• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

8. dubna 2013 
@alzbeta.hod najlepsie testnut od 13DPO, este je skoro, vela stasticka! :wink:
11. zář 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak koukám, že zatím tady žádná změna .. já testovala i dnes, jsem se o tu čárku bála :slight_smile: a zatím tam je .. tak snad i zuůstane a vám moooc držím palečky ..
11. zář 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tonicek2010 já jsem fakt na vážkách.....chvilkama mě pobolívá břicho,pak zase nic, ráno mini pidi špinění,pak už nic....tak fakt nevím,jen mě nesedí ta moje zvýšená teplota a šílená únava od pátku...moc se mě nezdá,že bych shodou okolností onemocněla zrovna teď....navíc já teplotu mám tak 1x za rok a to pak hodně vysokou ...tohle je mě divné :unamused:
11. zář 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz ahojky gratuluju to je super...já testovala,ale negativní....ale počítala jsem to a myslím,že jsem měla ovu 30 nebo 31.8. takže jestli jo,tak je to dneska teprve 11-12DPO, tak pokud MS nepřijde,tak budu testovat ve čtvrtek ráno, to by mělo být 14DPO
11. zář 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dneska u doktora a na mimčo to nevypadá, mám počkat do úterý, pak krevní testy a popřípadě vyvolávací injekce - no přesný postup jako u prvního dítěte :frowning2:
11. zář 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 jj tak jsme to měla při prvním miminku ale to jsem měla cyklus 28dní a teď to mám klidně i 50dní takže nevím dky je den vynechání MS :frowning2:
11. zář 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 děkuji mockrát snad budem mít štěstí
11. zář 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 špinění k těhotenství prý bývá.Počkej opravdu dokud ti nepřijde MS.Vypadá to nadějně tak držím plečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: podle mě,máš jasný příznaky ale nechci nic zakřknout.Bříško tě bolí jakým způsobem?tlak nebo píchání?to může znamenat že se mimčo zahnizďuje a tím pádem máš i špinění.
11. zář 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Víš co?jestli sis zapisovala mazlíčkový dny :slight_smile: tak bys to mohla zkusit spočíst od nich.A jestli máš příznaky?nebo ne?je brzy viď.
11. zář 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alzbeta.hod zkus si udělat Tt 14.9 nebo o týden déle.Záleží jestli jste se snažili i toho 1.9?a při ovu máš ňáký příznaky?to je otázek,já vim :slight_smile: jen mě to nedá.Kdy ti před tím skončila MS,a jak dlouho si ji měla? :wink: :astonished:
11. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baraz No vidíš :slight_smile: my jsme v očekávání,já to ještě nevzdala :slight_smile: ach jo :( ty se máš.Pak písni co bylo u dr. :astonished:
11. zář 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 k dr se budu objednávat v pondělí pokud do té doby nedorazí ms .. snad nedorazí .. už jsem si zvykla na en pocit být těhu :slight_smile:
11. zář 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz jasné,že MS už nedorazí těhulko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tonicek2010 no špinění fakt minimální,jen když se po wc utírám,jinak nic,tak bud se to rozjede naplno nebo nee....břicho pobolívá jen chvilkama,ted půl dne nic, sem tam píchnutí,sem tam tlak.... :sweat_smile: tak si vyber :sweat_smile:
já si nepřipadám jako těhu,jen ta teplota mě nesedí no....a u předchozích dvou těhu jsem si taky myslela,že jsem marod a já byla těhu...ale třeba to je fakt jen shoda náhod....zítra jsem v práci a ve čtvrtek ráno testuju,pokud nepřijde MS
11. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 já mám fakt strach .. přece se může stát, že mimčo zanikne ne??
11. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz jo stát se to může,ale ve tvém případě to určitě nebude!!!!! mysli pozitivně jasný těhulko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 jj .. já abych se neradovala zbytečně .. snad to dopadne :slight_smile: kdytž už se mu zachtělo tak brzo tak by bylo škoda, aby nás opustilo ..
11. zář 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 když půjdu na krev tak řekne výsledek rovnou??
11. zář 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz když jsem šla na gyndu já,po týdnu co jsem to nedostala nebo as dřív tak jsem měla vidět v děloze tu dutinku :slight_smile: nebo jak se to říká.Určitě ti udělá ultrazvuk a bude něco vidět a krev ty jo,nevím kdy ji berou to už si nepamatuju ale z krve to poznají.Jen nevím jestli hned nebo za týden.Nevím jak u tvého doktora ale po mě chtěli moč tak si ji vem raději sebou i když nebude třeba.
11. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz jo a neblázni,já jsem si myslela že moje poz.testy způsobili třeba cisty ale to by ti bylo asi špatně i v jiném případě.Taky jsem byla z toho nervní ale opravdu se neboj ju?Vůbec na to nemysli,jen se těž až uvidíš malou fazoličku :slight_smile:
11. zář 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz já koukám že jsi psala kolegyni :slight_smile: tak jsem se vtírla a neuvědomila si že jsi nepsala mě :dizzy_face:
11. zář 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz Ahoj take jsem testovala pred ms a test pozitivni a den pred ocekavanou ms jsem zacla krvacet.....nic mene test byl jeste vice pozitvni nez den pred tim.... kdybych netestovala tak nevim ,ze jsem tehu a brala bych to jako ms,ale krvaceni po dnu ustalo.. a testy silily, takze nepropadat panice:slight_smile: nekdo krvaci i behem tehotenstvi a je to v poradku
11. zář 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lili01 Tak opravdu zbívá jen čekat a čekat.To uteče a budeš vědět :slight_smile: jo a MS může prý přijít i v těhotenství.Jestli jsi to měla tak i při dětičkách tak natom něco bude.Jééééé,to je mučení :angry:
11. zář 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz přesně jak psala @tonicek2010
holky u mě by to byl fakt gól,kdybych těhu byla,my to vůbec neplánovali ještě,jen výhledově....ale přítel, ten by se zbláznil radostí,kdyby to dopadlo,to vím na 100%, mimouška moc chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 jooo to uteče jako voda, zítra jsem celý den v práci a přijdu až o půl 9 večer a vyspím se a pak se uvidí,jestli budu testovat nebo už nee...jsem v klidu a nehrotím to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 já si myslím :slight_smile: mám stejný názor i kyž moc času nemáme tak bych to chtěla stihnout do zimi ale plánovat se to moc nedá.Tak to zkusíte znovu :slight_smile: malinká naděje tam je!!! tfuj,tfuj tfuj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 pozitivní testík ovulace byl 1.9. (mazleníčko bylo 29.8., 30.8., 1.9. a 3.9.) Při ovulaci mě pobolívá břicho což bylo i teď. Ale na těhu příznaky je fakt brzy. Podle prvního kdy jsem měla příznaky až v 6tt. Poslední MS mi zkončila 19.8. a byla 5dní. Tak co ty na to? :grinning:
11. zář 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Vau :slight_smile: na příznaky je opravdu brzy.Jestli máš nakoupené testy tak bych zkusila testnout třeba každé pondělí,vždy po týdnu.S tím cyklem je to opravdu síla ale za to nemůžeš.Nebo se poraď i s gynekologem/škou,že by vděli víc.Já vim,to se mi to radí.
11. zář 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 tak jsem vypozorovala,že mě občas píchne na pravé straně spíš než by mě to vyloženě bolelo jako při MS :unamused: no ráno uvidím víc,jestli se bude něco přes noc dít nebo nee :dizzy_face:
11. zář 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 Nemůžu si pomoct,ale vidím to na správné cestě :slight_smile: držím palečky.Pak písni.
11. zář 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 měla jsme to samé u prvního snažení, doktor mi rovnal cykly pomocí hormonů a pokud možno budem zkoušet bez toho... zatím to doktorovi nebudu říkat a uvidíme jak se to vyvrbí.
12. zář 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek