Kdy je vidět mimi na ultrazvuku?

werysek3131
17. led 2017

Dobrý večer,chtěla se zeptat.Poslední ms jsem měla 7.12.2016 na začatku ledna mi vyšlo asi 5 pozitivních testu a menstruace nikde,v pondělí 16 jsem byla u mudr a ta viděla jen vysokou sliznici v děloze nic nebylo ale mimo dělohu se chvilema jak hýbala utz oběvovala malá tečka ale ona to nedokázala upřesnit,zítra jdu znova na utz,vystrasila me mimodeložním ..mate s tím někdo prosím skušenost ??

ingwer
17. led 2017

Já byla na ultrazvuku dneska, tj. 20. den, a říkali, že je to hraničně viditelné. Mám přijít za 9 dní, že to už to bude jisté...

leymea
17. led 2017

Ja byla na utz 5+2tt dle MS a videt bylo 🙂 brala Ti krev? Staci ze mas dyl ovulaci a pak neni nic videt, je brzo. Bude to dobry 😉

kaculle25
17. led 2017

werysek3131 : ahoj měla jsem to uplně stejně 7.12 jsem měla poslední MS 11.1 jsem byla objednaná k doktorovi kam jsem přišla viděla tam něco málo nebyla si tím tak jistá měla jsem zvětšenou sliznici tak mi odebrala krev která mi vyšla velmi nízká jen 110 v pátek jsem měla jít znovu na kontrolu tam už nic vůbec neviděla řekla mi že se bojí abych nebyla mimoděložně těhotná:( odebrala mi zas krev jestli se to nezvýšilo za ty dva dny :/ a měla jsem jít v pondělí znovu na ultrazvuk no ale já začla v neděli v noci krvácet a potratila jsem 😢 byla jsem na revizi a hnedka ten den mě ještě pustili domů:/ tak snad to budeš mít větší štěstí jak já 🙂 tak se drž a buď v klidu 🙂

werysek3131
autor
17. led 2017

holky moc děkuji za reakci ..LEYMEA:krev mi brala v pondělí coz podle ms semmela být 5+5 zitra bych mela jit na utz a budou vysledky krve pokud se potvrdí že je to mimo tak si me tam hned nechaji ...cyklus jsem mivala nepravidelny nekdy 28,29,32, jakkdy takže nevímkdy jsem mela ovu :(
KACULLE25: Moc me to mrzí co se ti stalo :(ja uvidím co bude čekat mě jsem z toho hrozně nervozní píchá mě na pravé straně chvílema ...:(

kaculle25
17. led 2017

werysek3131 : mě bolelo chvílema taky jako v podbřišku myslela jsem že je to normální že se roztahuje ta děloha no ale pak se stalo tohle :( já doufám že aspoň tobě to dopadne vše dobře 🙂

werysek3131
autor
17. led 2017

mužu se te ješte prosím zeptat ,vim že je to čerstvé a nechci být nejak vlezlá ....ale me přijde že me to bolí jakoby pod žebrem na pravo neni to uplne v podbříšku .....

kaculle25
17. led 2017

werysek3131 :no mě párkrát jen píchlo na jedny straně u žeber ale mě spíš bolelo jako kdybych to měla dostat

werysek3131
autor
17. led 2017

děkuji za reakci.a přeji ti aby se to příště už povedlo🙂

no_title
17. led 2017

ahoj, já měla poslední MS 30.11. a miminko už na UTZ vidět bylo. Nicméně je možné (a asi i pravděpodobné), že jsi měla pozdější ovulaci. Obecně se dá říct, že něco jde vidět na UTZ až od HCG 1000. Víš, kolik jsi měla HCG? Já se objednávala na kontrolu až 6+6 právě z tohoto důvodu, že pokud by nic vidět nebylo, byla bych zbytečně nervózní a jsem za to ráda, že jsem to odložila na co nejpozději, takhle mě neměl kdo strašit 😀

kaculle25
17. led 2017

@werysek3131 děkuji moc a tobě držím palce ať to máš vše v pořádku🙂

werysek3131
autor
17. led 2017

@no_title :ahoj výsledky krve budou zítra tak uvidím chtěla jsem se trochu uklidnit ...znervoznuje me to pobolívání na te pravé straně ...jak sem uz psala ze tam mudr neco videla nejakou malou tečku mimo delohu tak to bylo na pravé straně ..

ingwer
17. led 2017

třeba tam může být ještě nějaká cysta...

werysek3131
autor
18. led 2017

To mě taky napadlo ale byla jsem na utz i týden před v pondělí hned po zjištění z testu a nikde nic nebylo...

lenusaak
18. led 2017

@werysek3131 dle ms muzes konči 6tý týden ( to uz by měl být videt gestačni váček, žloutkový vaček a minimálně embryonálni pól, někdo už ma srdíčko ) ale pokud byla ovulace o týden déle a tím by bylo celé těhu o týden mladši, pak to že fojtorka viděla jen zvýšenou sliznici neni tak nenormálni. Jinak pokud hodnota hcg presahne 1000j mělo by tehu uz byt videt jako gestační váček, kolik si měla při kontrole? Neboj se, bude to dobré, mladsi tehotenstvi je vic jak časté 😊tfuj tfuj

lenusaak
18. led 2017

@werysek3131 doktorka * 🙄 Ty preklepy..

kulistice
18. led 2017

@werysek3131já byla u doktora hned, jak jsem zjistila, že jsem těhotná, to jsem byla 4+1 a nic tam samozřejmě vidět nebylo, to je moc brzo...většinou je to vidět, až tak 6+, takže bych se zatím snažila moc nenervovat a věřila, že je vše v pořádku 🙂 pokud hodnoty HCG budou stoupat, tak je vše OK 🙂 držím palce, ať to vyjde 🙂

werysek3131
autor
18. led 2017

Holky děkuji za podporu výsledky hcg co mi krev brala Mudr v pondělí 16.1 budou dneska a v pondělí tam v děloze nic nebylo jen taková bílá lidí tečka občas se objevovala mimo dělohu .Mudr mi má ráno volat v kolik mám přijít do nemocnice protože dnes slouží jen v nemocnici a v pondělí nevěděla jakej bude mít přesně operační plán tak abych prý nečekala....jsem nervózní....

helinka88
18. led 2017

@werysek3131 ahoj, ja byla u dr. předminulý patek, hcg 99,3, nic nebylo videt.. Tak si me pozvaka za týden, tj minulý pátek, stále nic nebylo vidět tak mi vzala krev, v pondělí na kontrole jsem měla hcg 1100 a na UTZ byl videt gestacni vacek, doktor mi vzal krev a vcera hcg už pres 3000..v pondělí jdu znovu na UTZ, tak jsem zvědavá.. Hcg roste, ale to prý i u mimodelozniho a taky si stale nejsou jisti, zda to je v pořádku ci ne.. Bolesti mam jakoby zácpu a menstruační, ale to je pry normální.. Každopádně kdyby se ti něco nezdálo, jdi hned k dr a necekej 😉 drzim palecky, at vse dobre dopadne a hlavně zadny stres 😓

werysek3131
autor
18. led 2017

@helinka88 ahoj děkuji za reakci ať přemýšlím jak přemýšlím nevím kdy sem měla ovulaci ,já to totiž nesledovala protože jsme se nesnazily..Takže fakt nevím ale vím zhruba kterej sex se to mohlo stát ...A to bylo plus minus kolem 22.12 ...

luska__
18. led 2017

ahoj, mám úplně to samé. poslední ms 7.12 pozitivní testy, milulý týden ultrazvuk 11.1. a hcg přes 300 , a v pondělí bylo 166 , nebylo vidět nic jen vysoká sliznice a údajně světlý místečko, ale nic nepotvrdil, dnes jdu znovu.
taky mám strach :( já teda vím jistě,že u mě ovulace bylo po 20DC, protože moje šílený cykly. klidně 50 dní

werysek3131
autor
18. led 2017

@luska__ ahoj to je tak na prd takový čekání ...☹ budu na tebe myslet dej mi pak vědět ..

helinka88
18. led 2017

Ja taky vůbec nevím, kdy jsem měla ovulaci
😂 vim jen, že jsem v listopadu na konci měsíce vysadila antikoncepci a pak zacli bolesti a testování a tak
😂

werysek3131
autor
18. led 2017

@helinka88 já prášky neberu asi dva roky ..My se nesnazily naopak přítel z toho měl hrůzu dával si bacha ..Ale dopadlo to jak dopadlo a tohle čekání mě hrozně vysiluje ...

helinka88
18. led 2017

@werysek3131 to bude dobrý, musíš věřit 😉😘

werysek3131
autor
18. led 2017

Tak mimoděložní se potvrdilo,jsem v nemocnici a čekám až půjdu na sál...Děkuju za podporu...

helinka88
18. led 2017

@werysek3131 to me mrzi 🙁 příště to bude určitě v pořádku 😉

lenusaak
18. led 2017

@werysek3131 jejku chudero😞 zvladni to !!! Napiš nám po sále!! Ach jo😞

werysek3131
autor
18. led 2017

Tak jsem po..Nic přijemneho to není ale zase hrozne taky ne ....jen ten pocit že už jste prázdné ...☹

luska__
18. led 2017

@werysek3131 přeju , ať se co nejdřív cítíš dobře!

kaculle25
18. led 2017

@werysek3131 přeji brzké uzdravení☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru