Jsou tam dvě čárky?

kyioko
29. črc 2023

Ahojky 🙂
Ja nevim.. asi uz mi z toho hrabe. 😁
Jsem cca 8-10 DPO. Dnes jsem si delala obyc test, ale nebyl z ranni moci. Vidite tam ducha nebo ne? 🤔 zda v tom teda nejsem sama. Na test je jeste nejspis brzy. 🙂 MS mam nepravidelnou, tak nevim kdy presne bych si mela udelat test pred.. 🙂 je to takovy jo i ne.. prijde si jak se ji chce 🙈. Strasne me boli prsa.. na dotek, prijdou mi nalite, pobolivaji. Je to asi tyden mozna dele, myslela jsem, ze uz prave dosla ms a nee, mela jsem jen lehce naruzovely papir. A pak nic. Dekuji za nazor 🌷

palja
29. črc 2023

@kyioko zatím negativní. Ještě bych počkala.

kloky1
29. črc 2023

Ještě bych počkala, ale podle dalších příznaků to vypadá že by to mohlo klapnout. Také jsem měla takhle čárku u mamatestu a stejně nic ☹️

kyioko
autor
29. črc 2023

@kloky1 tak ja budu verit v zazrak 💫 a testovat budu jeste jednou a dele. 😇

lencaa11
30. črc 2023

@kyioko zatím je to negativní test ☘️☘️

lvl16
30. črc 2023

Já vidím pěkného ducha. Dva takové mám doma. Jednomu jsou 3 roky a druhému měsíc 🙂.

misha31
30. črc 2023

Duch tam je, ale pokud je to Mamatest, ten dela duchy bezne - takze sleduj, zda bude carka silit, zitra rano by mohlo byt jasno. Zda se mi test trochu rozmoceny, tak jen dodrzet hlavne dobu namočení 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru