• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

3. prosince 2016 
@adrianne1108 Jak dlouhé máš cykly ? Já mám 25 dní a můj mama test vypadal 2 dny po očekavané MS takhle , asi 11 dní po ovulaci.
5. bře ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@werik153 ja mam 28 dni cyklus... no nevim, snad to neni marne....
5. bře ve 14:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja vazne nevim.. Myslite ze bych mohla byt tehotna? Bohuzel ani nevim zda mam treba zpozdeni, v lednu mi antibiotika uplne poblaznila cyklus a ja tedy nevim kdy to mam dostat. Testy jsou vrchni z patecniho rana, druhy dnes odpoledne, s tim ze vazne hodne casto litam na malou, posledni dny je mi dost nevolno, ale nezvracim a stale mam pocity jako bych to mela dostat a to uz vice nez tyden..
6. bře v 17:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mary28 Podle mě negativní.
6. bře v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve skutecnosti je to teda videt o neco lepe, mobil to ale nechce lepe vyfotit..
6. bře v 18:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mary28 Jestli chceš mít jistotu, udělej digi test. Budeš mít jasno. Tohle honění duchů je o ničem :slight_smile:
6. bře v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky muzete mi poradit nemela to nektera na testu ze jedna carka nahore takova ruzova az fialova a druha carka takovi jako duch ale je to v takove sedive barve ale je dost vyditelny co myslite
8. bře ve 23:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@werik153 ahoj prosimte tohle se mi presne ukazalo na mim TT taky nevis co to znamena ja uz meskam z ms 9dni a nevim jestli jsem tehotna nebo ne
9. bře v 01:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikyninasi123 sediva carka je podle me riska jen a ne duch...dojdi si k doktorce at ti vezme krev na HCG.
9. bře v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
a
@werik153 takze to nemusi znamenat tehu :slight_smile: a prosimte to HCG to je co jsem uz ze vseho trochu vedle ale asi jsi to taky takle mela nebo ne
9. bře v 09:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
9. bře v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
holky poradte obevilo se vam taky nekdy na TT sedobila druha carka :grinning:
9. bře v 19:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den holky,chtěla jsem se zeptat už je to 5 dní co mam zpožděnou MS a testy negativní :frowning2: co si o tom myslíte?děkuji za radu
12. bře ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rari1991 ahoj ja uz meskam 12 den MS a test jsem si delala 9.3a byl negativny taky nevim zda mam MS zpozdenou nebo jsem tehu :slight_smile: chce to trpelivost a testovat az po 14 dnech skus testnout tak za 3 dny je zbytecny testovat kazdy den nebo obden :grinning:
12. bře ve 14:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikyninasi123. Moc ti děkuji :slight_smile: jsem z toho hrozně nervozní :frowning2: bolí mě prsa a v podbřišku a když si dám kávu tak se mi chce zvracet :frowning2: to jsem po kávě nikdy neměla :slight_smile: tak nevím budu čekat a uvidíme :wink: tak pokoušíme se teprve měsíc a byla by to moc velká náhoda :slight_smile:
12. bře ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@rari1991 no podle toho co pises bys podle miho mela byt tehotna to jsem mela presne i ja pri mi prvni mali i pri ty kave mela jsem na ni strasnou chut ale vzdy po dopiti jsem i vyblila ja bych byt tebou pockala a hl...verit a skusit testovat o 2-4 pozdeji :slight_smile:
12. bře ve 14:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Já testovala v pátek a to byl test negativní :frowning2: tak uvidim a vyzkoušim v pondělí,snad to bude jak si přejeme :slight_smile: a ty už jedno díťátko máš jo?
12. bře v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikyninasi123. A ještě jsem se dočetla že když je někdo těhotný tak má bazální teplotu 37 máš s tim nějakou zkušenost?
12. bře v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@rari1991 ja vubec nemerim nakou teplotu ale taky jsem o tom cetla
12. bře v 15:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikyninasi123. A první jsi zjistila hned?když v pondělí bude test opět negativní mám zavolat doktorce?
12. bře v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@rari1991 taky jsem to hned nezjistila testovala jsem obden a porat nic az asi po 16 dnech vynechani MS tak uz jsem tam mela // pozitivni carky je lepsi testovat pozdeji :wink:
12. bře v 15:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
rari1991 a kdyb urcite se ti nic na testu neobevilo a zas negativni urcite si zajdi na ginekologii a tak ti vemou krev a podle toho muzou take zjistit zda si nebo nejsi
12. bře v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mary28 ahoj ja druhou // vydim i na dalku gratuluji ti :grinning:
12. bře v 15:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikyninasi123. Muze se stat že by na mě nefungoval?to je asi blbost co?:frowning2:
12. bře v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@rari1991 muze ale pravde podobne se to stava 2%zen ze 100 ky :grinning:
12. bře v 15:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikyninasi123 dekuju, testovala jsem pak dal a uz to mam i potvrzeno od doktorky :slight_smile:
12. bře v 16:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikyninasi123 no ja si myslim :slight_smile: ale tak děkuji za rady moc o tom nevim :frowning2:
12. bře v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mary28 tak je to tu děkuji za rady a názory :wink:
14. bře v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Ahoj holky mam 3den zpozdeni MS tesst negativni,jsem stale unavena,kdyz citim nektere jidlo zvracim,pali me zaha,poboliva me levy podbrisek.co si o tom myslet?
29. bře v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnes je to 5den posledni MS byla 29.2. A od te doby nic za posledni tyden jen zvracim,nemohu vonavky a jidlo a test stale negativni.co vy na to?
31. bře v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek