• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

8. dubna 2013 
@baraz já nevím,jestli není na test brzy.... no ted mě nahlodalas, že bych to prubla ráno :sweat_smile: ???
10. zář 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz ted večer nevím, lepší je testovat ráno ne?
10. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz a ty bud v klidu, si těhu a čárka nezmizí tfuj,tfuj,tfuj držím palečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz já to nějak přehlédla...tys už testovala??
10. zář 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 jsem ráda že jsi se k nám přidala :slight_smile: těžko říct co se v nás odehrává :slight_smile: nemíváš tyhle příznaky před menstruací?já jsem tedy taky unavená,teplotu si neměřím a břicho mám taky nafouknutý,jen mám slabý tah v podbřišku ale podle mě mi přřijde ms. :( nemáš to taky tak?jinak zkus udělat zítra ráno testík a uvidíš.Ps: taky držím palečky :astonished:
10. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz neblázni,čárka Ti oravdu nezmizí a bude jen sílit.Uvidíš sama :slight_smile:
10. zář 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 jj dopoledne .. kolem 12 té :slight_smile:
10. zář 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 no já jsem šíleně unavená, a cítím tu teplotu na sobě ani se měřit nemusím....furt přes 37°C...v podbřišku slabé píchání spíš na pravé straně...uvidíme,ráno testnu teda :sweat_smile: vemem to tak jak to bude,žádná tragédie se konat nebude ani v jednom případě :dizzy_face:
10. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz a kdys měla poslední MS???
10. zář 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 19.8 :slight_smile:
10. zář 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 jů já 16.8......a to už ti ukázal // ikdyž to bylo dopoledne?? tyjo dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 mě je jen hrozně divná ta šílená únava a teplota,jako bych byla nemocná....to normálně před MS nemívám....a u obou předchozích těhu jsme si myslela,že na mě něco leze a jsem nemocná a já byla těhotná :sweat_smile:
tak třeba je to jen shoda náhod a fakt jsem marod...
10. zář 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 noooo,tak to bude určitě jistý :slight_smile: zítra se pochlub jak si dopadla :wink:
10. zář 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 jo a 3 mimi je taky moc pěkný :slight_smile: když moje mamka vychovala 4 tak proč ne 3 :slight_smile: držím pěsti.
10. zář 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 no uvidíme zítra ráno....jestli se teda vůbec něco ukáže,jestli není brzy....ty budeš testovat kdy????

no děti jsou moje z předchozího manželství a přítel děti nemá,tak by moc chtěl,takže stejně by třetí bylo tak jak tak,ted akorát nečekaně,ale nevadilo by to,byli bychom rádi,když by už bylo na cestě
10. zář 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 určitě to zkus,já při prvnim mimi měla pozitivní test v den MS a to slabě.Je to u každé jiné :slight_smile: jo ták,to je jiná.To by bylo milé překvapení.Já testnu zítra a pak 14.9. když nic tak nanovo :wink:
10. zář 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 jůůů tak na tebe budu ráno myslet kočko :sweat_smile: budem testovat spolu :grinning:
10. zář 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 Ahojky :slight_smile: tak já hlásím že těhotná určitě nejsem :( ani nemá cenu dělat další testík tak zase začínám na novo.Přemisťuju se do snažilek.Nooo,a jak jsi na tom ty?jsem zvědavá :slight_smile: a děkuju za podporu :dizzy_face: kéž by to bylo tak jednoduchý.
11. zář 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 ahojky,to mě je teda líto,vypadalo to tak nadějně...sakriš :angry:
já nevím zatím nic,protože test byl negativní,ale od včera mě po chvilkách pobolívá břicho,ale stále mám teplotu přes 37°C a bazální 37,4°C....takže bud teplota klesne a přijde MS nebo neklesne a budu muset testovat později :dizzy_face: .mě ale právě před MS břicho nebolívá,většinou až když ji mám,tak začne bolet...no tak nevím,uvidím co se mnou :sweat_smile:
11. zář 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lili01 Děuju :slight_smile: můžu se zeptat kdy jste se snažili vy?já jsem si myslela že by to stačilo vždť ty spermie :slight_smile: vydrží dlouho :slight_smile: a asi ne,nebo jsme t zkoušei ve špatný dny.Být tebou,zkusím testík v den kdy máš dostat MS,když tedy nepřijde anebo de po nebo i dva dny.Když to nevyjde tak hlavu vzhůru :slight_smile: mě třeba v podbřišku zase nebolí nebo nemám divný tlak,v čera jo a už nic.No,mslím že ty to máš nadějnější :grinning:
11. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 omlouvám se za nedostatek písmen,píšu rychle a občas mi to vynechá. :unamused:
11. zář 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 já si počkám jestli dostanu MS,když ne tak testnu a když přijde tak snad příště :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonicek2010 poslední MS 16.8.....tuleníčko 27 a 28.8.....MS bych měla dostal 14.9.
u nás by to bylo neplánovaně,tak to beru tak,že jak to má být,tak to bude....budu ráda za obě varianty,ale hlavně,at už to vím :grinning:
já žes dostala MS,když psalas,že testovat nebudeš
11. zář 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 nene,dostat to mám 14.9 nebo 15.9. sice jsem si řekla že testovat nebudu ale když nepřijde tak testnu,a když dorazí tak na novo :slight_smile: asi jsem to špatně napsala.Tak to máme stejný,já měla poslední MS 18.8. tak právě čekám.Je to dlouhý čekání ale co naděláme.My teddy tulení 27.30. a 1.9. 31.8 jsem měla píchání ve vaječníku dost a tlak v podbřišku tak jsem myslela jestli je to OVU.nevím.Písnem si až budem něco vědět ju?už jsem to právě zazdila že bych mohla být těhu ale vydržím do těch 3-4 dnů.Jsem komplikovaná :grinning:
11. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... potřebuju poradit. Otěhotněla jste některá pomocí ovulačního testu? Pozitivní mi vyšel 1.9. ale nevím kdy se pak počítá 1DPO. A kdy by asi mohl být vidět na těhu testu náznak těhotenství?
11. zář 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Dneska bych to klidně zkusla :slight_smile: Ovulace proběhne nejpozději v den, kdy test zeslábnul.
11. zář 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka dnes negativní :frowning2:
11. zář 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Tak zkus ještě počkat 4 dny - 10 dní po ovluaci není čárka vidět u každého. Ten 14. den už by měl být jistější.
11. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. zář 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod počkej jestli Ti vynechá MS.mě se slabá čárka objevila v den kdy mi měla přjít :slight_smile: to je čekání,já vím :slight_smile:
11. zář 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek