Kdy se vám ukázal pozitivní TT poté co meškala MS?

obara123
2. led 2019

Ahoj holky, jak už z názvu vyplývá, chci se zeptat kdy se vám ukázal test pozitivní poté co MS meškala? Já mám zpoždění 3 dny a dnes test z ranní moči byl negativní (mamatest 10 comfort) :roll: žádný příznaky těhotenství nepozoruji akorát mě od pondělí sem tam během dne píchne v podbřišku, jako kdyby mi tam pár sekund někdo bodal jehlou. Tento cyklus jsem nehlídala ovulaci takže nevím kdy mohla proběhnout, ale mívám jí obyvkle tak cca 17 - 18 DC. Díky za odpovědi 🙂

monyscerna
2. led 2019

Me hnedka v den vynechani MS se ukazat na TT duch a postupne zesiloval,tyden po vynechani MS jsem mela krasny dve // 🙂

jednaholkaa
2. led 2019

@obara123 Dva dny po vynechani jsem si udelala test a byl pozitivni..

jaja01k
2. led 2019

První den zpoždění jsem měla jasně pozitivní test.

misicka1988
2. led 2019

@obara123 3 dny před ms malý dušík, v den ocekávané ms dálnice.

sudylichozrout
2. led 2019

Den po vynechani, mela jsem slabou carku. Mam lutealku jen 10 dni, takze jsem testovala 11 dpo.

lucinkamarecek
2. led 2019

@obara123 tři dny před ms dvě jasné čárky

veve121212
2. led 2019

Já to měla stejně a za dva dny jsem měla test už pozitivní

obara123
autor
2. led 2019

@veve121212 a cítila si nějaký příznaky?

etapa
2. led 2019

V den MS jasná čárka, až jsem se chvíli obávala, jestli nečekám dvě 😊

marketa1218
2. led 2019

Ahoj, já jsem se naučila testovat až po vynechani menstruace. Dneska to byly dva dny a je pozitivní! Sama tomu ještě nevěřím, protože už se snažíme dlouho. Jsem z toho vykulena 😁. Ale asi se fakt povedlo no, bez většího zásahu lékařů, už jsem tomu nevěřila.

obara123
autor
2. led 2019

@marketa1218 ahoj, moc gratuluji a závidím 😀 jak dlouho jste se snažili? 🙂

patmouse
2. led 2019

@obara123 Ja jsem nemela pravidelne cykly,takze by bylo tezko urcit,kdy mam zpozdeni,ale vzdy jsem mela uz 28.den dve carky na testu. U prvniho nevim,kdy byla ovulace,u druheho byla kolem 14 nebo 15 DC...

marketa1218
2. led 2019

@obara123 děkuju moc, ale musím slyšet ještě doktora. Miminko k nám přišlo po téměř dvouch letech. Takže po dnešku už věřím, že se dočká každá z nás.

obara123
autor
2. led 2019

@marketa1218 určitě to bude v pořádku, držím palce ;) my se snažíme přes rok a už jsem z toho fakt zoufalá...párkrát jsem měla zpoždění a nikdy z toho nic nebylo takže ani teď tomu moc šancí nedávám, na zklamání jsme už zvyklá, ale kdyby alespoň tam mrcha konečně dorazila a mohli bychom pokračovat ve snažení 🙂

editao
2. led 2019

Zkus to za par dni znovu 😉 Me teda ted u druheho tehu test ukazala 2 carky u v den ocekavane ms ( 26. den cyklu a nebyl to zadny duch, ale naprosto zretelne dve carky) a uz par dni jsem tusila, ze jsem tehotna, proto jsem ani necekala, jestli bude zpozdeni :D a ono to vyslo 🙂 ale zalezi kdy byla ovulace a tak, klidne se ti treba za dva dny uz ty dve carky muzou ukazat.... U prvniho tehu jsem si test delala az cca 10 dni po vynechani a to se ty dve carky objevily okamzite pekne silne...

obara123
autor
2. led 2019

@editao počkám do neděle a když MS nedorazí tak zkusím znovu, ale upřímně moc šancí tomu už nedávám

bucifalek_just
2. led 2019

@misicka1988 Přesně jako já.😊

veve121212
3. led 2019

@obara123 žádné příznaky

babysoon
14. únor 2019

@obara123 ahojky tak jak to dopadlo? ja mám dnes 28 DC a test negativní, ale před x dny jsem malilinko špinila asi 5 dní a od včera čistá jak lilie 😀 tak ještě věřím, že se za pár dní ukáže... už se snažíme rok od potratu...tak věříme 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru