Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jsem zmatená, můžu být těhotná?

luzca11
8. čer 2016
Ahojky, tak se mi stalo že se mi nedostavila MS.. Dnes je to 4 den. Beru antikoncepci, ale měla jsem ted něco jako střevní virozu a jednou prašek vynechala, ale další den vzala 2.. Dnes jsem byla u dr. ta mi řekla, že těhotná nejsem, ale že Ms čekat nemám, že mám zvětšenou sliznici či co.. Nicméně jednu dcerku doma už mám a mám pocit jako kdybych byla.. Dokonce i takový ten táhly průhledný hlen se dnes dostavil.. Tak nevím co si o tom myslet test dr.max negativní. Říkám si, že beru prášky, že to je blbost, ale první těhotenství jsem měla taky takové záhadné. Co myslíte, je to možné?
andreaandrejka
8. čer 2016
No jestli ti dr. řekla, že těhotná nejsi, testy máš negativní a bereš HA tak asi vážně nebudeš. Otázka je, kdy jsi zapoměla vzít ten prášek, resp. ve kterém týdnu užívání HA a jestli se třeba nezadařilo v tu dobu.
lomanta
8. čer 2016
já nevim, no... asi pravděpodobnost je malá. ale já měla rozházené cykly, jednou jsem to už tahle asi 56 dní nedostala a test negativní. tak jsem šla k dr., ten ještě nic neviděl, říkal, že mám vysokou sliznici, že to může být těhu a nemusí... a bylo 😉
luzca11
autor
8. čer 2016
Spíše otázka jestli v pátek začít brát další.. Určitě si to nevsugerovavam, ideál by bylo tak za rok se snažit..ale kdyby se stalo nevadilo by nám to.. Nikdy mi takhle nevynechala jednou a to jsem pak zjistila, že čekáme malou 🙂
boodie
9. čer 2016
všechno je možné...🙂
luckybara
9. čer 2016
@luzca11 průhledný táhlý hlen,je ovulační 🙂
luzca11
autor
9. čer 2016
No já to měla skoro celé tehu, takový ten vodovy vytok

Sem začni psát odpověď...

Odešli