Kdy je nejvhodnější dělat těhu test? Cyklus 28-31 dní

michalka_n
9. bře 2015

ahojky 🙂 prosím o radu kdy je nejvhodnější dělat těhu test, abych na něm poznala těhotenství -cyklus mám 28-31 dní. Děkuji moc 🙂

tuca
9. bře 2015

AZ po tom co nepřijde MS,u mel byl test nejdřív negativní, za dva dny duch a pak jasne //. Testovala jsem cca po 8 dnech co nepřišla MS.

ronyx
9. bře 2015

U každé mamči je to naprosto jiné 🙂 Na většině těhu testů se uvádí,testovat až po vynechané ms 😉 pravda je,že já našla prvního dušíka už 8 dní před očekávanou ms a teď už jedu 15 týden 😉 Ale spíš to bývá vyjimka,že se duch objeví tak brzy,takže bych opravdu raději počkala do termínu ms 🙂

lucyen87
9. bře 2015

já teda ani netušila, že jsem těhotná, dokud mi nevynechala MS 🙂 testovala jsem tři dny po dni, kdy jsem jí očekávala a byly tam krásné dvě čárky 🙂

simdan
10. bře 2015

Já to měla tak,že u syna jsem den před očekávanou MS testovala a krásné // a pak u dalšího těhu jsem testovala 3dny po vynechání a jen duch,//se mi objevily asi 8dní po vynechání,záleží,kdy došlo k oplodnění 😀

adji
10. bře 2015

Já jsem testovala 3. den po očekávané MS. Bylo to večer a stejně byly // vidět 🙂

lucynka721
10. bře 2015

Já jsem dělala cca 5 dní před MS a byl vidět maličký duch. Testovala jsem dr.maxem. Ale lepší je až v den vynechané MS 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru