Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

ivetalionek
19. říj 2016

@janinkadufinka to je name.? 🙂

ivetalionek
21. říj 2016

@janinkadufinka to je na mě ?: 🙂

janinkadufinka
21. říj 2016

no jasny🙂

ivetalionek
22. říj 2016

@janinkadufinka jeste nic nevim, jeste jsem si neskousela tehotensky test 🙂

magdalenax
22. říj 2016

Ahoj, nevím, zda jsem to kdysi psala sem, nebo jinam. Ztmavnou Ti bradavky, to je totiž to první, co se stane..., řekla mi to kdysi kamarádka a měla pravdu. Kde to info sebrala, to se mi neptej, to nevím, ale je to tak

pipi12
28. lis 2016

Ahoj muzu bej tehotna pred dvouma tydni jsem mela zvlasni chute nevolnost bolesti hlavy neustale chodim na malou a mam divni pocit v brise amam ho nafoukle krece divni pocit a menstuaci mam dosta 29.listopadu 😉

karolina1992
25. pro 2016

Hlavně aby bylo vše v pořádku. Já jsem měla dost zvláštní těhotenství, přišla jsem na to až v sedmém měsíci(!!!). Žádné pohyby, menstruace normální. A teď máme úžasného dvouletého chlapečka, kterého bych nevymněnila za nic na světě 🙂

2misicka2
18. led 2017

Ahoj, je možné že sem těhotná když beru antikoncepci

puutalo
18. led 2017

@2misicka2 Antikoncepce není 100% takže ano, můžeš. Test řekne víc.

janinkadufinka
25. led 2017

kájo,ty jsi vááážně zjistila,že jsi těhu až v sedmém měsíci,????tos teda musela být pěkně překvapená,co?

2misicka2
26. led 2017

A nemůže antikoncepce ovlivnit výsledek testu?

absintka19
26. led 2017

@janinkadufinka podle meho keca 🙂 pohyby jsou citit uz od cca 24tt (ja treba uz od 20tt) leda ze by byla tak tlusta ze by pres tuk nic necitila 🙂 muselo ji rust i bricho, tmavnout bradavky, pripadne nalevat prsa ;) at to dokaze kecalka jedna 🙂

petraturka
19. únor 2017

Ahoj holky 😊 Tak jsem si delala test asi po týdnu kdy jsem měla ovulaci, a s přítelem jsme se snažili, a byla tam malá neviditelná carecka... Dnes rano jsem si delala a už vypadala takhle 🙂
Co myslíte? Je to tam? ☺

gabi090
24. únor 2017

Ahoj potřebovala bych poradit je možné abych otěhotněla když s přítelem proběhl styk 19.2. a ovu mám dnes? Děkuji

gabi090
24. únor 2017

Omlouvám se ovu proběhla 24.2.

bionect
13. dub 2017

Moc se omlouvám,vím že to sem nepatří,ale potřebuji se poradit. Myslíte že může být pozitivní?

vanea
13. dub 2017

@bionect ahoj, ano máš tam hezkého "ducha", jde to už pěkně vidět =) kolik dní máš do MS? pozitivní je, ale musíš vydržet...takto v začátku se může stát spousta věcí=X tak držím palce!!!🍀

bionect
13. dub 2017

Už mám právě zpoždění...moc děkuji. Taky si myslím,že je pozitivní

vanea
13. dub 2017

@bionect supr, tak ať sílí!=)) 👍

marenkav
13. dub 2017

@absintka19 ahoj,kamarádka to zjistila,až když rodila!! Myslela si,že je to slepak,cestou do nemocnice ji praskla voda... Já to teda nechápu,ale bylo to tak 😎

absintka19
13. dub 2017

@marenkav tomu moc neverim, ty pohyby v brise, silne kopance, skitavka drobecka, ja bych si to s nicim nespletla 🙂 a brisko jinak vypada taky a vynechana/jina MS....

vanea
13. dub 2017

@absintka19 mám podobný názor, ale prý se to může stát, když je vepředu placenta (asi?) a děloha hodně vzádu... ale jako... je to dost divné no :D musí být furt krvácení ve spojení s tady tím co jsem psala...do toho jí musí být dobře, malé bříško a větší váha..je to hrůůza náhod a hodně necitlivá rodička:D ale jako...zázraky se asi dějí =D a koukám že tebe už čeká ten krásný okamžik za chvilinku =)) jak to zvládáš?

absintka19
13. dub 2017

@vanea dekuji za optani ;) zvladam s obrovskou radosti, ted uz neni spatne, Adélka ma tedy silu a dava o sobe vedet 18 hod denne 🙂 aspon vim ze ji je dobre drobeckovi. Uz se moc tesime na prichod, na nase vytouzene miminko. Vse to tak uteklo. Co ty? Jak to jde u tebe?

janinkadufinka
12. kvě 2017

ahojky,jako máte holky prostě pravdu.nevědět sedm měsíců,že čekám miminko je přinejmenším divný.Myslím si,že budˇslečna kecá a dělá si z nás dobrý den,nebo je pardoon,ale úplně blbá.)všem normálním maminkám přeji krásný den a všem štastným těhulkám jen vše dobré.) pá jana

marenkav
12. kvě 2017

No jako já už jí to ted taky nevěřím, jsem teď ve 25tt (první těhotenství) a naprosto nechápu, že si neuvedomila, ze ji něco roste v brisku🙂 ona právě byla hodně hubená, skoro nejedla, z toho důvodu neměla skoro žádnou MS. A bříško neměla, sama jsem ji viděla tři týdny před porodem 😨

vanea
12. kvě 2017

@absintka19 jé koukám že jsem ti vůbec neodpověděla! pardon =)) u mně super, jsem konečně klidná, triple vyšel líp, než Nt screening, ultrazvuk ke 2.screenu v pořádku a prcek hezky roste =) a je mi dobře, takže já si to hrozně užívám, zvlášť od doby co cítím pohyby, závidím, že ji cítíš tak často =)) je to fakt výjimečné období..

vanea
12. kvě 2017

@marenkav no tak to má teda štěstí, že se vůbec mimčo narodilo v pořádku, když nejedla :O mi to přijde naprosto neuvěřitelné, já teda bříško skoro nemám, ale cítím pohyby a břicho nezatáhnu, je tam prostě děloha, ačkoliv ne velká=D no , asi nebyla moc všímavá..

tyna1990
11. srp 2017

Ahojky, snažíme se uz přes dva roky ale momentálně jsme v očekávání. Posledni MS mi začala 8.7. Mám pravidelný cyklus 28 dni takže mám par dni zpoždění cca 5 dní. Sem tam nějaký příznak by byl, ale uz se bojim že si je vsugerovavam. :roll: uvidime. Každopádně dneska ráno jsem měla test negativní. Nevím jestli se teda ptam zde správně, ale nemělo by se to uz ukazat? :nevim:

nikolaaa111
15. pro 2017

Mam dotaz,, mela jsem dostat menstruaci 10.12 a jeste jsem ji nedostala tak ze mam zpozdeni 5 dni muzu byt tehotna.Diky

beruda
15. pro 2017

@nikolaaa111 No já nevím, co myslíte?...měla jste nechráněný sex? Pokud ano, můžete být těhotná. Takže co, šup pro test.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru