• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

12. května 2017 
@kkoberova dekuju snad jo u prvniho tehu jsem mela tyden spozdeni tak jsem udelala test a byla tam sice viditelna ale slaba carka tak treba to HCG u me narusta pomaleji nebo nevim
17. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 a jsou lepší ty 10 nebo 25,které jsou cilivější?
17. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova ty 10 bymeli byt citlivejsi ja vim ze holcina od nas z diskuze co ted taky testuje a ukazali se ji // tak na tom mamatest 10 carka nabehla hned a na tom 25 az za chvili
17. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova hm, aha :confounded: je to těžký...já si teda měřím teplotu, už měla stoupnout, ale nic...tak taky nevím, jak to tenhle cyklus je s ovulací...já jsem si teda ovu test dělala jen párkrát, ale nikdy jsem tam neměla dvě čárky, tak jsem se na ro radši vykašlala, drásalo mi to nervy a lezlo do peněz :rolling_eyes:
18. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud můžu doporučit jistota jestli jste nebo nejste těhu je u mamatestu 25,je dost citlivý mně ukázal v den očekávané MS dvě pořádný dálnice,a hlavně mamatest 10 ukazuje falešné druhé čárky mně osobně to udělal 2 x a hoodně holek tu na koníkovi má podobnou zkušennost,já už bych věřila jen mamatestu 25 ani tentokrát nezklamal...Hodně štěstí!
18. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata tak jsem se také rozhodla pro změnu a OVU budu hlídat podle teploty, ale bohužel musím počkat do další MS a ta doufám už přijde normálně :(. Mám tady ještě nějaké testíky tak je dopoužívám a pak se vrhnu na tepltu protže buď nemám OVU nebo testy jsou na prd :(
18. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova ahoj, uz to tady delsi dobu sleduju (taky uz chceme druhe). Co se tyce ovu testu, ja je zkousela u prvniho a mela jsem to jak ty. Porad ta testovaci carka hrozne slaba a stale tam byla. Pak jsem zacala merit teplotu a u toho ten test a podle teploty byla ovu, hned sem otehotnela a stejne tenkrat ten test ovu neukazal. Za sebe rikam, ze to jsou vyhozene penize.
18. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah jj začnu měřit teplotu, ale musím počkat do další mS a to se mi moc nechce, ale musím abych viděla vývoj teploty
18. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova zkusi si koupit ten femigard, srovna ti to cyklus a mereni je urco lepsi, pac me ovu test ukazoval slabou carku 14.den a ovulka byla 19.tej, vyhozený prachy
18. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 Asi si ho fakt koupím protože čekám na OVU i mS vždycky jak na smilování. Nyní jsem 19DC a ovu stále nikde chjo já se nedočkám :frowning2:
19. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova ti muzu napsat dalsi mesic jak to dopadlo u me :slight_smile:)) zda se dostavi ms jak ma :wink:
19. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 tak jo dej vědět, budu ráda každá zkušenost se hodí
19. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 jen nakukuju, a k ovu testum - testovaci musi byt stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni, pak je pozitivni. slabsi carka nic neznamena, urcita hladina LH v tele proste je :slight_smile: ale mereni BT pak ovu potvrdi :slight_smile: jen az zpetne :wink:
hodne stesti!!!!
20. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vecernice no já se modlím, aby ta OVU přišla vůbec :frowning2:
20. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak dneska 23 DC a ovolace nikde :pensive:
20. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi neboj dočkáš se,,, já jsem se taky dočkala :slight_smile: . Ovulka přišla včera a dnes je ještě taky,,,23DC a 24DC
24. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
takže tento týden jsme měli snažílkovací, tak uvidíme :wink: Nic mi není a je mi fajn....takže úplně něco jinýho než snaženíčko před tím....
MS se má dostavit 4.11.2010, tak uvidíme a testovat URČITĚ NEBUDU!!! Ani kdyby mě někdo přemlouval :slight_smile:
24. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte uvidíme uvidíme ale držíme pěsti :wink:
Rozumný přístup s netestováním,já vyplácala za celou dobu snažení testů a peněz a předposlední neuspěšný cyklus asi nejvíc a k čemu mi to bylo,tak jsem se poslední 5 cyklus snažení rozhodla pro měření BT,byla to poslední věc co jsem nepodnikla k úspěšnému otěhotnění a ejhle když v den očekávané MS teplota neklesala nemohla jsem se ubránit pocitu že to konečně vyšlo,vzhledem k tomu že celý můj graf byl naprosto ukázkový dokonce zaznamenal i uhnízdění vajíčka říkala jsem si že by mi teplota před MS určitě klesla že funguju dobře a taky že jo,holky s diskuze mně dohnaly k testování,a já si řekla že nemám co ztratit,mazala jsem do lékárny a z odpol.moči testla,asi do 5 vteřin byly //,ještě tomu furt nevěřím a asi mi to nedojde dokud neporodím
26. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino JJ je to super :wink: My ted mame teprve druhy snazeníčko a to první bylo takovy neplánovany :slight_smile: takze uvidíme....teplotu zatím měřit nebudu, jestě to necham na přírode :wink:
26. říj 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte jj takhle nějak jsem taky uvažovala u druhého regulérního pokusu u třetího mi hráblo a u pátého jsem jen zkoušela měřit BT a řekla jsem naposledy,hrozně mně to stresovalo a asi až tak že jsem se na těhu přestala tak upínat,zařilovali jsme synovi pokojík a tak nějak to najednou přišlo a myslím že přesně kdy mělo ale to člověku dojde až když se to podaří :slight_smile:
26. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jako netvrdím ze kdyz jsem videla jen tu jednu carku na testu ze to se mnou nezalomcovalo ale ted to važne nejak neresím a myslím si ze je to lepsí :wink: a pokud to nepujde dál tak zacnu merit...
26. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam takovy dotaz, zazivate taky behem ovulace takove boleni v podbrisku. me uz se to stalo minuly mesic behem ovulky a ted taky kdyz ma prijit.jinak nam zacne snazeni ve ctvrtek tak doufam ze ovulka nebude moc pospichat :grinning:
26. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 jj vždycky mně bolelo břicho ale vypozorovala jsem dle ovu testů a UTZ že když už břicho bolí dochází k prasknutí folikulu tedy vyplavení vajíčka tedy k ovulaci,takže bych se už snažila už teď pokud tě břicho na ovu bolí pač vajíčko po ovu je životaschopné cca 12 hod
26. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ahojky dekuju za radu ale pritel prijede az zitra, minuly mesic jsem ty bolesti mela 5 dni.
27. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 aha tak to neznám mně to vždy bolelo jen 24 hod,tak hodně štěstí
27. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
28. říj 2010 v 10:17 • petluska
Ahoj holky, takze už se nám to blíží ve ctvrtek se ma dostavit MS tak jsem zvedava :slight_smile: Cítím se skvěle, příznaky tentokrát ŽÁDNÉ, tak uvidíme....zatím jsem netestovala ale čím víc se to blíží tím víc mě to láká :confounded: Musím to vydržet....
31. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, :slight_smile:
tak MS se dostavila po 5dnech spoždění, takže nic....
A teď už to neřeším....nějáký plodný dny atd. to opravdu nemá cenu :wink: Ale zrovna včera měla proběhnout ovulka a zrovna včera proběhlo snaženíčko-neumyslné, takže se uvidí :wink:
24. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Jen pro info tak se zadarilo i nám...čekáme MIMINKO :slight_smile:
28. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukyte gratulace největší,už to máte potvrzené nebo jen testík,a kdy máš TP? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek