Kdy jsem otěhotněla?

lucijee95
4. zář 2016

První den poslední menstruace byl 23.7.2016 pak měl byt 20.8.2016 ale brala jsem od 16.8 prášky na oddálení asi do 23.8 menstruace se ma dostavit dostavit do tři dnu a nic dnes je to 10 a ja si dělal před třemi dni test a jasné dvě čárky takže jswm nejspíš v tom. V jakem čase se to přihodilo? Dítě teda plánujeme tak doufám ze to vyšlo jen se nemůžu dopočítat. Děkuji

salenas
4. zář 2016

vynechala si někdy prášky ? nebo třeba zvracela ? bohužel i přes antikoncepci se dá otěhotnět, není 100 %, takže na otázku kdy a jak staré to bude t+hotenství ti odpoví lékař při ultrazvuku. Držím palečky, ať je vše ok 🙂

svetlus_pepca
4. zář 2016

Já myslím, že přesně se to stejně nikdy nedozvíš 😉

lucijee95
autor
4. zář 2016

@salenas ja jsem prave prášky vysadila před 4 měsíci. Ale poslední menstruace měla přijít 20 a nic a prave testy pozitivní. Pořad jswm čekala ze to dostanu protoze me bolí stejně břicho ale nic a místo toho dvě čárky 🙂

salenas
4. zář 2016

@lucijee95 jo tááááák, ty prášky jsi nasadila 4 dny před očekávanou menzes, vid? takže po ovulaci 🙂

lucijee95
autor
4. zář 2016

Ano je-li jsme na dovolenou tak jsem to tam nechtěla dostat
@salenas

salenas
4. zář 2016

@lucijee95 tak je to jasné, spočítej si zhruba 14 - 15 dní od prvního dne menzes, zkus si vzpomenout, jestli bylo tulení 🙂, myslím,že na dovču jste si vezli už maličkatý dáreček

lucijee95
autor
4. zář 2016

@salenas taky si prave myslím ze uz to bylo tak nějak protoze on mi prave ten 14 den přijel z lodi skočili jsme na to 🙂 a pak za pet dni jsme jeli ma dovcu 🙂

salenas
4. zář 2016

@lucijee95 bingo 🙂

lucijee95
autor
4. zář 2016

@salenas to znamená 3-4 týden ?

salenas
4. zář 2016

@lucijee95 počítá se to od prvního dne menzes, takže podle lékařských počtů 6+1, jinak od početí ty 4 týdny 🙂 budeme mít miminko spolu v dubnu 🙂

lucijee95
autor
4. zář 2016

@salenas tak Gratuluji 🙂 takže s doktorem mam jeste počkat třeba dva tYdny asi ne ? Aby bylo neco videt a slyšet

lucijee95
autor
4. zář 2016

@salenas takže vy jste na tom nějak podobně jako ja 🙂

salenas
4. zář 2016

@lucijee95 já jsem objednaná na ultrazvuk přesně na 7 týdnů, dnes bych měla být 5+4

salenas
4. zář 2016

@lucijee95 držím ti palečky 🙂

lucijee95
autor
4. zář 2016

@salenas zitra tam zavolám a ona me obedna .. Tak děkuji moc 🙂 vám samozřejmě taky držím palce až jste zdraví

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru