo to moze bib v pondelok mam visletki zos krvy ☹

babby
13. zář 2015

Nechci tě strašit, ale možná zamlklé těhu. Bohužel jsem si tím taky prošla. Na první kontrole potvrzené těhu to bylo asi 5+něco málo a za čtrnáct dní jsem šla znovu protože mě začly nezkutečně bolet záda a to už bylo vidět že váček je prázdný. Ale naděje umírá poslední.Držím palce🙂

nada003
13. zář 2015

@babby a manm dajaku šancu lebo nektore babi povedali ze babo je vidiet v 8tt

lenka27
13. zář 2015

@nada003 tak kdyz je tam aspon neco videt tak je to zprava, ze to aspon neni mimodelozni. Vypada to spis na zamlkle ☹ a nebo to jeste muze dohnat

nada003
13. zář 2015

@lenka27 to čoje dohnat? Lebo dr. Povedal že moznosa vivija len teras tak zobrali mi krv či Hcg stupa a keť bude stupať tak bode v še ook lebo daktore zeni maju ms počas tehulkovanie a dnes som si robila 2 testiki su tam 2 ciaročki ne ? Vidis aj ti ich

lenka27
13. zář 2015

@nada003 kazdy jinak ovuluje treba jsi tehotna kratsi dobu, a carky vidim a ten spodni je delany kdy?

nada003
13. zář 2015

@lenka27 dnes poobede zajtra skusim z raneho'moču

nada003
13. zář 2015

@nada003 obi dve su robede stejvi čas

nada003
13. zář 2015

@lenka27 obi dve stejni čas

nada003
13. zář 2015

@lenka27 si tam

lenka27
14. zář 2015

@nada003 tak kolik dnes bylo jednotek HCG?

nada003
14. zář 2015

@lenka27 uš som dala do mojho blogu videla si chot tam a uvidis dnes idem zase po visletki

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru