Kdo je otec 😥Máte podobnou zkušenost?

ada5544
6. pro 2019

Zdravím holky..
Jsem ve svizelne situaci..
Jelikoz mám nepravidelnou menstruaci, cyklus nekdy az 38 dni, nedokážu si spočítat ovulaci.. 🙈 Tudíž nevím kdo by moh být otec, pac jsem 19.9 spala s jedním mužem a 23.9.s druhým, který se do me udělal.. S prvním jsme si "davali pozor"
Ovsem 11 týden těhotenství mi vychází na ten tyden 23.9
Noo a teď babo raď..
Pravděpodobnější je ten druhý muž, uz jen proto, ze ejakuloval do me.. Ale...
Byla jste některá v podobné situaci?

lutu11
6. pro 2019

@ada5544 ja myslím, že na to prídeš casem sama. Nechci moralizovat, ale takoveto chovani vubec nechápu. A možná jsi jeste troll, tak si uzi legrace...

ada5544
autor
6. pro 2019

Děkuji za odpověď, moralizovat opravdu nepotřebuji, chtela jsem odpoved, jestli nějaká byla v podobné situaci a to, ze jsem se zachovala, jak jsem se zachovala je v podstatě ma vec.. 😒 Preji hezký zbytek večera..

teckadvojtecka
6. pro 2019

to bude ten, co se do tebe udělal

biedronka10
6. pro 2019

Rekla bych ti co ses, ale to bych dostala ban na pul roku. Jinak jistotu nemas zadnou, nechej udelat DNA

vitezove
7. pro 2019

To je ale svízelná situace.... co takhle nespat se dvěma najednou? :-O to je řešení co.

vitezove
7. pro 2019

btw ten rozdíl je tak malý, že bez DNA to nikdy nezjistíš.

nefertiti20
7. pro 2019
aadriaanka
7. pro 2019
lachtanice86
7. pro 2019

V podobné situaci? To fakt ne. Napsala bych co mě napadá, ale to bych tu dostala zákaz. Takže slušně poradím testy dna

leilinka1234
7. pro 2019

V podobné situaci jsem nebyla, ale tady je zase moralistek, že mi to nedá 🙂 ať už je to troll nebo ne, v dotazu se nepíše, že je vdaná či zadaná....a pokud je svobodná, může mít na každý den v týdnu jiného utěšovatele. Takže urážky jsou zbytečný 🤦‍♀️, když víte prd. Nicméně, otce zjistíš 100% podle testů. Nebo si počkej... Třeba si jednoho dne budeš jistá otcem, když se na to dítě podíváš 🙂

biedronka10
7. pro 2019

@leilinka1234 to tak uplne nemas pravdu, kdyz budou vsichni drzet tvuj nazor ala stary Rim, tak pak taky muzou pohlavni choroby litat jak na bezicim pase. Takze nejaka strizlivost ve spolecnosti je zaklad te dnesni radoby samozodpovednosti, se kterou se kazdy proklamuje.

veronikav31
7. pro 2019

@leilinka1234 ano,každý týden nebo každý den může mít jiného utešovatele,ale proč se nechrání?zvlášť když se ví,že nechráněnný styk většinou vede k těhotenství a pohlavním chorobám, pak to jede jak na běžícím pásu

lucifux
7. pro 2019

@lutu11
@biedronka10
@vitezove
@vitezove
@lachtanice86
@biedronka10
@veronikav31
@ada5544 svého času jsem řešila stejný problèm. Měla jsem stálého partnera se kterým jsme se snažili o miminko. Jenže v době když jsem to nejmíň čekala, na něj praskla nevěra. Takže rozchod. Každopádně jsem doma netruchlila, šla jsem s kamarádem pařit. Bylo mi s ním dobře, najednou se ukázal někdo, kdo mi byl na blízku. A bylo to. Dávali jsme si pozor, ejakuoval mimo. Asi týden na to jsem zjistila, že jsem gravidní. 100% jsem si jistá nebyla, ale v podvědomí jsem tušila. Tím chci jen říct, že občas se stane něco co úplně nechcete. A stydíte se za to. Myslím že autorka má sama nervy na pochodu, tak jí nenakládejte. Přišla si sem pro radu, jako my všichni, né aby jí tady někdo sprdnul.

lachtanice86
7. pro 2019

@lucifux a ochrana před nemocema vám nic neříká? Když už se teda nebojíte těhotenství?

vineta
7. pro 2019

@ada5544 Ten časový rozestup je tak malý, že podle toho nic bohužel nepoznáš. Nabízelo by se říct, že větší je pravděpodobnost u toho, s kým byl sex nechráněný úplně, ale taky to tak být nemusí, pokud druhý styk byl jen přerušovaná soulož. Takže DNA testy jsou jediná možnost, jak to zjistit.

hezz17
7. pro 2019

Ty blaho tady je moralistek početných.

pabka
7. pro 2019

Koukám samá Panna Marie tady. Je to čistě zakladatelky věc, jak se chová. Chtěla radu a dostala milion poučení mimo tema. Vy se chovejte jak uznáte za vhodné a ona taky, je to jen její věc a když nemáte odpověď, běžte přispět do jiné diskuse.
Ovšem ty z mala, co odpověděly k věci, mají bohužel pravdu, obavám se, ze pouze testy mohou dat odpověď. I když větší pravděpodobnost je asi u toho druhého, jistota to není..

katka_nedo
7. pro 2019

@ada5544 A s tim,co se neudelal,byl styk nechraneny a jen prerusovany?Nebo jste meli kondom a ten mohl treba prasknout nebo byt poruseny?Jako s partnerem pokud jsme provozovali preruseny,tak jsem nikdy neotehotnela,ale jak to bylo bez preruseni,tak hned.Urcite je vetsi pravdepodobnost,ze to bude ten,co ejakuloval.Tomu davam 90%,samozrejme geneticke testy odpovi na 100%.Mela by si byt uprimna k obema,at nejsi jak Brigitte Jonesova😀

kridav
7. pro 2019

Kamarádka řešila to samé, ale má manžela. Jedině dna testy potvrdily že otcem je manžel.
Mě se to u ní taky nelíbí, že má 2 chlapi, ale je to její život a vidím jak si to tím komplikuje. Ale jsem kamarádka, a max ji můžu dát jen nějakou radu a být tady pro ni i když neschvaluju co dělá.
Takže tohle ti fakt potvrdí jen dna testy.

not_blond
7. pro 2019

Nebyla, protoze v dobach, kdy jsem se chovala jako ku*va jsem se alespon chranila 😉

leilinka1234
7. pro 2019

@biedronka10 to bylo samozřejmě s nadsázkou. Ale urážky na místě nejsou a určitě je slyšet nechtěla. Moralistky, sáhněte si do svědomí, za svých mladých svobodných let jste se chránily proti nemocem za všech okolností? Pojďte do mě, já ne... A co jako. Jsem děsně nezodpovědná přenašečka nemocí a zasloužím si urážky.

rickym
7. pro 2019

@leilinka1234 přesně 👍🏼 Kdo se v životě vždycky choval jen správně a zodpovědně🤷🏼‍♀️
Zakladatelce přeji, ať to dopadne, tak jak si přeje a taky bych tipla spíš toho druhého... i když já poprvé s manželem otěhotněla i když si dával pozor a nechápala jsem☺️

hezz17
7. pro 2019

@leilinka1234 ne asi. Po blbým rozchodu mi bylo celkem jedno kdo je utesitel.... někdy s kondomem. Někdy bez. Jasný že to není zodpovědný, ale to asi není člověk v životě stoprocentně nikdy. Ne jen u sexu ale třeba u řízení, perfektně osvetleny naramky při chůzi v šeru... A já nevím co ještě.
Jednou jsem takhle čekala nad testem a nevěděla bych ci by to bylo.
No a dneska sporadany manželský život...😀

marketa11112
7. pro 2019

typuji , ze spis ten druhy. 🙂. ale priroda je svine. zalezi ted asi, jaky s nimi mas vztah, s kym chces byt ci nechces, co komu z nich chces rict a co ne, jak se k tomu postavi oni.... situace pekne na pytel.

katka_nedo
7. pro 2019

@lucifux Tyden po sexu jsi zjistila,ze jsi tehotna?To preci nejde.Nejdrive 14dni po test ukaze

amazonkajanik
7. pro 2019

Sestřenice si byla 100% jistá, malá celej táta, který si ale nechal udělat testy a na 99,999999% je jeho. Až potom z můry vylezlo, že byl ve hře ještě jeden. A je škoda, že je toho prvního, páč platí aliky a víc ho nezajímá, ale z cizí je posr ...

martaskaaa
7. pro 2019

😂 Líbí se mi, jak všichni jsou chytrý. Jestli je svobodná, může mít kamarádů na sex kolik chce. Že se nechránili je věc jiná, ale to určitě její problém nevyřeší, takže to není potřeba tolikrát zmiňovat 👍
Pravděpodobnější je ten druhý muž, ale rozdíl je tam jen 4dny, takže ani ultrazvuk a stáří plodu není na den přesné, aby to určilo, jedině fakt testy DNA, jak píšou holky. Další otázkou je, kolik ti je a zda si chceš dítě nechat a vychovávat ho sama a nebo s tím dotyčným, i když se vlastně neví s kterým 🤔

biedronka10
7. pro 2019

@leilinka1234 tak u me places opravdu na spatnym hrobe. Ja ta moralistka byt muzu. Ja mam prvniho a jedineho manzela, to je ostuda na dnesni dobu co? Jinak vic k tomu nemam co rict, kazdy ma na svet holt jiny pohled. Ostatne tohle dilema si zpusobila sama, jeji problem.

lucifux
7. pro 2019

@katka_nedo bylo to myšlené obrazně, jsou to uż 4 roky. Nepamatuji si kolikátý den jsem testovala. Nic méně to není podstata věci. Podstata věci je ta, že se to může stát kterékeli z vás, tak neodsuzovat, jen proto, že si zrovna teď někdo myslí "mě se to stát nemůže, tak blbá přece nejsem".

lucifux
7. pro 2019

@lachtanice86 jako pardón paní chytrá, to by jste se musela chránit i se svým partnerem, když na to přijde. Vy snad na 100% víte kde a co váš partner zrovna dělá...? Taky mu věříte, třeba naivně, třeba ne. Všichni tady co jsme, tak těm našim mužům, partnerům věříme, stejně jako autorka věřila těm svým kamarádům. A pochybuji, že tady každá nosí kondom v kapse, když jde na mejdlo, či někam do společnosti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru