Jsou tam dvě čárky?

ajleenka
26. říj 2018

Ahoj holky, vidíte tam náznak ducha nebo se mi to zase jen zdá? Naživo trochu lépe viditelný, test jsem dělala teď večer, takže je špatné světlo na focení. Jsem mezi 8-10dpo, nevím, kdy přesně byla ovulace. Snažíme se už rok, byl by to malý zázrak, tak se bojím byť i doufat.

vendelinka08
26. říj 2018

@ajleenka ano..vidim

sonisek
26. říj 2018

Takova hodně slaboučka,ale je ;) Testuj až déle 🙂

lachtanice86
26. říj 2018

@ajleenka a ms už mešká?

ajleenka
autor
27. říj 2018

@lachtanice86 Bohužel ještě ne, jsem nedočkavá ☹

lachtanice86
27. říj 2018

@ajleenka zbytečný testovat před. Až v den vynechání nebo po. Klidně to může odejít s ms a bude zbytečné zklamáni

ajleenka
autor
27. říj 2018

@lachtanice86 Však já vím. Nejspíše se mi to stalo už v květnu, ale nevím. Taky jsem měla slaboučkého ducha a pak nic. Teď jsem se prostě cítila jinak, mám divné křeče, tak mi to nějak nedalo. Už se snažíme rok. Máme dítě přes ivf po dvou letech, tak už jsem trochu nedočkavá. Nechci už znovu absolvovat ten kolotoč injekcí a všeho. Byl by to malý zázrak.

berusatko77
27. říj 2018

Zdravím vidíte něco?mám 2 dny do ms

lachtanice86
27. říj 2018

@berusatko77 ne a podle toho že se ti odlepil konec testu si to dost vymachala a před ms netestovat

berusatko77
27. říj 2018

Ale proč bych nemohla před ms?

lachtanice86
27. říj 2018

@berusatko77 protože je to k ničemu. Navíc četla si návod? Tak je to napsané taky.

sudylichozrout
27. říj 2018

@berusatko77 nic. Negativni.

saminomimino
27. říj 2018

@ajleenka pidi mini cosi tam je,ale tohle jsem měla X krat před termínem MS kdy se lehce zvyšuje hcg,bylo to hned v limitu nebo lovení po 30 min nebo po zaschnutí?u mě když to bylo těhu tak v testování i před ms už byl duch okamžite v limitu a šel dobře vidět i na fotce a to jsem byla 10dpo,nechci ti samozřejmě brát naději,ale testuj až tak za dva nejlíp 3 dny aby se z toho dali vyvozovat zývěry

nikush150
28. říj 2018

Vidíte tam něco?

jitulka87
28. říj 2018

@nikush150 ja vidim 🙂

petulejan
29. říj 2018

@berusatko77 protože by to mohlo být biochemické a to je pak zbytečné sklamání.

astyna88
29. říj 2018

pozitivní vypadají jinak 🙂

matymati
30. říj 2018

Já tedy vidím ducha u zakladatelky diskuse a teď na té poslední fotce. Testujte dál třeba každý druhý den, čárka by měla sílit. Asi nemá cenu to drásat denně, ale chápu, že zvědavost je asi silnější🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru